• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    HORST_FUCHS: cirou nahodou hard reboot nezabere? (dlouho, cca 10s, drzet power tlacitko + volume down)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    HORST_FUCHS: jo,ženě nějaká A6 neo tak něco, ale nějaké signály také byly..( po záruce), koupili jsme jinej telefon
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: to je jasný, když Ti za to někdo těch 13 dá.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DUCATIMONSTER: fair enough, ale mi se to ocividne neoplati prodat levneji :D
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DUCATIMONSTER: ten odkaz vede na orezanou verzi S10 - S10 Lite
    DWAY
    DWAY --- ---
    Btw zbavuju se stare S10 cerna, neskrabnuta, jako nova s pouzdrem spigen. Samsung mi za nej nabizi 13k takze kdyby to nekomu prislo zajimave, sem ochoten prenechat. (Stary neco pres rok, kupoval jsem to jak ho vydali)
    PEKK
    PEKK --- ---
    Ale ten problém s ostřením poslední aktualizace opravila...pouzdro na to nemám, takže co se týká objektivu to bude pečlivý test kvality:)
    PEKK
    PEKK --- ---
    NEVILL: Uvidíme jak dlouho mi vydrží:)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jinak dnes je asi poslední den kdybych si mohl předobjednat Galaxy Tab S6 Lite včetně pouzdra zdarma, ale myslím že na to zatím kašlu. Můj starej Nexus 10 prostě má lepší rozlišení... :-))

    Počkám až o něco zlevní Tab S6, žádný spěch...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: taky fakt...ale myslím že se projeví pokles poptávky a současně ochota utrácet
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To je otázka, ono se jí v posledních měsících zase tolik nevyrobilo...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    svět se probouzí z diskotéky...myslím že ceny u spotřební elektroniky se bodou muset trochu racionalizovat. Rostlo to v posledních letech do nebes
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: + spekulace o levnější variantě:

    Samsung údajně chystá Galaxy Fold Lite za necelých 35 tisíc korun - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/samsung-udajne-chysta-galaxy-fold-lite-za-necelych-35-tisic-korun/n-2252/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak koukám, že strategie se zdražením v době krize musela ty prodeje šíleně nakopnout!

    Tomu říkáme sleva! Samsung prodává Galaxy Fold o 12 tisíc levněji než v dubnu – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...va-galaxy-fold-o-12-tisic-levneji-nez-v-dubnu/sc-309-a-1348258
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MCKIDNEY: zaručeně pravých videií S11 byl plný internet celé loňské léto:)) Zajímalo by mě co pak na to všechny ty "ověřené zdroje" říkali, když Samsung oznámil že to bude S20...

    Btw prý S20 je proto, že je to vlajka 2020, že to hezky vyšlo...takže příští rok bude S21 (mám známýho ve fabrice!)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Taky mate pocit ze vse co nasleduje cislovani X0 je trolling?
    Doufam ze se probudim a vyjde S11 :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HORST_FUCHS: dafuq?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS: :DDD že tohle někoho baví
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam