• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    M21, tohle je celkem k nicemu, jak to obejit? Neni tam moznost Allow nafurt

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Zkusili jsme mobil Samsung Galaxy S20. Co všechno umí "malý brácha"?
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s20-recenze/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEVILL: Hmm, mezi FaceWidgets není a zástupce chce vskutku odemykat :(
    Díky, zkusím ukecat Samsung na whitelisting :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NAVARA: Nastavení, Zamknout displej a pokud je na to ta aplikace dělaná, tak by to bylo pod FaceWidgets. Pokud to tam není, tak teoreticky by se dala zkusit volba Zástupci, kde jsou nejspíš jako default nastaveni dva zástupci na dolní rohy a tam je možné si narychlo nastavit v podstatě jakoukoliv appku. Problém je že většina aplikací bude stejně chtít potom odemknout obrazovku a teprve to otevře tu appku. Jdou tam bez dalšího ověřování věci jako foťák, baterka, rychlé nahození režimu "nerušit" a tak...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jak dám widget aplikace záchranka na zamykací obrazovku (aby se k ní došlo dostat bez odemykání)?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Já to tam nějak nikde nevidím, mám dojem že dřív to tam opravdu bylo, ale asi to bylo kvůli tomu že GPS tehdy měla šílenou spotřebu baterie (teď u těch novějších telefonů to už není tak zlé). Když si dáš nastavení, Umístění (nebo možná se to jmenuje Poloha nebo tak nějak), oprávnění aplikace a tam si vybereš Mapy (nebo kteroukoliv jinou aplikaci které jsi dal oprávnění na zjišťování lokace), tak máš na výběr Povolit vždy, Povolit jen při užívání a nebo Zakázat.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ahoj, jde nějak nastavit, aby se mě telefon po spuštění google maps zeptal, zda chci zapnout gps? Měl jsem starou S4 a tam to tak fungovalo (teď mám S8). Děkuju
    HULIK
    HULIK --- ---
    DWAY: Komunikoval jsem i s podporou Samsung a jedine reseni zatim je ten Samsung Account od OneDrive odpojit. Nemaji na to zatim reseni ale uz ten problem nahlasilo vic lidi a maji ho zarazeny v problemech.
    Po odpojeni si zalohu fotek ve Onedrive opet zapnes a zacne zase normalne fungovat.
    DWAY
    DWAY --- ---
    HULIK: mam ten samy problem, a zatim se mi to nepovedlo rozchodit. A nemel sem cas se v tom hrabat :( Musim na to kouknout, protoze fotky se mi taky nikam nenahravaji ted.
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL: Ahoj diky moc, povedlo se a mam to zpet, ale mit tam takovouto koninu je pekny hnus ...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: zkus tohle, předposlední příspěvek:

    OneDrive No Longer Synching from SD Card to OneDrive Camera Roll Folder On S20 Ultra - Samsung Community
    https://eu.community.samsung.com/...onger-Synching-from-SD-Card-to-OneDrive-Camera-Roll/td-p/1676432
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj
    Minuly tyden mi samsung cloud nabídnul spojeni s Onedrive, protoze onedrive pouzivam na zalohu fotek a jine souhlasil jsem, nabídl i zvetseni o 10GB.
    Bohuzel od te doby nemohu zalohavat fotky na OD.
    V nastvení adresaru pro zalohovani fotek je napsano ze nelze zalohovat slozky z SD karty. Fotky mam na SD karte a dokud jsem neprovedl propojeni uctu zaloha normalne fungovala.
    Nevite co s tim?

    Díky

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Smart Kody | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/...wned_social_facebook_smartcodes_hot_smartcodes_linkad_20200601_behavioral

    a tady je k tomu stránka...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jsem koukal že Samsung teď má 15% slevu na Galaxy Tab S6, u sebe na e-shopu nebo třeba na Alze. Wifi verze za necelých 17K...jako pořád se mi to zdá dost, ale už to zní rozumněji...
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    TEKKIT: "časovač na 10 minut", když vařím. Docela mi to chybí. :-/
    E42
    E42 --- ---
    HULIK: Jo, to asi jo. V autě ale asi většinou budeš připojený přes BT, takže tam problém odpadá. Jen pro úplnost.
    HULIK
    HULIK --- ---
    E42: Pres BT ano, ale ne pokud mluvis primo na telefon.
    V takovem pripade se funkce aktivuje a telefon ti rekne ze k pokracovani prikazu ho mas odemknout. Kdyz tak udelas prikaz pokracuje.

    4. června 2020
    https://www.youtube.com/watch?v=dK3lJoNqwrQ
    E42
    E42 --- ---
    HULIK: S tím zamknutím se myslím pleteš. Jde to nastavit v aplikaci Google - Settings - Voice - Allow Bluetooth requests with device locked
    Ale nejde vyloučit, že to Samsung nějak blokuje nebo to nefunguje v češtině, to nevím.
    HULIK
    HULIK --- ---
    TEKKIT: Muze fungovat pri zhasnute obrazovce, ale ne zamcene. Musis byt treba pripojen k BT v aute a v mobilu mit BT auta jako bezpecne zarizeni aby se pri pripojeni na nej nezamykal, na starem aute jsem mel vyreseno NFC samolepkou na drzaku mobilu.

    SMS diktovat muzes

    Samsung music nemam takze nevim.

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: já vlastně Bixby používám akorát buď na nastavení časovače a nebo když bych se s telefonem nějak natahoval kvůli fotce a blbě by se mi sahalo na tlačítko, tak prostě řeknu Bixby ať to vyfotí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam