• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SONIC
    SONIC --- ---
    SMOKY: snad se neinspirujou u Xiaomi..tam uz reklamy integrovany v systemu jedou..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: to teda...do mobilů snad ne, ono stačí že tam otravují s reklamou všechny možné appky... :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NEVILL: To by letelo z baraku hodne rychle ... snad to neplanujou i do mobilu :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: to jsem taky nikdy nevidel a mam 4K 2019
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Reklamy v televizích Samsung jsou „nepřiměřené obtěžování“, tvrdí německý úřad | TV Freak
    https://www.tvfreak.cz/...y-v-televizich-samsung-jsou-neprimerene-obtezovani-tvrdi-nemecky-urad/6890

    Zajímavé, to asi dělají nějaké nejnovější modely, doma máme tři chytré televize od Samsungu a nedělá to naštěstí žádná z nich. Ty dvě u mě jsou pravda staršího data, ale rodiče si tu jejich pořídili tuším loni...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: A když ten telefon připojíš přes kabel k počítači, neobjeví se v menu něco že bys to měl povolit? Já když to připojím, tak se mi na telefonu objeví něco jako "zahájit vysílání" a jak to potvrdím tak se mi aktivuje to DeX okno a můžu na tom něco dělat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: Tak puštěná aplikace Váš telefon byla, killnul jsem jí ale výsledek pořád stejnej, neprojdu přes úvdní okno instalace Dexu, pořád prej mám připojenej telefon
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: mne zaujal ten call background + jinde jsem viděl ze A11 bude mít možnost rozbalit historii notifikaci. Stava se mi ze otevřu jednu a některé mi potom zmizí
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Mně se to jejich UI moc nelíbí, používám Nova Launcher a přizpůsobil jsem si to podobně jako jsem to měl na Nexusu. Takže asi nejvíc mě zaujalo vylepšení foťáku a foto editoru.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung One UI 3.0: máme pro vás přehled novinek i spoustu screenshotů
    https://smartmania.cz/samsung-one-ui-3-0-mame-pro-vas-prehled-novinek-i-spoustu-screenshotu/

    Tak co vás nejvíce zaujalo?:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj prej se to tluče, četl jsem to na více stránkách...Tím neříkám že ten EXCITE problém musí být tím

    EXCITE: mně to nedávno zlobilo dva dny...počítač neviděl telefon, telefon neviděl počítač, milion restartů všeho možnýho, vztek...a pak se to nějak vzpamatovalo
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: hele podívám se na to. díky za tip
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    a nemáš puštěnou náhodou tu aplikaci Váš Telefon, že by se to s tím nějak tlouklo?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: jo, tam odtud to mám ale nefachá ta instalace,"odpojte telefon"
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: To by mělo být ke stažení tady:

    Samsung DeX | Aplikace a Služby | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/cz/apps/samsung-dex/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: Hele jak se ti povedlo naistalit ten DEX na PC? mne to pořád hlásí "odpojte telefon", což nevím jak udělat, nikam připojenej není.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To jsou takový nedodělky no, podobně jako v tom DeX zas některý appky donedávna nešly fullscreen, teď se to u nich teda dá vynutit, ale může to pak dělat chyby...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: doplneni: netýká se to samozřejmě všech aplikací...ale vtipny je ze jsou mezi nima i ty samsungácký
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak první negativum Fold2:)

    Aplikace nejsou optimalizované pro tu velkou obrazovku. Znamená to že se buď roztáhnou, nebo posunou do strany, nebo zůstanou jak jsou - tim okolo zůstanou černé pruhy jako když natacite video na výšku:))

    vyřeší Android 11....ale za 55k bych mel půlrok mrzeni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam