• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ajo, prepne, to sem si nevsim, mazec. Nejde mi o crop, ale zkus svenkovat zblizka mobilem na nejakej predmet, je videt, ze to ten obraz hrozne upravuje (natahuje atd, aby to bylo jako ze plynuly, dela to takovou zvlastni soudkovitost..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: za ty prachy bych je nebral, ja si nakonec koupil za bura Airpods Pro a jsou uzasny, hlavne tim, ze jsou miniaturni a ze maji skvely sound i ANC. Ty Buds jsou moc velky a maji moc velky pouzdro (ktery pry zlobi).
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Recenze Samsung Galaxy Buds Pro: skvělý zvuk i aktivní potlačení hluku
    https://smartmania.cz/?p=177629

    Ty nové Galaxy Buds vypadají dobře, tak snad až bych zas jezdil MHD a občas se vyskytnul v kanclu, to potlačení hluku by se hodilo...
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    JOHN_LENON: mně to taky se......eeeeeeee a nevím jak to vypnout totální haluz klikání navíc
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: jj já myslel jen foťáky...jinak ty pozitiva vidím taky, to zase jo. Jinak já zase nechápu proč u S21 zůstal jako "optický zoom" výřez z 64Mpix když se loni ukázalo že je to stračka
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Ja tam toho vidim spoustu, display uz umi 120Hz nativne a je uzasny. Baterka krasnych 5Ah. GUI mene nepricetne.

    Ale sakra, proc zmensili telekamerku z 1/2" na 1/3.24"?

    To me neskutecne stve.

    Protoze na 1/2" tele (nebo vetsi) jsem se naramne tesil.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: já jsem taky čekal trochu více (ale hlavně od těch základních S21). Loni s S20 dostali na prdel, tak jsem věřil v reparát. Ale zdá se že všechnu energii vrhnuli na procesor
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ...a přehodí tě automaticky do FHD 30fps...Je to crop, to není nic novýho ne?

    [ DRAGON @ Samsung Mobile ]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Koukam touzebne na S21 Ultra, mam OnePlus 8 Pro. Chtel bych hlavně lepsi fotaky, zejmena UWA a tele. Zaroven pokud mozno o moc neprijit.

    * Primarni fotak zda se velmi dobrý. A na hvezdnou oblohu mozna nejlepsi.

    * Prvni prekvapeni, UWA kamerka je nejaka malicka, na OP8Pro mam 1/2", tady je 1/2.55". Fotky jsem moc nezkoumal, ale obavam se, ze zlepseni tu nebude.

    * Z tele kamerek jsem zklaman. Note S20 mel kvalitni 1/2" telekamerku.

    Tady jsou dve, ale smesne malinke 1/3.24". Proc..?

    Jako zoomuje to jako blazen, ty fotky vypadaji lepe nez z jiných mobilu pri 100x zoom. Ale porad i tak vypadaji otresne.

    Bohuzel, pri nativnim zvetseni (myslim ze 3x a 10x) ty fotky nevypadaji dobre.

    Oproti tomu, fotky z Note 20 pri nativnich 5x dela dobre fotky.

    Otázky:

    1) Jsem jediny, kteremu prijde, ze pro telekamerku se to oproti Note 20 zhorsilo?

    2) Jsem jediny, ktery jeste nevidel z telekamerky S21 Ultra jednu dobrou fotku? (a zaroven videl spoustu dobrych z telekamerky S20 Note?)

    Jsem nastvany, prijde mi, ze Samsung oproti S20 opravil spoustu bugs, ale nevyresil UWA kamerku a zaroven rozbil telekamerku.

    Krome vyse uvedeneho vidim spoustu super parametru, poradna baterka, uzasny display.

    Ale herdek, co se deje s tema fotakama...?

    Jsem myslel, ze to bude jasna koupe, ale takhle nevim.

    Je to smutne, Tab S7+ 12" si vyslovene uzivam...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    mně to přijde takovej update pro update. jen aby byl....


    jen mě neskutečně serou ty skupiny karet v chromu. nevíte, jak se to vypíná?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Vetsina A11 features byla uz OneUI samsungu. Android stock je v tomhle dost pozadu.

    Asi nejvetsi rozdil je prace s notifikacema a jejich historie (Osobne tolik notifikaci nemam, ale vim ze je hromada lidi co ma 90+ notifikaci naraz)
    Druhy velky rozdil je, ze stejne jako Windows 10 mas ted aktualizace systemu skrze Play Store with auto update.
    OTA bude porad existovat, ale muze dorucit update co ti opravi ci rozbije telefon bez Samsungu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a ten supersteady na videa je hroznej podvod, uplne to kurvi kvalitu, takze auto-off pred nahravanim.... ach jo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak sem si prehodil S10 na And11 a teda jako... co ze je tam novyho? :) krome pruhlednejsiho UI teda :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To se vůbec nedivím, S10 je prostě dobrej telefon! :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pro pobavení:

    jak je teď akce "vyměňte starý za nový, tak na SK mají lepší výkup S10 než S20:))

    Vymeňte starý za nový S21 - novysamsung.sk
    https://www.novysamsung.sk/akcia/vymente-stary-za-novy
    MA747
    MA747 --- ---
    Jedna kapitola končí. Samsung definitivně uzavřel modelovou řadu Galaxy Note – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...avrel-modelovou-radu-galaxy-note/sc-309-a-1350484/default.aspx
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Ještě ten foťák zítra pořádně otestuju, ale myslím že to už bude v pořádku... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No jo, taky to tu mám, tak snad!! :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak mi právě přišla oprava toho foťáku
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: dává to smysl...on má Note, takže ta praxe bude jiná než u mýho 5,8 palce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam