• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja teda doufam, ze nepodlehnu, odmitam si kupovat to, co uz mam :)
    ale jinak gratz, no, snad tech investovanych penez nebudes litovat az vyjde s22 a bude uplne skvela (hahaha, tak tomu sam neverim, co to pisu :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: prave ze sem nechtel flexovat nebo tak neco. Jen proste covid shit poslednich par mesicu, tak sem si chtel udelat radost :)

    Zatim studuju co to vlasne umi, je fakt, ze se to zahriva o dost mene nez s20 kdyz hraju jursky park. Uvidime jak baterka.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: ty jseš pán!
    DWAY
    DWAY --- ---
    taky si zvykam na velikost trosku. Ale ten otisk prstu, na tom fakt zamakali. Staci na to ted jen tuknout. Trosku to ma problem s pocasim. (kdyz sem venku ted jak mrzne musim trosku pritlacit) ale ted kdyz mi to lezi na stole tak na to doslova jen tuknu a odemkne se to.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: 21 ultra 256. Sem si rikal, ze kdyz uz tam nebyl takovy boost mezi radama, tak upgraduju i ve vybave :-D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale krasavec! Jen moc velký no
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: a co teda máš???

    Ja byl dnes v O2 osahavat (Elektra mají zavřeno ale operátoři ne:))...ale měli jen S21+...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Timto bych chtel podekovat TEKKIT:ovi a jeho recenzim, ktere prizivily moji zavislost na novych technologiich a nakonec me stejne donutily upgradovat.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    nechce nekdo 3mk flexible glass na samsung s10e? mam jen nepouzite sklo bez ubrousku, prodali mi to spatne, ja se na to vrhla a... pouzila ubrousek. pak sem si vsimla ze nalepili spatny carovy kod na jiny model.

    za postovne v obalce (cca 30kc).
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NAVARA: good for you :)

    Každopádně po tomhle martyriu si 21ku nekupuju, znovunastavovani mobilu sem si vyplejtval dneska, muzes si za to sám-sungu:) .. prisel jsem o fotky v secure folderu, to je pouceni pro priste a positivum vidim v tom ze si budu moct vyzkouset jak drzi baterka s cistejsi instalaci, zatim to teda nevypada ze by to vyřešilo problem s vybijenim, takze asi dojde na výměnu baterky a budu cekat na naky dalsi modely
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEDOFREDO: u mne bez problémů :o
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak vypnuti se podarilo pres VD VU PWR, pak slo vyformatovat, mrdat samsung
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jde to vyformatovat/prehrat buildem nak zvenku ? kdysi jsem neco takovyho delal s tabletem, ale k tomu si myslim taky bylo potreba aby to zarizeni trochu spolupracovalo
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WD+PWR ho restartuje, ale nevypne .. recovery kombo ho donuti dlouze zavibrovat, ale nestane se nic, prejde to do napisu samsung
    SONIC
    SONIC --- ---
    LEDOFREDO: volume down + power cudlik by to melo jit vypnout....volume nahoru + power cudlik + bixby by melo bejt recovery..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SONIC: SONIC: a jak se do toho leze, jedna stranka tvrdi powerup, druha volume down ... navic ta jebka visi 2 minuty v tom napisu samsung a nejde ani vypnout, nez se to restartne, jako fakt tohle je presne to co clovek potrebuje v pondeli poranu
    SONIC
    SONIC --- ---
    LEDOFREDO: skus tovarnu pres recovery..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    update s10e na android 11 - telefon se furt restartuje a nenabiha, ze sem se na to nevysral kurva drat
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAUNCHER: Takhle na tý fotce to vypadá jako hrozný pádlo... :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Bohuzel se zda, ze Exynos opet vyrazne horsi nez Snapdragon, kvuli prehrivani a naslednemu throttle down :-/

    Galaxy S21 Ultra - Exynos vs Snapdragon.
    http://www.youtube.com/watch?v=rsLJLk3nx8k



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam