• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    To důvěryhodné zařízení se najde tady - Nastavení - Zamknout displej - Smart Lock (tam se musí přihlásit nějakou metodou přihlašování co máte nastavenou, třeba gestem), Důvěryhodná zařízení...a tam se to zařízení přidá. Pamatuju si že jsem tam něco měl, ale evidentně to bylo ještě na S7 a na S10 jsem si to už nenastavoval.

    Teď jsem to zkoušel a funguje to.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Už jsem to dlouho nezkoušel, pamatuju si že jsem kdysi úplně nepochopil co to přesně dělá a když mi to nabídlo BT sluchátka jako jestli to považuju za bezpečné zařízení, já dal ano a pak jsem se hrozně divil proč mám furt odemčenej telefon... :-)

    A nemusíš tam někde třeba znovu potvrdit že je to bezpečné zařízení?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ad "odemknutí telefonu při připojení k bezpečným zařízením"

    funguje to nekomu? ja to zkousel a driv mi to fungovalo kdyz sem se pripojil na car blth, domaci zesilovac a k pracovnimu notesu, ted mi ani jedna vec nepomaha odblokovat heslo.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MCKIDNEY: Mám ho tam, čeká na mne a furt votravuje naistaluj mne :) Jsem takovej ambivaletní, update z Android 9 na 10 zkurvil pro mé potřeby ,co se dalo.
    -používaná gesta aka šoupání apkama posuvníkem zmizelo (vím asi to málokdo vůbec znal,ale pro mne z BB10 to byl zázrak,že tahle fukce je v i Androidu)
    -face id horší (nebo že by to bylo ksichtem?)
    -odemknutí telefonu při připojení k bezpečným zařízením +bezpečná místa, to je teď úplně v hazlu a je to v podstatě nefukční.

    A teď se bojím, jestli se to ještě všechno dále nezhorší nebo to co používám dále nezrušej, když ten update pustím..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: :), On a serious note, zda se ze vse od S10 a A7 dal to dostane.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MCKIDNEY: Ha! Já to tušil, takže mi tam update na A11 ještě furt čeká!
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    A taková to bývala fajn diskuze
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zbytek je jenom nadsazka, protoze nema smylsl presvedcovat zloveka, ktery hazi spinu na ostatni a sam upravuje svoje prispevky o hodiny pozdeji.

    Protoze objektivne nemuzu dokazat, ze umyslne ignorujes problemy od Samsung Note 3/4 - nebo proste mas stesti.
    Muzu jenom doufat, ze misto eskalace na linked in, mozna udelas to co udelals tedka a napises revizi toho sveho puvodniho prispevku a vysvetlis co jak.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Porad nechapes, ze tvoje zkusenosti nejsou pravidla provozu. Tvoje assertion byla, ze problem je zpusoben starim telefonu.
    Napsal jsem to same, aniz bych pouzival svoji zkusenost jako hloupou anekdotu o tom, ze to co se nestalo mese nestane ostatnim.

    To ze wipe chace a restart je anpsano jeste predtim.

    Zkratka klasicka ceska diskuze, kdy nekdo se osocuje ze mu ostatni krivdi :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ja jsem psal o tom, ze cituji:

    "Nikdy jsem s aktualizacemi bez wipe nemel ZADNY problem a to provozuji spoustu Android zarizeni."

    V tom smyslu, ze naprosto chapu proc vyrobce obecne wipe cache pri update nedela a to dokonce ani pri major update. To ma smysl delat az kdyz problem nastane (sance hluboce pod procento na aktualnim HW), pripadne vam to poradi na infolince servisu, pokud neznate.

    V mem postu nebylo nic o flagships, ani nic o obecnych chybach v updates. Proste ceska diskuzni klasika, jeden rekne X, druhej pise o hazeni o zed s Y, treti tvrdi ze Z se stava.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SMOKY: To pak nemas dost penez na to hodit mobilem o zed a koupit si jiny kus co to nedela!
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    jako by nikdy nebyla chyba v updatu na aktualni flagship ...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Tak ja vubec nepochybuji o tom, ze je to starim telefonu. Kdyby tomu tak bylo, tak update proste nedostanes - prilis mnoho veci se stane v retezu OTA, aby Samsung posilal ledabyle update na stare telefony.

    Ja si myslim, ze to nedelaji umyslne a ty jsi proste jeden z mala uzivatelu co na to doplatil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: prave :) vzdy to bylo soucasti veskerych customek, co mi prosly rukama, proto sem se divil, ze to neobsahuje oficialni Samsung deployment skript. Pochybuji, ze to bude tim, ze je muj telefon 2 roky starej, podobne chyby se stavaly dost casto i u novych telefonu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: na tohle se vykašlete pls...to sem nepatří
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Ty pouzivas LinkedIn a poucujes uzivatele o nutnosti byt aktualni ?

    haha, omlouvam se ostatnim za nase chovani - ale tohle je prilis velka legrace :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: Martinku, prosimte, trosku zapracuj na tom svem podprumernem CV, nez tu zacnes poucovat lidi o jejich skills. Vime?

    https://www.linkedin.com/in/mckidney/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Ano, mus prispevek implikuje, ze jsi podprumerny uzivatel a proto kompenzujes tim ceho mas dost :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Najdi nejaky prispevek, kde si stezuji ze me nejaky HW nejde :) Ja na nyxu chodim sledovat obsah a bavit se lidma co breci, ze ostatni delaji veci spatne :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: A pochopis rozdil mezi implikaci a ekvivalenci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam