• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SELECTOR_IX: snad to pomůže, měl by to být nějaký google problém
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TEKKIT: mě začaly padat už včera (Aliexpress), dnes se přidal nyxdroid. díky, snad to bude tím...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Jo, měl jsem o víkend seklej prohlížeč, čuměl jsem jak puk..restart pomohl a pak už nic.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja tam mel zasekly updaty na Android System WebView a Chrome, ani jedno neslo zaktualizovat, pomohlo prekliknuti na aktualizaci ne jen na wifi, ale na cellular + wifi, pak se to zaktualizovalo a vratil sem to zpatky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Pokud vám někomu dnes začaly padat některé aplikace (typicky Email), tak:

    nastavení - aplikace - zobrazit systémové aplikace - Android System WebView tam kliknout na tři tečky a odinstalovat aktualizaci. Popřípadě ještě aktualizovat chrome.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: tak nakonec se factory reset podaril. A Apex launcher dela porad to samy, nemuzu udelat backup ani restore, takze jdu hledat novej launcher, to je k vzteku fakt....
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: To bohuzel nevim, jedna se o "Storage Access Framework" a vim, ze aplikace te necha vybrat a pak dostane docasna opravneni. Ty ona sama muze ulozit jako nemizejici. Kde je vylistujes a pripadne upravis - to nevim.

    DRAGON: Dostanes se do Download modu?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: a sakra...to jako jenom tak, zničehonic? :-O
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Pokud ti dosla trpelivost a koupis novej, muzes m,i predat stary. Hodit tim tam A9 ci A10 a budes to mit nekoho :)

    Pochybuji, ze doslo k poskozeni, ktere kompletni reflash neporesi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak s tou S10 se po updatu stalo neco hodne zlyho, nejde ani jit do Recovery modu (ve vypnutem stavu zmacknout a drzet VolUp, Bixby a power a pri android logu pustit Power a Bixby button), takze se obavam ze me samsung donutil koupit novej telefon, kua fix :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: pripadne prosimte, jak zjistim, jestli mam prava na pristup na kartu v poradku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: ja apex komplet odinstaloval, takze si to prava bere nanovo a nic :(
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Add 2 Tohle me delali aplikace co meli drive pristup na kartu a pak jim byl odebran.
    Musel jsem u nich vymazat cache a nastaveni a pak se me to rnomalne zeptalo na pristup k souborum spravne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste jedna vec: netusite jak vypnout ten tab grid?
    postupoval sem podle tohoto navodu, ale porad se mi taby ukladaji do vice podMnozin tabu a to je fakt otravny :(

    nastaveny to mam takhle:

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: nelíbí se mi, zbytečně zabírá místo... :-(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: s tema koleckama? mne prijde prave skvela, protoze kdyz si chces prepnout tab, tak nikam nemusis chodit :) ale chapu, ze muze prekazet..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Muze mi poradit nekdo kdo tusi, proc se mi s Apex launcherem deje, co se mi deje? Zacalo to tusim tou aktualizaci pitomou, co sem tu resil :/

    problem c. 1 - proces pridani Widgetu na plochu:
    1) hold prst na cistem wallpaperu, objevi se vespod menu zkracene volby, vyberu Widget
    2) objevi se widgety, najdu si svuj, co pozaduji (konkretne In Pocasi - Forecast 4x3) podrzim na nem prst a objevi se na plose.
    3) Pustim prst a objevim se v nastaveni widgetu.
    4) Opustim homem obrazovku a na plose widget neni :(
    proces muzu (opet neuspesne) opakovat.

    problem c. 2 - proces Backup a Restore
    1) vlezu do apex settings, kliknu na backup a tam zvolim Create a new backup, dam save to default location (muzu vybrat cokoliv, treba custom) a dam OK.
    2) aplikace napise "This action cannot be performed"


    Tusite pls co s tim muze byt? Uz sem ho odinstaloval a nainstaloval znovu, mam to aktualizovany, v permission mam vse povolene, change system settings mam taky allowed.

    mne prijde jak kdyby ta appka mela Read Only na nejaky registry nebo co....
    dik za pripadnou radu, snad to nejak opravim, fakt se mi po mesici nechce hazet telefon do factory :((
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    A Chrome má teď dole takovou debilní novou lištu které se nemůžu zbavit... :-(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: no bylo to prave skvely, prisels do auta nebo domu a uz si nemusel vubec resit zamek :) ted uz to blbne
    EXCITE: jj, taky mi to blbne...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Budu opet pimpovat Firefox Focus. Rychle a od zacatku stavene pro mobil: Zapni, najdi, zahod a zavri.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam