• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    MCKIDNEY: Saver? Můžeš to trochu rozvést? Já nejsem nějak velkej odborník... :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JAMILLOS: Protoze se vypne saver a spusti se signal vsem app co poslouchaji :) Coz je kazda.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Proč mi při nabíjení téměř vždycky hrozně naběhne RAMka, ačkoli mi tam nic neběží, nevíte někdo?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: Myslím že je to dost omezené...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    S10e, hele, jde nějak dostat libovolný widget do tý řady, co je na zamčeným telefonu vedle času?
    Mám tam čas, upozornění, přehrávání hudby. (dá se tam zapnout pár další věcí,ale já tam nechci nic z toho)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samsung chystá revoluční skládací smartphone. Nikdo jiný takový nemá - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/samsung-skladaci-smartphone-dva-klouby.A210324_110249_mob_tech_LHR?galerie
    HULIK
    HULIK --- ---
    LEDOFREDO: Gboard je dost konfigurovatelny co tam chces a co ne. Ja to mám v základu takto.

    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    LEDOFREDO: to je přesný :-D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    me na ty samsungacky klavesnici priserne sere to tlacitko www. zobrazeny pri vyhledavani v browseru, o ktery je zkracenej mezernik a v miste mezerniku je to tlacitko pro tecku, takze vsechny.moje.vyhledavani.vypadaj.takhle ... ma tohle gboard jinak ?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ona teda spíš napravuje chyby než vylepšuje;) Nicméně teď už by loňska Ultra tu letošní nedorazila...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    řada S21 dostala 1GB aktualizaci která dost vylepšuje focení!
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Díky za reakce ohledně klávesnice. Používal jsem Samsung klávesnici a fyzicky sem s tím neměl problém. Jen nechápu že není schopna se učit a pamatovat co často píšu a opravuje mi to hovorovou mluví na spisovně a ještě nesmyslné. Teď zkouším SwiftKey a hned si to ty slova pamatuje. Jen mě zase štve že gify to hledá v češtině, vždycky se najde nějakém zádrhel
    HULIK
    HULIK --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Díky tomu že nedržím pořád jednu značku mobilu tak používám již dlouhá léta Gboard – klávesnice od Googlu, tam se ukládá tvůj slovník naučených slov a když přecházím na další telefon tak jde slovník semnou.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    S10e
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Mám tam klávesnici Samsung a nabízí mi slova, které vložím do slovníku včetně jména.. Není to tak dobré jako bylo Blackberry,ale dá se to.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON, SMOKY: To uz je neco na co se muzete v servisu zeptat a uzitecna rada.
    Neco jineho, nez ze lepidla jsou jina a nesouvisi to s tim IP68 - protoze to je rating na novy telefon. TEstovani tlakem mozna pomuze s vodotesnosti, ale neda ti zpet ten rating.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OODOOW: vsak sem se taky nenechal.
    MCKIDNEY: to neni pravda, napriklad telefony Galaxy od rady 8 jsou tlakove uzavirane, tudiz jakoukoliv praci, kterou na nim provadi, tak pak testuji tlak uvnitr pod krytem, maji na to sensor. Takze uplne pravdu nemas. To, ze ti to pak stejne neuznaj, je vec jina.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Autorizovane servisy delaji na vystupu opravy test vodeodlnosti (spise se to da nazvat vzduchotesnosti) . Hezky je to popsane tady: https://smartmania.cz/...rvisni-centrum-samsungu-podivejte-se-jak-probiha-vymena-praskleho-displeje/

    Pochybuju, ze tohle delaji neautorizovane servisy.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nicmene me trapi to, ze Sony nereklo ze je to odolne, Soud rekl ze to neni odolne a nesmi delat reklamy o tom jak je to odolne.
    Dokonce uz ani nerikaji to, ze nevymenitelna baterie nezvysuje odolnost.

    Nicmene tyto firmy nemusi rikat nic, protoze se vzdycky najde nekdo kdo dela hlasnou troubu a siri marketing zdarma.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    OODOOW: To byla prave Sony Xperia. Stejne jako ostatni meli IP68 a dokonce vraceli zaruky - nez se stalo meme a lide to pouzivali jako vodeodolnost. IP68 je o ponoreni do vody. Jako majitel hodinek s lepsim rating vim, ze mikrofony proste nezvladnou vic nez pasivni ponor.

    O te kapse samozrejme, ja jenom rikam ze neverte tomu, ze nektere lepidlo udrzi telefon vice odolny nez jine :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam