• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Prosim, poradite mi, kde nastavim, aby se v pripade, ze v galerii oriznu fotku, tato ulozila jako nova a puvodni zustala beze zmeny? Nemuzu to najit. Diky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MATEJCIK: Diky - Pokud se chcete takovym vecem vyvarovat, tak full reset.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    pokud se vám po přechodu na Android 12 na S21 samo zvětšilo všechno písmo jako mně
    tak běžte do nastavení -> Displej -> Zvětšení obrazovky (ne velikost písma)
    a nastavte to na něco jinýho než bylo, a pak zpátky na to co jste chtěli původně
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak aktualizace je zde (S21), musel jsem ale na to klepnout ručně (systém mi ji sám od sebe nenabídl)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BRKODLAK: ne nutne, treba maly dite, ktery se bude ucit, ono nechape co to znamena slaby vykon a zastaralost. Ale chapu te, co tim myslis samozřejmě :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hmm nektere co jsem kupoval konci. ale S10e to porad zabiji :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    takže pokud někdo nespíte nervozitou až budete mít One UI 4...tak není zač:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    z community:

    Samsung na svých stránkách právě zveřejnil informace o novém uživatelském rozhraní One UI 4, kde podrobně popisuje jeho novinky a výhody.

    Tomuto tématu se zároveň věnoval kolega @Libb v článku: Aktualizace uživatelského rozhraní One UI 4 přináší lepší mobilní zážitek a já bych Vám zde chtěl přinést informace o předpokládaném plánu aktualizací na One UI 4 (prosím, berte v potaz, že toto je skutečně pouze předpokládaný plán aktualizací a finální termín se může změnit).

    Předpokládaný plán aktualizací na One UI 4:

    Listopad 2021 - Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra
    Prosinec 2021 - Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Fold3
    Leden 2022 - Galaxy Fold 5G, Galaxy Z Flip, Galaxy Note10, Galaxy Note10+, Galaxy S20 FE, Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy A52s, Galaxy A42
    Únor 2022 - Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+
    Duben 2022 - Galaxy A51, Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S6
    Květen 2022 - Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy Tab Active3, Galaxy A32, Galaxy A12, Galaxy Tab A7 (2020)
    Červen 2022 - Galaxy Tab A7 Lite
    Červenec 2022 - Galaxy A21s, Galaxy Xcover 5, Galaxy M12

    Nalezli jste mezi přehledem zařízení i to Vaše? Podělte se s námi níže v diskuzi:mrkající_obličej:.

    Hezký den.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    EXCITE: kvuli tomu sklu je to nebezpecny, syn se o to uz rizl a sam.ma od babicky nejakej novej model samsung tabletu...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    EXCITE: je to tablet note 3, po restartu bezi relativne v cajku ale displej.ma.horni sklicko jak pavucinu, proto bych tam rad dal nějakej lehci system a udal z toho prehravac ci tak neco do domacnosti
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BRKODLAK: to jsem zvědavej,jak rychlý to bude a co na tom reálně poběží..máme doma ten S3 taky fukční,ale je to tedy lemra.4 letý holce na hry by to mohlo být fajn.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DRAGON: ver ze to leda jako pomstu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BRKODLAK: udelat nekomu radost
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    diky, zkusim a dam vědět. tyhlety hratky se staryma kouskama miluju .)
    btw co je podle vas nejlepsi vyuziti pro uz nepoužívaný funkcni android?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BRKODLAK: ten tam je v seznamu take
    Samsung Galaxy Tab 3 7.0 LTE (Sprint) (lt02ltespr) - LineageOS ROMs
    https://lineageosroms.com/lt02ltespr/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SONIC: sakra chyba, chtel jsem rict galaxy tab 3, pardon
    SONIC
    SONIC --- ---
    BRKODLAK: https://cyanogenmodroms.com/i9300/
    Samsung Galaxy S III / S3 (International) (i9300) - LineageOS ROMs
    https://lineageosroms.com/i9300/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Pri uklidu jsem objevil stařičký Samsung galaxy S3, tae me napadlo, zda na na nej není nejaka alternativni romka, ktera by zlepšila vykon. Nic moc od toho nechci, rikal jsem si jen, ze by z nej mohl byt prehravac online streamu zvuku. pripadne pokud by vás napadlo lepší využití než chytač prachu, poslouchám s nastraženymi usi. Predem dik!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam