• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jo, já bláhový také hledal změnu PINu v Zabezpečení :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: A ja furt přes Always on ...ach jo

    Dik
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Nastavení, zamknout displej, styl hodin a tam už si vybereš.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Přátelé, jak změním barvu hodin na zamykací obrazovce? Androida 12

    Ja se do toho tak zamotal že už to bez vás nezvládnu...

    Už jsem to xkrat dělal, ale prostě stáří a senilita

    Diky
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    https://mobilizujeme.cz/clanky/telefony-galaxy-s22-s22-a-s22-ultra-kompletne-odhaleny-samsungu-uniklo-vse

    No, vypadá to pěkně. Akorát jsem netušil že už od předchozího modelu není slot na SD kartu, tak to asi vezmu 256 GB verzi...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Note 10+ dneska naskočila aktualizace na Android 12, už se stahuje :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NAVARA: tak to zatim vypada,ze ten posledni update to napravil, uf.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EXCITE: Nic takovýho, updatuju vesměs stejný den co to dorazí
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NAVARA: hele neměls na s10e po tom updatu,co byl myslím 2. zpátky nějakou podivnou chybu displaye? Me občas přelitne přes display, v každé apce, (řekl bych krátce po jejím spuštění)taková vlna zleva doprava.Trochu mi to evokuje scan.. malinko mne to vystihovalo, jestli jsem někde na něco neklikl,ale antivir nic nehlásí. nikdo se mi zatim nikam nepokousel vloupat,(už je toměsíc cca)ale posledni update to nespravil..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Fuu, dva měsíce po záruce :) Tak holt vyzkoušíme tu prodlouženou na kartě…
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    NAVARA: to docela vypadá že udělala nafouknutá baterka. pokud je to tak, tak bych to určitě řešil, jinak ti jednoho dne může začít hořet kapsa.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Do reklamace se mi nechce, pokud nebude nutná, protože dnes je to bez telefonu na KMS - nedostanu se nikam, do bankovnictví, do datovky, nikam kde mám MFA,… nemluvě o tom, že většina z toho se nedá přesunout na nový telefon bez starého, i kdybych si na Alze vydyndal náhradní.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Včera dorazil update na tablet (S7) - updatoval jsem bez problémů. A dneska dopoledne na telefon (s10e) - nejdříve větší update s dlouhým listem změn, po restartu další update se security patchem a pár fixy.

    Telefon se trochu zahřál, tak jsem ho vyndal z origo pouzdra a čeho při zandavání jsem si všiml odklopeného víka z jedné strany - má to smysl řešit, když mám telefon nonstop v tom pouzdře a nabíjím wireless? Spodní je detail.

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    NEVILL: díky moc, byla to ta inverze
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVADA_: Tak ještě zkus nastavení, usnadnění, zlepšení viditelnosti a tam jestli není zapnutá funkce inverze barev. Nebo taky mrkni co je v sekci nastavení barev.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    NEVILL: To jsem zkoušela, tím to není. Dokonce jsem pro jistotu zkusila i nějaký zapnout a pak to zas přehodit zpátky. Ale díky.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung Keys Cafe aneb uvařte si svou vlastní androidí klávesnici přesně tak, jak potřebujete – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.zive.cz/clanky/samsung-keys-cafe-aneb-uvarte-si-svou-vlastni-androidi-klavesnici-presne-tak-jak-potrebujete/sc-309-a-1353778
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVADA_: Zkus v aplikaci fotoaparát ikonu v pravém horním rohu (pokud je to ovládání stejné jako u S10) a podívej se jestli tam není nastavený nějaký filtr.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    U nového mobilu Samsung (Xcover) je fotoaparát nastavený v režimu negativu. Jak fotky, tak kamera. Nevíte někdo, jak to vypnout, prosím?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BTW posledni security update pro M32 rozbiji optickou ctecku prstu.
    Tak doporucuji pockat s update nez budete cas delat full reset.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam