• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak už jsem se u S22 s průměrnou spotřebou baterie přehoupnul z necelého dne na celý den, ale moc ohromující to teda není. A jak je ten telefon na 10% a méně, tak je to při používání např. Duolingo nebo Youtube celkem rychlá smrt...
    EMBI
    EMBI --- ---
    LAUNCHER: Motorola Edge 30 Pro. Ma to vsechno lepsi, krome fotaku. Uvidime. Kdyztak to vratim a koupim znova S22 s výkupem nějakýho telefonu, co najdu v šuplíku.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EMBI: A co jsi vzal misto te S22?
    EMBI
    EMBI --- ---
    LAUNCHER: Touha po zmene:) S21 -> S22 to samy. A mel jsem vitr z maly baterky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EMBI: Duvody prodeje pls?
    EMBI
    EMBI --- ---
    JOHN_LENON: mam kupon, ale S22 jsem strelil:-D Nechce mi ten kupon nekdo aktivovat na vasi S22? Ja vim, drza nabidka.)
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    OODOOW: no, v tom jsem doufal, že přijde a pak už bylo asi pozdě...
    a popravdě řečeno sem se v tej pre-registraci totálně ztratil a když mi někde bliklo success na konci, tak jsem si oddechl a nechal to běžet..

    na druhou stranu asi good, že jsou ty jejich preorders na mne tak komplikovaný, už jsem si takle málem koupil Folda2 (což jsem rád, že neproběhlo nakonec:))
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    VAGABUND: však to poslali i na email, ne?
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    VAGABUND: tak to já si je udělal.... tak snad to dopadne...
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    ONLY_Q: ja sem si byl jistej, ze mam, ale evidentne ne - printscreeny sem si v euforii neudelal...priste budu chytrejsi:)
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    tak já token z předregistrace mám..
    VAGABUND:
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    ONLY_Q:

    je nejake reseni?
    ‎1:03 odp.
    Je mi líto, nicméně bez této předregistrace, a na ten popud vygenerovaného Token kódu, není možné dále postupovat.
    ‎1:08 odp.
    oukej, takze jen shrnu - tel zaregistrovat nemuzu, a sluchatka claim take ne - je mozne nekam podat nejakou "pseudoreklamaci" na brutalne komplikovany system? (Vam kazdopadne dekuji za trpelivost a pomoc;))
    ‎1:09 odp.
    Je mi líto, nikoliv. Dle pravidel akce bonus nelze jiným způsobem nárokovat. Mohu Vám v tuto chvíli odpovědět na jiný dotaz?
    ‎1:22 odp.
    nn, diky a mejte se ;)
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    ONLY_Q: thx :) to bych to pak mozna este krapet pohrotil...
    zkusim najit tu relevantni cast chatu ;)
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    ale jestli je to bez sluchátek.. tak na to peču..
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    VAGABUND: no na samsung.cz
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    ONLY_Q: s kym to je komunikace pls?
    ja mam 4 A4 chatu se samsung supportem, kterej mne se sluchatkama poslal do pyce, ze proste smolik...
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    děkuji mám vybráno od svého operátora.. prot jsem se ptal na termíny.. ( předpokládám, že je to včetně sluchátek buds a zpětného výkupu...
    ‎12:49 odp.
    Ano, přesně tak. 🙂
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    dobrý den jaké jsou prosím termíny akce samsung S22. děkuji
    ‎12:46 odp.
    Děkuji za dotaz. Z důvodu opožděných dodávek jsou termíny posunuty na 34.4. 2022
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Update ohledne moji S22U v servisu: Volali mi, muj kus nebyl ok, opravit to nejde. Novy mi timto zpusobem dodat neumi, servis mi pouze umi dat dobropis, coz take ucinili.

    Mrzi me, ze tohle trvalo 24 dnu.

    Jak jsem psal, o telefon stojim. Udelal jsem objednavku druheho kusu na Alze. Odhad dodani 1. duben 😔

    Viz vedle, mam zatim SIMku v iPhone 13 Pro Max. Chci se s tim alespon seznamit a udelat si vlastni nazor, jak to funguje pro me ucely. Na fotce vedle Xiaomi 11 Ultra, meho daily driver minule generace.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    no tak parada, rado se stalo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam