• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOTOUCHOVAK: nemůže, můj telefón nemá sd kartu :))
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Nemůže to bejt sdkartou? Že by byla špatná nebo pomalejší a prostě to jen dýl načítalo?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Diky za tip, ja ji mam komplet vyplou protoze Google Photos. Takze o vikendu zapnu a pohraji si s tim. Koukam ze to umi vselijaka kouzla.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    to jsem fakt zvědavej jak se tohle vysvětlí
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: fuck
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ne, tím to není, to je jenom motion picture (tzn nahraváš místo fotky krátké video), i když to vypnu, tak picture enhancement stále probíhá.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Jak to potom máš na ten velkej ZOOM, tak se celá ta obrazovka klepe. To co se potom stane v té galerii je stabilizace a doostření.

    čili za mě: Není to funkce, je to poměrně chytrej foto-trik:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    V nastavení foťáku máš povolenou "fotografii pohybu"

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: myslim že to mám!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak me napada, ze to bude spis otazka appky Gallery...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: jo, mame hw i sw identickej právě.
    Pokud jde screen recording pri praci s kamerou, muzu to zkusit natocit, abys to videl. Fakt vycvaknu fotku a az klidne v galerii pozdeji jakoby najedes na fotku a nez se uplne zobrazi, tak vykonava urcity "loading" a dost se ji zvysi kvalita (doostri sez dopocitaji se pomoci AI detaily atd), vubec netusim, co to může být
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Mrkni zda mate stejnou verzi UI a Camera App. To ze je to stejná rada není garance.

    Jinak jediné co vim o nastavení je te zámek přiblížení. Ten pak kompenzuje pohyb kamery tam a zpět.

    Taky by me to zajímalo, není úplně normální mít post-processing az pote co je fotka hotova. (Aplikace kamera dostane obrázek od OneUI)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: nevím, ale ty výsledky jsou skvělý :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...hlavně pak napiš až zjistíš co to je, protože to jsem blázen teda....
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tak jsem nelenil, vyšel ven, nastavil zoom 30x, vyfotil a "otáčecí hodiny" nikde!

    nemůže to být nějaký bixby vylepšovač? Protože to já mám pozakazovaný
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosim, poradte mi ;)

    Mame s kolegou oba S21. Ja kdyz nastavim zoom 30x, tak to vyfoti nejakou NIC MOC fotku a pak zacne jet pres fotku otaceci hodiny a najednou to vyhodi enhanced vysledek, kterej je v hodne pripadech (dependence na svetlo) hodne dobrej. Kolega to nema. Camera settings mame hejblatka nastaveny uplne stejne.
    Tusite, kde si to zapne prosim?

    dik moc ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jako ze Sci-Fi filmů: Robotický exoskeleton Samsungu půjde v létě na trh – Samsung Magazine
    https://samsungmagazine.eu/2022/05/27/roboticky-exoskeleton-samsungu/

    Tohle by se mohlo za pár let hodit... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung chce dohnat Apple: Galaxy S23 dostane výrazně lepší akumulátor | Chip.cz - recenze a testy
    https://www.chip.cz/novinky/samsung-chce-dohnat-apple-galaxy-s23-dostane-vyrazne-lepsi-akumulator/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Akorát škoda, že zrovna tohle Pixel 6 vůbec neumí. Narodíl od Samsungu 😉

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Filtr mlčí:

    Samsung PENUP je fajn na telefonu se stylusem a ještě lepší na tabletu. Chtělo by to dodělat lepší sync mezi více zařízeními, snadnou možnost tisku a exportu do obyč bitmapy. Ale třeba na čmárání pro děti je to úplně super. Včetně všech možných omalovánek - opravdu spousta témat, jde v tom hledat (hledali jsme maják, velrybu - našli jsme vyhovující) a pod tím máte rovnou super tipy, jak to kdo omaloval. Má to za sebou pár updates, doufám že to postupně doladí.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam