• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    KEB
    KEB --- ---
    KLATIC: To je jak vytloukat klín klínem :D
    ANDR3_I: On to tady někdo radil (a já tak absolvoval náš firemní večírek) prostě se domluvit na baru s obsluhou, aby ti lila nealko pivo do normálního skla. Výrazně ti to ulehčí situaci, protože ostatní vidí, že jedeš s nima. Odmítnout případného panáka už je poměrně snadné :)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    ANDR3_I: dej si houby....ty te zrestartujou a jeste nahlidnes vsechno z jinyho uhlu a zcela pravdive ...me pomohly vyrazne s taji hudby a stim ze abych uvolnene hral se nemusim vylejt....
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: Panakem brusinkovyho dzusu!!! Velka gratulace a svym zpusobem i zavist. A taky ukazka toho ze to jde kdyz se chce

    Ja vcera z donuceni absolvovala firemni vecirek skoly kde se pokousim "dostudovat", a byla to velka vyzva, si nic nedat, nastesti jsme utekli uz tak po hodine a pul. Byt tam chvili dyl sama tak to nedam urcite - proste mi vadej lidi a alkohol ty situace dela snesitelnejsi.
    Obdivuju lidi co prestali pit a porad dokazou chodit do spolecnosti a jakz takz zit svuj dosavadni zivot, ja jsem totalne v pr...., nezbejva mi nez se schovavat doma, nemam zadnou poradnou ventilaci a asi mi z toho brzo hrabne ;)
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: Povznes se nad lidskou malost. Kdybys měl šlápnout do xichtu každýmu blbcovi co potkáš, tak něděláš nic jiného. :)

    Tak bando, dneska jsem úspěšně dovršil první rok abstinence. Neměl bych to oslavit třeba panákem? :D
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    DAREBAK: Tak mi kámo zřejmě utekla delší souvislost . Ale má velkou pravdu . byl tady a není což je univerzální na všechny pitomce . Takovýhle chytráci s univerzální pravdou ve mě zbuzují chuť dopustit se přečinu výtržnictví .
    DAREBAK
    DAREBAK --- ---
    VOLEMIKI: skret je zbabelcem, o tom zadna. treba ma problem, ktery presahuje nas vsechny a s alkoholem bojuje tak, aby se to dalo cist (coz byl jeho post: narazejici na necitelnost/ nesrozumitelnost). byl tady. a ted neni. wo co go? pijme dal, nebo toho nechme.
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    DAREBAK: Skřítek pozlobil a smazal ? Jsem zvědav vyletěli z tebe nějaké emoce to mohlo být zajímavé
    DAREBAK
    DAREBAK --- ---
    _SKRITEK: tak to necti. nutim ti to? kdyz nechces cist alkoholicka zbla, tak proc sem lezes? nebo to melo byt ftipne intermezzo a cekame na nejake velke moudro?
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KLATIC: Není divu alkohol tahle u nás tolerovaná droga způsobuje nejen psychyckou ale především fyzickou závislost ! To najdeš u málo jiných .
    DAREBAK
    DAREBAK --- ---
    tak vse, co jsem si myslel, ze umim ovlivnit, tak neumim. byl jsem prizvan jako "yo(u)da" na jakesi mecheche do gilchingu, prej za borce, co jim ty krabicky fakt pekne dela. kdyz jsem se nechtel napit, tak to ti fasisti brali jako urazku. big boss stal vedle mne, a tak osklive se podival, ze jsem zaklopil. pak to slo hodne rychle. stalo se pred 14 dny a dodeska chodi od fasistu vesele mejly. kazdopade jsem zase v pici. koupil jsem si goralu domu - prvni pruser. sedmickovyho morgana jsem dal za dve hodky, druhy pruser. nechutnalo mi. sel jsem do maracame grand platino a nechal si ho dovest az pod nos. treti pruser. dal jsem to za hodinu. ctvrtej pruser. ale me to fakt zachutnalo, vypestoval jsem si model, ze mi to nechutna - ten zklamal. jsem v pici. do prace jsem dojel na psychosetrvacnoct a jen z prdele pozadal o alkotest. 1,7 tam bylo. dojizdim 70km, cort znajet s cim jsem vyjidzel. a fakt jsem si myslel, ze jsem v pohode. to je bohuzel dani za kvalitni chlast - kdyz si das ferneta s pivkem, tak vis, ze jsi v riti, ale kdyz si doprejes, tak tam ty postopivni reflexe nejsou. jsem rad, ze jsem cestou do prace nezabil maminku ve vanu s peti detmi.... furt si to premilam v hlave, ale co jsem to ted napsal, tak to ma uplne jine rozmery... proste s tim alkoholem neumim pracovat. jdu od toho. jen jsem zvedavejej, co pristi rok poruci sef, kdyz klientovi reknu, ze jsem alkac a neumim s tim pracovat... ale jak tak pomalu strizlivim, tak mi vlastne nevadi nepit i pred zakazniky. priste reknu ze jsem alkoholikem. treba to fasisti poberou
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    KLATIC: :D Good luck! No co, na Kosariskach jsou ve strehu, kdyz chlapum dochazi domaci palenka, tak manzelkam pootviraji par zavarenin, nechaji je zkvasit a pali zas ;)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    Vláda hodila alkohol do jednoho pytle s tvrdými drogami a chce donutit Čechy nepít – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...-alkohol-do-jednoho-pytle-s-tvrdymi-drogami-a-chce-donutit-cechy-nepit.html
    KEB
    KEB --- ---
    RIVA: :D Gumpe, líbíte se mi Gumpe, s tímhle přístupem to někam dotáhnete. Pokračujte Gumpe :D
    RIVA
    RIVA --- ---
    KEB: Tak jedno Greggs Triple Chocolate Chip cookie ma 382 kalorii a pinta 4% lezaku ma kolem 180 kalorii. Takze jedno velky cookie se zhruba vyrovna dvema pivum, coz byval muj konzumacni prumer na den. To znamena ze teoreticky bych shodit nemel, protoze kdyz nepiju, tak me honi mlsna kazdej den. Nekdy vic, nekdy min...
    RIVA
    RIVA --- ---
    KEB: Nezkusil, v pondeli u susenek to spocitam!
    KEB
    KEB --- ---
    RIVA: Váhovej úbytek bude asi spojenej s konzumací piva. Zkusil sis pro zajímavost spočítat kalorickej objem sušenek nebo čím se to cpeš a piva? :) Já myslím, že ten rozdíl bude markantní.
    RIVA
    RIVA --- ---
    ANDR3_I: No, ja si myslel ze musim nutne pribirat, protoze co jsem prestal v zari denne nasavat, tak jsem se zacal strasne prezirat. Hlavne sladky... mmmgggghhh...nesmim si jit do Greggs pro cookie... :) Kazdopadne me manzelka donutila zvazit se, kdyz jsem zacinal a dneska rano jsem prekvapene zjistil ze vazim o 4 kila min nez tehdy!
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: no jestli jsi jedla jako 3 normální lidi dohromady a k tomu i vypadala jako 3 normální lidi dohromady, tak se pak asi není čemu divit :-D joke ;-), jinak když nechlastám tak se mi spíš zmenšuje ten pivní pupek, jinak váhu nějak moc nesleduju :-)
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: jseš těhotná, to je jasný :D

    A pokud si nepřibírala nikdy nepriberes ani ted :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam