• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    SPD Volby 2017 !!CRINGE ALERT!! Okamura zpívá s Alešem Brichtou hymnu v přímém přenosu. SPD
    http://www.youtube.com/watch?v=QomMX99Z8mQ&t=127
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    HONZA09: něco mi říká, že k tomuhle ryze českoslovénskému subžánru rocku takové jednání bezesporu patří. Když už nemůže mít arény a stage jako mick jagger a musí se spokojit se sokolovnou nebo kulturákem, tak se aspoň jako rockstar najebe
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    HONZA09: Tak u nas na vesnicke zabave asi pul hodiny do mikrofonu nadaval zvukari, pak zahral tri songy, v zakulisi se popral asi s deseti lidma a pak ho potkali v mistni nadrazce nasrot.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TEKKIT: Prej dobře. Já tam nebyl. Ale! Byl to tribute koncert za kámošovýho strejdu, kterej nedávno umřel na rakovinu, všichni co tam ten den vystupovali hráli jeho písničky, nebo písničky, co hráli s nim. A Brichta jako úplně poslední přišel a začal zpívat...

    Často máme chraplavej hlas
    někdy sípem už za poločas
    v klubu síla je naše víra.
    Často jásá nadšenej sbor
    někdy pláčem pro hloupej gól
    jenže víra je naše síla.
    Nechte vítr vát, nechte chóry znít
    každej máme svý hymny vítězný.
    Nechte vlajky vlát, vždyť je máte ctít
    každej známe svý barvy vítězství.
    Přišel zvláštní toreador
    jinej má dres ten podivnej tvor
    co to píská - no to je síla.


    To nepochopíš. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HONZA09: a jak to zvládl odzpívat?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: Brichta zpíval dva týdny zpátky ve vopici. Ošklivý drb je, že přišel ve čtyři odpoledne na otvíračku, zpíval asi v půl jedný v noci a mezitím stihnul vypít 20 fernetů plus nějaký piva. K mikrofonu ho museli přinést a zpátky zase odnést. :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: starnouci rockeri, ktery uz nemuzou chodit na arakajan s alesem brichtou, tak si nasli ortel...?
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    Krásná fotka ❤️
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Az se vas nekdo zepta, jak muzete poznat z fotky, ze je nekdo notorik, muzete vytahnout kapesni atlas a nalistovat tam tuhle fotku.
    Desi mne predstava, ze k necemu takovymuhle (pravda, bez Ortelu:), jsem mel nakrocino.

    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    KEB:
    OTAVA:
    Dámy a pánové, je to tak, když pro stromy nevidíte les, pro samý trable není v dohledu řešení jediného z nich...

    Dík za podporu, i ta mi pomohla k nadhledu a začátku rozmotávání toho zašmodrchance.
    KEB
    KEB --- ---
    OTAVA: ...a nesnažit se vyřešit všechno naráz, protože to nejde.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NAMATHUR: nekdy je to vsechno picou ke zdi, nejenom v zivote ale i v abstinovani. jediny co se da delat je zatnout zuby a delat male krucky, pekne jeden maly krucek po druhem. Vzdycky jeden problem v danou chvili.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    OTAVA: B je správně. Natruc do toho nespadnu, jen jsem potřeboval to někam napsat
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NAMATHUR: A vyresi to liti neco nebo se zahrabes do jeste vetsich sracek?
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Otázka zní: jak nepřestat nechlastat?

    Pár nezaplacených kšeftů (ano, jste totiž důvěřivej debil, kterýmu to asi čiší z ksichtu) plus jeden výtečnej taky nezaplacenej, kvůli kterýmu jste strávil tři měsíce v posteli, vám udělaj sekeru v sociálním a zdravotním, na půlku míst vás nevezmou, protože prý byste jim utek za lepším, na druhou půlku nemáte papír; když už to skoro klapne, tak vemou borce bez exekuce na krku (což se nedivim). Do toho to lepíte "jaktode", ale náhle máte kvůli zpožděné platbě jistotu jednoho týdne na vystěhování a přemejšlíte, kde si začít hledat práci - jestli v místě bydliště nebo někde neznámo kde. A pak vám votlučou o ksicht, že jste flákač a kdo chce dnes pracovat, ten maká. Už nemáte sílu vytáhnout štos podepsanejch smluv za poslední rok, který "neposvětil nejvyšší; čekáme na vyjádření, tady máte zatím podepsanou smlouvu, o nástupu se vám ozvem...", a začít strašně lejt a hlavně řvát.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Třetí tejden bez chlastu a citim se uplne skvělé. Energie mám na rozdávání. Ikdyz to je možná
    I tím, ze se tu moc nestmívá. A teda nepocitam těch pár 2.8% plechovek , který fakt naprosto nejdou pocitit. Takze si pivo dáš jen fakt kvůli
    chuti. Mám dojem , že jsem dovolené. Dokonce už mě mistama návrat do cz děsí. Mno, zajímavé.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MONROE: Pridam se: pro abstinujiciho alkoholika zadne "obcas da" neexistuje. Ne, ne a ne.
    Kamarad je na dobre ceste, dva tydny ma za sebou a tak ted to samy a po zbytek zivota:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MONROE: takze oba dva bys nikdy nemela videt s alkacem, ani s mirou.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MONROE: A urcite bych mu nevycitala, ze si obcas (za nejakou dobu) da s rozumem.


    no, je videt, ze si dost naivni. myslim, ze si jeste v zivote nevidela vsechno, hlavne skutecnyho alkace.
    DENNA_RAVEN
    DENNA_RAVEN --- ---
    MONROE: Naznacovala jsem tim, ze jakykoliv piti neni ok.

    Kdyz nekdo bude smazit pernik, tak Ti po odvykacce taky nebude pripadat ok, ze si da "obcas trosicku pro naladu".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam