• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    BETTER
    BETTER --- ---
    MISSDNB: Nápodobně :)
    Jasný, můžeme zajít na limču.
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    BETTER: Do začátku velká gratulace :-) Já včera oslavila půlrok N/A a bez cigaret.
    Teď o víkendu mi kolega na akci řekl: "Pojď si dát se mnou jednoho malého!" V první chvíli mi vůbec nedošlo, že má na mysli panáka :-D S naprostým klidem a pýchou hlásím, že nepiju alkohol.

    Začala jsem se orientovat v nealko sortimentu a stal se ze mě velký milovník kávy. Kdyby chtěl nějaký začátečník pokecat, budu jedině ráda.
    BETTER
    BETTER --- ---
    Tak víkend tour de beer...
    Non-alcoholic! Yes Dopíči!
    A neměl jsem nutkání sáhnout po alkáči. Zatím dobrý, tedy :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: v tom případě držím palce
    KEB
    KEB --- ---
    DRSH: Alkoholici si léčbu zaplatili na spotřební dani. Ale asi se imho chce jen zviditelnit a jak známo každá reklama dobrá i ta špatná.
    BETTER
    BETTER --- ---
    RADOWAN: :)) děkuju...těší mě, že na to někdo kouká.
    Kvůli chlastu ten lék neberu...tenhle jeho aspekt mě mile překvapil a tak jsem to hned sdílel. Samozřejmě podám report.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    BETTER: Hele tvuj hype je skutecne nakazlivej, ale obavam se, ze hodnotit to po prvnim dnu a prvni pilulce muze byt dost kombinace autosugesce a ocekavani zmeny. Strasne ti to preju, tvoje divno-opile/kocovinove video je strasne mocny, ale dej vedet za tri nedele, az ten pravidelnej prisun telo nejak zpracuje. Ale nepolevuj!
    BETTER
    BETTER --- ---
    PALEONTOLOG: To asi ne...ale takhle jsem spokojen. Prášky mi nevydrží věčně, abstinence třeba ano :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: tak super, zejo, že nás potřebu, ale asi to nebudeš zobat věčně.
    BETTER
    BETTER --- ---
    HVJ3R: Tak uvidim...jim zatím normálně. Užívám ho jako stabilizátor a antidepresivum...uvidim co to se mnou udělá. Ale hlavní je, že se cejtim celkem v pohodě a ten chlast mě vyloženě překvapil.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Po karbamazepinu (jsem epileptik) jsem nemel chut vubec na nic, bohuzel vcetne jidla.
    BETTER
    BETTER --- ---
    RADOWAN: Jojo...ale mám to na jiný pičoviny..
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    BETTER: prasky na epilepsii? nebo koukam spatne?
    BISTON 200MG Tableta — Databáze léčiv
    https://mediately.co/cz/drugs/YhKvSWjTzPanvSZ3d4NB8FSooCb/biston-200mg-tableta
    BETTER
    BETTER --- ---
    ...tvle...včera jsem na tu svoji kebuli dostal lék BISTON 200mg.
    Dnes jsem vstal a že si dám pivo/víno, jako obvykle.
    Ale...já nemám chuť!? Nemám chuť pít cokoliv alko.
    Cool :)
    - googlujte
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    WOTAR: Já v tom taky vidím jenom tu touhu se zviditelnit, aby z toho pak mohla dojit prachy. To jsem z toho pobral už jak psala, co dělala před tím.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    WOTAR:
    THEMAKARESH: Zapomněl jsem dopsat, že abstinuje asi rok, o tu délku léčby ani tak nejde = nemyslim si, že má dostatečnou zkušenost, aby se mohla takhle prezentovat a nemá ani vzdělání, přesto chce zakládat léčebnu nebo co. Připomíná mi to Moniku z Bohnic, která si teda aspoň udělala psychoterapeutickej výcvik, ale taky dělá nějakou kratší léčbu a za těžký prachy, spíš je to takový sanatorium (a co jí měla známá v Bohnicích, tak je to taky píča osobnostně...). Naopak mám docela rád toho Jílka a jeho knihy, i když je to taky narcis, ale zase kdo z alkáčů neni.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    WOTAR: Je to píča.
    DRSH
    DRSH --- ---
    Já to sem dal k diskusi, sám s ni nesouhlasim.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    DRSH: Ta už mě po pravdě taky docela sere, léčila se asi 6 týdnů akde chodí, tam rozdává moudra a rozhovory z vlastní zkušenosti. Ten závádějící název "vyléčená" je asi spíš z dílny rozhlasu teda. Každopádně mně to přijde stejná logika, jako že si člověk má platit zlomenou nohu, protože ho taky nikdo nenutil chodit venku. Můžeme tady založit zdravotní systém jako v USA, ale dokud tu máme tenhle, přijde mi to jako zcestnej názor.
    DRSH
    DRSH --- ---
    Alkoholici by si měli léčbu částečně platit, pití nám přece nikdo do krku nelil, říká vyléčená alkoholička | Regina
    https://regina.rozhlas.cz/...i-lecbu-castecne-platit-piti-nam-prece-nikdo-do-krku-nelil-rika-8074701
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam