• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KORINKOWICZGamifikace - využití herních principů v neherním prostředí
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    takovy obecnejsi videjko o gamifikaci
    The Gamified World - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=_JXlf_z_px4
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    FRONEMA: jako nejlepsi je urcite hrat az od prvniho dne v mesici, ale myslim ze kdyz se chce, muze se zacit kdykoliv.... ja ted od 1.10. hraju a musim teda rict, ze na me to funguje fakt neuveritelne dobre! :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    rozhodla jsem se vyzkouset healthmonth.com o kterem se zmini tady KORINKOWICZ: nechcete se nekdo pridat?
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    na stunome byla myslím diplomka o gamifikaci a geolokačních službách.. ale víc nevím..
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    FRKY: nn, tohle píšu jinde.) mám to ale spíš prakticky zaměřený, tak bych se nebál ;) no a na stunome ještě uvidim, třeba k tomu vymyslim něco dalšího heh...

    a co studuješ? třeba něco vymyslíme.)

    FRKY
    FRKY --- ---
    sháním téma na bakalářku a zoufale nevím, tak sem myslel že bych nějak zkusi tohle. Co přesně píšeš? abych nepsal to same.

    btw. to pises na stunome? sem to tam nikde neviděl
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    FRKY: já :) proč ?
    FRKY
    FRKY --- ---
    Nechystá se někdo z vás psát nějakou diplomovou práci o gamifikaci?
    XSI
    XSI --- ---
    Asi to nedělají všichni, takže to sem dám - krátký film, který uváděl vyučující kurzu Gamification na Coursera jako možnou budoucnost gamifikace. Co si o tom myslíte vy? podle mě celkem síla. Sight
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Gamify America | Obama vs. Romney | Election 2012
    Gamify America
    http://gamify.com/america
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KORINKOWICZ: vyborny video. pouzivate nekdo neco z toho co tam ukazoval za priklady? docela bych vyzkousela neco co tam ukazoval na vlastni zivotni cile...
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    dobra prednaska
    Meaningful Play: Getting Gamification Right - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=7ZGCPap7GkY&feature=relmfu
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja se citim primarne explorerem a tesne za tim achieverem, ale ty otazky byly tak divne kladeny, jako treba ze nejakej ten kanal je veci trvalou ale bylo proti tomu tusim neco jednorazovyho...
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    FRONEMA: me to prijde docela vypovidajici ;) myslim, ze pokud by nektera z vlastnosti vybocovala prilis nad ty ostatni, dala by se z toho mozna odvodit i nejaka dulezita psychicka nerovnovaha :]

    jinak chytra kniha rika, ze pokud by se mohla pro kazdyho vybrat jen jedna nejdulezitejsi vlastnost, vychazelo by to pro populaci zhruba takto:

    Socializer - 75%
    Explorer - 10%
    Achiever - 10%
    Killer - 5%

    z cehoz vyplyva, ze do kazdyho gamifikovanyho systemu je treba zanest jako klicovou tu socialni vrstvu, jinak to nebude moc fungovat ... alespon teda v dlouhodobym meritku...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    me vyslo asi 60 explorer / 23 killer / 53 achiever / 60 socializer ... coz mi prislo ze je takovy nevypovidajici, prilis vyrovnany
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    no coment
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    CY_TR0N: na mě tam bylo moc otázek spojených s MMORPG, s kterýma moc přímých zkušeností nemám, takže ani výsledek nebude moc relevantní, ale:
    60 explorer / 60 killer / 47 achiever / 33 socializer
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    jak vam to vyslo?
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    KORINKOWICZ: to je moc dobry. sem cekala ze to bude za smsku ale je to zadax takze doporucuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam