• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    rozbalit záhlaví
    MR_G0RBY
    MR_G0RBY --- ---
    MELDA: No jde mi hlavně o dostřik trisek tohodle konkrétního modelu, jestli to daj tak vysoko a tak hustě, aby se do toho dalo promítat...
    MELDA
    MELDA --- ---
    MR_G0RBY: Dle meho nazoru by to fungovat melo.

    LCI Latitude Festival 2017 Water Projection Highlights
    https://www.youtube.com/watch?v=RkMCJZaRnKI
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    LENISH: cislo ti poslu do posty, balkan se jede od zacatku srpna.. rotek zacina 8.8.
    MR_G0RBY
    MR_G0RBY --- ---
    UZEL: Máte to někdo? Docela rád bych to vyzkoušel na projekci, jak to bude fungovat. Nebo takhle, už to někdo testoval v takovéto verzi?
    LENISH
    LENISH --- ---
    Ahojte!
    Mate nekdo prosim cislo nebo jinej kontakt.na.Honzika-mekanika z Ousteka? Vi se,.jestli.jede balkan a kdyz,tak kdy?
    Diky moc
    Zn. Specha !
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    GAZER: tsve, dobra uchylka ;)))))))
    BOUBES
    BOUBES --- ---
    BOB_GALLOWS: ja bych rad kouknul na FOTA ani nwm ze nekdo nejake dělal :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Jelikož šlo spíš o komorní seanci, známí a známí známejch dostanou heslo v poště. Víšco, GDPR nejni pro srandu králíkům.

    Rajče – místo pro vaše fotky
    https://wsq.rajce.idnes.cz/Kktc_Ustek_2019/

    Pro externí milovníky táborových ohňů ochutnávka nové mini-dekošky...





    GAZER
    GAZER --- ---
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    BOB_GALLOWS: háhahahahahha co to tam je za sociálního kapitalistu s hvězdou na čele v Che Guevaraovský póze :D

    jinak s pilou teda z prdele klika!!!
    MATT
    MATT --- ---
    party nejlepsi, diky, diky!
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Takže takže takže! Pány a dámové, držte si čarodějnická košťata, bude to jízda. Vzhledem k zoufalýmu nedostatku rituálů v dnešní neuroticky konzumní době jsem se rozhodl zkontrolovat starý přátele a jinou pakáž, zda na čarodějnice netropěj nějaká ta alotria... A voni taky že jo! Adrenalin začal už cestou na místo činu, kdy jsem málem utopil neutopitelný auto v bahně na příjezdovym tankodromu. Inu utužit řidičský dovednosti neni vod věci, stejně nás jednou čeká zombie apokalypsa a bude se to hodit. Na místě to na mě chvíli dělalo takovej funerálně-depresivní dojem, všichni mrtvolně zničení potácejíc se kolem zoufale čoudícího oharku v tratolišti vohniště, což se po 4 dnech hutný rychty při nepřízni živlů celkem dalo chápat. Ale co se nestalo! S padajícím sluncem se po nahození motherfucking chainsaw vzápětí ozval řev další motorovky z druhýho koutu placu, zakuklení zombíci začali větřit kde a co a jak a proč a než se jeden nadál, celý mraveniště synchronně dřevorubčilo, kopalo, bouralo, stavělo a rylo (rejčem a hubou v zemi). Čarodějnice i se svojí zimní kletbou stojí napíchlá na kusu klacku pod základem solidní vatry, chvilka odpočinku a čekání na tmu. Napětí. Nahánění Herr Sound Syštém Kommandanta, ať už jí teda jako vodpálíme, že je všem tma a zima. Aaaand here we go, burn baby, burn! Rituál to byl vskutku velkolepej i se všema bubínkama a světlonošem v kápi. Dav hýká a skanduje, až nás napadlo, že bychom pohanským bohům mohli prolít trochu té krve nevinných pannen, když se to tak pěkně rozjelo, ale tenhle plán ztroskotal na nedostatku nevinných panen v širokém okolí... Takže zas zachrochtá agregát a naše ušní bubínky válcuje rozjetá technolokomotiva.

    Jeden z osobních nejvíc momentů byl, kdy už značně znaven řezáním jsem si nedal pozor na lištu pily a nějaká svinská zelená větev mi ji vypružila na stehno. Prořízlý tepláky věštěj průser, očekávajíc profundní řez stehenní arterie si nervózně nahmatávám stehno... Chráněný mobilem :) Scéna jak z béčkovýho westernu, který se zasmějem, zavrtíme hlavou, zbystříme smysly a jede se dál. Každej dostane to, co si zaslouží!

    Čarotéka 2019 – Bob Gallows – album na Rajčeti
    https://wsq.rajce.idnes.cz/Caroteka_2019/









    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    BOB_GALLOWS: docela me sejří že sme museli jet domu :/ jinka epickej mejdan
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Burn baby burn...

    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    Mam ještě par mist v autě na Benifit party na ADM v Berlině.
    odjezd zitra Patek kolem 19,00 a navrat neděle odpoledne. někdo ma zajem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam