• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Pár cvaků z mobilu & fiktivní příběh z Mladého hlasatele:

    Jelikož zákonodárci letos příliš nepodporují masové satanistické rituály a obětování novorozeňat na oltáři s vidinou lepší úrody, setkání přátel táborových ohňů (méně než 10, s rouškami a náležitými rozestupy) jsem kvitoval. Já jsem spíš ten typ, co ocení přípravnou fázi, setkání se známými, konspirování nad nejasnou budoucností v těžkých časech a zajímá mě, jak se s čím kdo pere. Toho se mi dostaly plné hrsti, protože se nás sešlo fakt tři a půl a z toho jsem tři znal. No a protože jsem takovej starej strejda, taxme prostě poklidili, vyložili, postavili, připravili, pokecali, upálili generálmajora, co kempoval vedle u gazíku a chodil k nám nasávat rum s kolou... A jel jsem domu... Povedená akce, za mě vlastně COVID-19 FTW! ^_^




    Vzácná fotografie samečků technařů ve svém přirozeném habitatu.



    Technici stáje Ferrari mění Niki Laudovi pneumatiky, GP Rakousko 1971, kolorováno.



    Navzdory virulentnímu začátku se letos můžeme těšit hojné úrodě a debužírování...


    (((oOo23oOo)))
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    hned mi bylo jasny, jak jsem vas zahlidl v Mimoni na namesti, ze mame v reviru skodnou! :)
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    1:45
    Divadlo Sklep - Nemenuj II.
    https://www.youtube.com/watch?v=onZbdaICOes&t=154s
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Hloupymu napovez, chytrej at se kopne sam.

    Azk yer brothaz and sistaz! Kelti jdou kelti jdou kelti jdou a je jich moc, kelti jdou kelti jdou uz se blizi jejich noc.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    BAALUU: to je vrazda, zahrála . . . .
    BAALUU
    BAALUU --- ---
    DRASTICS: že bys začal psát diskotéky?
    NOHA23
    NOHA23 --- ---
    Pro ty, kdož ještě nevědí, vězte: František se narodil 28.3.2020 cca ve 23 hodin v Motole císařským řezem a měl 3,6 kg. Zuzanka i Franta jsou v pořádku.

    SDN33
    SDN33 --- ---
    DRASTICS: takže to 27. odpalíte? :) Zdar
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Dle myho myslenky jakkoli blaznive a fantaskni jsou porad lepsi variantou, nez priposranost a strach, jez je nici a nevytvari nic novyho. Za me v klidu zpusob uvazovani. Venkov voni klidem a pohodou. Tady chodim do lesa a na palouk i bez rousky :) At se v Ghettu dari.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    No tak, podívejte se, co se to s náma stalo! Jenom pět dní na brukvích, s tapetářským videem a háčkovacím časopisem a všichni jsme se z toho zcvokli!

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    DODEXXX: a to je teprve začátek karantény :))
    DODEXXX
    DODEXXX --- ---
    Je to hodně dementní nápad. V posledních pár dnech šlo moje racio trochu stranou. Omlouvám se. Dávám si za svůj kometář také paleček dolů.
    Hodně zdaru všem.
    D.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    DODEXXX:
    a) Zákaz volného pohybu osob (od 0.00 16.3.2020):
    lidé mohou cestovat do zaměstnání, na nákup základních potravin, léků a dalších nezbytných potřeb, za rodinou nebo k lékaři. Lidé mohou také cestovat MHD, a to i zpět do místa bydliště. Povolené jsou například i vycházky do parku. Občané by se ale neměli sdružovat.
    b) Zákaz akcí nad 30 osob (od pátku 13.3.2020 6.00 hodin)

    (src)

    v kombinaci s :
    Činy, u nichž v krizových situacích zákon přímo stanoví přísnější tresty:
    šíření nakažlivé lidské nemoci z nedbalosti

    (src)
    ...a jakoze v tom davu masek nekdo nemocny bude, aniz by to vedel

    tl;dr: je to faaakt dementni napad
    DODEXXX
    DODEXXX --- ---
    Na ulici se smí jen s maskou. Cenrum Prahy je vylidněný, tak mě napadlo, že by mohl nějakej soudsystem udělat průvod masek. Schválně jestli to rozeženou těžkooděnci. Vidím ty titulky novinách .: " Vláda nařídila pohyb ve městě jen s maskami přes obličej... Policie rozehnala skupinu lidí, maskovali si obličeje a byli podezřele veselí"
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    . . . . Kdyz ztratis nadeji, ze nelze previzt atmosferu na tu vetsi ;) Kdyz predem nepripravis kamuflaze, aby te mohli najit jen ti, kteri tam chces. Kdyz ztratis oporu, ktera te drzi. Coz muze byt i tva vlastni rovnovaha. A nebo i jen dva blizky lidi. Ale ono jich je mnohrm vic, v pozadi a kousek dal :*
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    DZON_SON: myslim ze tim mini to, jak na tebe ta krize krze strach pusobi. Krize je jen dusledek historie nasi planety. Kamkoli se podivas na tyhle planete vidis nasledky otrokarstvi, kolonialismu, blahobytu par na ukor mnohych . . . . Vsak my snad prece vime co vime a proc a jak cinime a koname.
    DZON_SON
    DZON_SON --- ---
    DRASTICS: Dobrej rozhovor, s tim psychosomatickym pohledem a reskeptu k Zemi bezvýhradně souhlasim.

    Jen trochu nešťastně (doufám) interpretuje tzv. "uprchlickou krizi," čímž dává do ruky argument pro různý fašounky. Protože se rozhodně nejedná o žádný stěhování národů, nýbrž o důsledek dravýho kapitalismu ve kterym si jede naše země po boku spojenců (nemyslim tim na ose západ vs. východ, myslim tim obchodní spojence, takže jak Západ tak Rusko, tak Čínu). Třeba to tak ten doktor myslí, ale timhle naťukávánim a tajnůstkařenim kde na konci neřekne ani jedno konkrétní jméno, dává bohužel strašně libovolně použitelnou munici xenofobům.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam