• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    JCB23
    JCB23 --- ---
    HONZA09: chápu-li dobře, tak ukájel sám sebe nad sebou a maximálně s nějakou myšlenkou, vlastní představou ve své hlavě. nikoho neobtěžoval. nikoho nenutil se dívat. (kdyby, tak by to v tom článku určitě zmínili) ale někdo se na něho dívat asi chtěl a ten někdo z toho pak měl vlastní morální problém, nebo ho došla loudající se manželka. a než si přiznat pravdu o manželovi voyerovi, ke všemu lehce bi, tak nakázala volat frejery eMPíky..člověk českej prostej a blbej a nízkej. odhadoval bych nejakej takej scenar. a možná vznik erektilní disfunkce u jistého mladeho 26 leteho muze...
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    HONZA09: kvuli Koronakrize, social distancing a izolovani, měli jsme všichny těžky časy. doufam že to rozuměli a že ho pak nechali v klidu. bud'me hodní na sami sebe a ostatní.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RIMSAK: tak nejdřív ho museli doběhnout, až pak dohonit :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RIMSAK: Asi natáhli rukavice dodělali to za něj. :-)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    HONZA09: Jak se postupuje při ukončování takové činnosti?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ukájení šestadvacetiletého muže v parku na pražském Krejcárku ukončili strážníci | Týdeník Policie
    https://tydenikpolicie.cz/...stadvacetileteho-muze-v-parku-na-prazskem-krejcarku-ukoncili-straznici/
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Pár cvaků z mobilu & fiktivní příběh z Mladého hlasatele:

    Jelikož zákonodárci letos příliš nepodporují masové satanistické rituály a obětování novorozeňat na oltáři s vidinou lepší úrody, setkání přátel táborových ohňů (méně než 10, s rouškami a náležitými rozestupy) jsem kvitoval. Já jsem spíš ten typ, co ocení přípravnou fázi, setkání se známými, konspirování nad nejasnou budoucností v těžkých časech a zajímá mě, jak se s čím kdo pere. Toho se mi dostaly plné hrsti, protože se nás sešlo fakt tři a půl a z toho jsem tři znal. No a protože jsem takovej starej strejda, taxme prostě poklidili, vyložili, postavili, připravili, pokecali, upálili generálmajora, co kempoval vedle u gazíku a chodil k nám nasávat rum s kolou... A jel jsem domu... Povedená akce, za mě vlastně COVID-19 FTW! ^_^




    Vzácná fotografie samečků technařů ve svém přirozeném habitatu.



    Technici stáje Ferrari mění Niki Laudovi pneumatiky, GP Rakousko 1971, kolorováno.



    Navzdory virulentnímu začátku se letos můžeme těšit hojné úrodě a debužírování...


    (((oOo23oOo)))
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    hned mi bylo jasny, jak jsem vas zahlidl v Mimoni na namesti, ze mame v reviru skodnou! :)
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    1:45
    Divadlo Sklep - Nemenuj II.
    https://www.youtube.com/watch?v=onZbdaICOes&t=154s
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Hloupymu napovez, chytrej at se kopne sam.

    Azk yer brothaz and sistaz! Kelti jdou kelti jdou kelti jdou a je jich moc, kelti jdou kelti jdou uz se blizi jejich noc.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    BAALUU: to je vrazda, zahrála . . . .
    BAALUU
    BAALUU --- ---
    DRASTICS: že bys začal psát diskotéky?
    NOHA23
    NOHA23 --- ---
    Pro ty, kdož ještě nevědí, vězte: František se narodil 28.3.2020 cca ve 23 hodin v Motole císařským řezem a měl 3,6 kg. Zuzanka i Franta jsou v pořádku.

    SDN33
    SDN33 --- ---
    DRASTICS: takže to 27. odpalíte? :) Zdar
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Dle myho myslenky jakkoli blaznive a fantaskni jsou porad lepsi variantou, nez priposranost a strach, jez je nici a nevytvari nic novyho. Za me v klidu zpusob uvazovani. Venkov voni klidem a pohodou. Tady chodim do lesa a na palouk i bez rousky :) At se v Ghettu dari.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    No tak, podívejte se, co se to s náma stalo! Jenom pět dní na brukvích, s tapetářským videem a háčkovacím časopisem a všichni jsme se z toho zcvokli!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam