• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    MR_G0RBY
    MR_G0RBY --- ---
    Čus,
    neměli byste někdo na půjčení nějaký party stan, tady v Praze na datum 21-23.8.? Easy up, altán, cokoliv kromě vojenského mashe. Díky moc, kdyžtak SZ.
    SKFET
    SKFET --- ---
    GAZER: to fakt potrebuju na mikine!
    GAZER
    GAZER --- ---
    keep on movin

    LAN23
    LAN23 --- ---
    DRASTICS: ale sou Zdarma!!
    STB23
    STB23 --- ---
    JENNES: tak ta je top. Nemáte někdo cestu kolem? :D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    DRASTICS: Tywe už jsem se lek, že chceš pořídit další kamion, aby bylo čim vozit matrace.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PANPOSPA: to byl joke, pretejkaj nam oknama ze skladu :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    DRASTICS: jestli tam ještě budou za tři tejdny až pojedu na moravu (:
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    nekdo cesta do kromerize s kamionem?

    Matrace zdarma - Kroměříž - Bazoš.cz
    https://dum.bazos.cz/inzerat/122432884/matrace-zdarma.php
    JCB23
    JCB23 --- ---
    já bych řekl, že stalo. a celkem zásadního. a to: že se najde jedinec, kterej čte na netu zprávy viz příspěvek níže, a ten jedinec ho nasdílí do tohodle auditka. a tady žádnej hejt na ten shit, naopak pobavená diskuze. a já opět s pocitem, že jsem nepochopen. jasne, píšu divným jazykem a v myslenkovych obratech a ironiích, ktere i já sám zpětně při opakovanem pročítání někdy nepoberou na první dobrou...ale....ale..
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    JCB23: ... A nebo se vůbec nic tak špatnýho a prohnilýho celkově nestalo. Týpek nedohonil, protože MP řekla, že tohle není úplně nejlepší místo a ouřad dá pětikilo pokutu ve zkrácenym řízení. Věřím, že chlapec, policie, kolemjdoucí, společnost a celý český národ celou situaci bez větších problémů ustojí a třeba se i pobaví. ^_^
    JCB23
    JCB23 --- ---
    JCB23: třeba se pletu, kdo ví. ale vzhledem k tomu, že ten článek je fakt o ničem, si to nemyslím. dneska jsem při projíždce na kole kolem Počernického rybníka tedy zklamal. nezastavil jsem, nekoukal, ani ty empíky jsem nezavolal na chlapíka v trávě. ach jo, to jsem to tedy dopracoval ..
    JCB23
    JCB23 --- ---
    HONZA09: chápu-li dobře, tak ukájel sám sebe nad sebou a maximálně s nějakou myšlenkou, vlastní představou ve své hlavě. nikoho neobtěžoval. nikoho nenutil se dívat. (kdyby, tak by to v tom článku určitě zmínili) ale někdo se na něho dívat asi chtěl a ten někdo z toho pak měl vlastní morální problém, nebo ho došla loudající se manželka. a než si přiznat pravdu o manželovi voyerovi, ke všemu lehce bi, tak nakázala volat frejery eMPíky..člověk českej prostej a blbej a nízkej. odhadoval bych nejakej takej scenar. a možná vznik erektilní disfunkce u jistého mladeho 26 leteho muze...
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    HONZA09: kvuli Koronakrize, social distancing a izolovani, měli jsme všichny těžky časy. doufam že to rozuměli a že ho pak nechali v klidu. bud'me hodní na sami sebe a ostatní.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RIMSAK: tak nejdřív ho museli doběhnout, až pak dohonit :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RIMSAK: Asi natáhli rukavice dodělali to za něj. :-)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    HONZA09: Jak se postupuje při ukončování takové činnosti?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ukájení šestadvacetiletého muže v parku na pražském Krejcárku ukončili strážníci | Týdeník Policie
    https://tydenikpolicie.cz/...stadvacetileteho-muze-v-parku-na-prazskem-krejcarku-ukoncili-straznici/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam