• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    rozbalit záhlaví
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    RAMO: jen bych zavzpominal a pripomnel report z trafacky - my jsme ti co se valej v blate a oplizujou se v hovnech :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    RAMO: tak to mas fakt dlouhy vedeni:P
    RAMO
    RAMO --- ---
    Moc diky za pochopeni co jste za spinu
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    RAMO: mejdlo? na nohy v uzavřené botě? již brzy...
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAMO: jdi uz do prdele.
    RAMO
    RAMO --- ---
    R0C3S3K: nejspíš s tím nemáš zkušenost, jsem si pořídil zateplený a chodí se mi v nich lednovým parkem jak v létě po mechu. ale na celonoční pošlapávání v rybníku z chcanek a piva to není, uznávám.

    a vůbec, kdy bude mejdlo? :)
    VELADA
    VELADA --- ---
    A bude teda mejdánek nebo ne?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    RAMO: preeesneee, a to v béfůtkach nikdy mit nebudes
    RAMO
    RAMO --- ---
    PSYCOL: one love more, to chce klid a nohy v teple
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    A ja myslela, ze hipik je v tyhle komunite nadavka, zajimavy.

    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    RAMO: mír s tebou ...a s díky čau
    RAMO
    RAMO --- ---
    Kazdopadne diky za poucnou zkušenost o psychologii davu
    RAMO
    RAMO --- ---
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    RAMO: sorry jako, ale přijde mi to jako klasicky linkbulding.
    RAMO
    RAMO --- ---
    Zajimavej sociologickej objev, mel jsem za to, ze v tyhle socioskupine jsou prevazne hipici a podle reakci to vypada spis na utociste parasutisticky divize SS v plny polni {domyslim, ze vcetne sudu pika na osobu lol}
    HIKY
    HIKY --- ---
    barefoot je moc hipí :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    TAJSO: ty vole, na poradnej diktat jedine v poradnejch kanadach, to muzu potvrdit, prece pak nebudes stat v necekanejch srackach ve skejtovejch chlebech, jako nejakej krampol...
    RAMO
    RAMO --- ---
    Vidis ja behal naposled po louce ve skinnerskach a pevny boty nevytah z kufru auta
    https://m.youtube.com/watch?v=0c6mDa8vq6Y
    V cilenym dupani na nohy nevidim smysl, zatos mi připomněl pocit ulevy ze sundani tezkych bot po kalbe/pochodu a to, jak chudaci prsty trpeli a jakou ulevu prinesla chuze uplne na boso, coz ale v prostredi kalby taky neni uplne OK

    LOPIK: nic neprodavam, sdilim info o tom, co mi je sympaticky
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    RAMO: hele mam na hrbu skoro 40 a poslednich 25 let nejradeji chodim na mejdany v kanadach. Jestli mne bolej nejaky klouby tak to bude spis vekem nez obuvi, protoze nozky jsou pekne v suchu teple a bezpeci. Az se nekdy na mejdanu potkame muzeme se zkusit jeden druhemu postavit na spicku, probehnout potokem, zaskakat u beden, udupat ohniste, proste abychom otestovali jak nam bude rano prijemne.
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Transformace v obuvnickou poradnu? Ehm...to uz sem nekde videl...
    ;DD
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RAMO: A za kolik to prodavas, ty boty?
    RAMO
    RAMO --- ---
    R0C3S3K: recept na jidlo prece neni treba ukotvovat tady a teď v čase, na rozdíl od prodejni nabidky, ktera je casove omezena

    DRASTICS: teď jede tahle BDSM technika, maj to rádi kluci i holky: zuješ se, vezmeš konopný lano, uvážeš uzel kolem malíku a pak ho přitáhneš co to jde ke zbávajícím prstům tak, aby malík nemel prostor k pohybu a prekazel ostatnim prstum. Pak obvážeš patu, aby nešlo pořádně došlápnout, celý to narveš do boty se špíčatou špičkou a muzes jit pohoršovat na verejnost. submisivni jedinci si muzou uzivat svoje podvoleni se modnimu diktatu.. Uzivas si svoji sexy deformovanou nohu o ktery nikdo nevi a je to tak vzrusujici, kdyz se ti deformuje cely drzeni tela. muzes si pripadat jak čínská císařovna. doporucuji k tomu oblíct triko s milosem zemanem, jakožto známého pacienta s neuropatií - uchylove budou diky triku vedet, ze patris do hardcore jádra tech, co si pro trochu pobavení rádi domrdají tělo.

    GAZER: a navic aspon nejakej zivot do toho COVIDovyho domaciho chcipani
    asi hodne vyspeedovanejch machistickejch rusáků, co? :/

    _ANT_: v poho, jen tak jsem nadvzedl oboci z toho, ze neco delam s cistym umyslem a co se mi vrací. ja zadnej zasadni problem s pohybovym aparatem nemam, ale zada me driv bolely fakt hodne, hlavne dusledkem dvou urazu patere a nez jsem zacal intentzivne plavat. (sakra, ze mi to ted chybi..) Skokovej rozdil nastal za posledni 3 mesice, co jsem zacal nosit barefooty. stale je ale stridam s teniskama, ale tenisky uz nosim cim dal tim min.pokud chces marketing, mam ve skrini dvoje nemecky VIVOBAREFOOT a proti nim mi ta ceska znacka prijde sympatictejsi tim, ze je maj ruzny druhy materialu vcetne recyklovanych, jsou levnejsi a navic z toho jdou podle vseho platy dustojne placenym ševcům v ČR (oproti treba Nike, co vyrábí prakticky otroci).

    Mno, onehda mi nekdo z tyhle komunity rekl, ze "Čech se s tebou o nic nepodělí". já jsem zacal az tedka zaznamenavat takovou bizradni vlastnost, ze v tyhle zemi nejen toto, taky je pro mistni nepochopitelny ze nekdo ma potrebu jen tak sdilet neco z ceho sam nic nema, a dokonce jsem si uvedomil, ze lidi skodej jinejm lidem jen proto, aby jim nebyli lip nez tem skodicim. to je prece uplne priserny, tohle hovno vubec nechci na svym taliri, takovy veci nežeru..
    Pri nejaky zdravy mire pece o okoli by se melo dobro vracet vsem. v teoreticky rovine. pak clovek nasdili link a 15 lidi "má problém" WTF? přece se nebudu omlouvat, ze jsem se o neco podelil, nebo treba i jen kvuli formě..
    Veci delam a pisu jak je cejtim.
    Ale jako chapu, je to tady open society a pokud nekteri citi tak hlubokou bolest v sobe, ze musi negovat obvisously pozitivne myslenou message, at si klidkne na dislajk nelajk, udela -li mu to jeho svet lepsi.. Dik za pripomenuti reality toho, proc v tyhle zemi muzou vladnout takovy prasata, jako ten vyse zminenej Zmrdman. Stale je tady totiz poptavka po negativnich emocich silnejsi, nez po tom hezkym. a generator reality tomu odpovida

    ja teda jezdim na kalby lecit svoji dusi z tohohle silenyho sveta a bez pohodlný a zdravý chůze nelze existovat, možná tak s flaškou vodky konstantně při ruce, ale tuhle sebedestruktivní game nejedu..

    PS: dobrej zdravotni clanek k BF https://www.agel.cz/media/blogy/170919-barefoot-obuv.html
    a pak teda taky na tom webu ahinsa.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam