• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    rozbalit záhlaví
    BUQOY
    BUQOY --- ---
    DRASTICS: sorry za zničenej nárazník..neudělal sem to schválně.. =) tedy nejdřív sem to pokládal za špatný znamení, ale nadruhou stranu sem rád, že nepřišla srna vniveč...kdybych ji srazil já, tak ji necham na pospas lesu..maximálně bych nechal psa, ať si kousek ukousne na doma, ale určitě bych jí nechtěl stahovat a vyvrhovat, vzhledem ktomu, že maso nežeru a ani na kůži bych neměl využití...prostě skočila do cesty tomu správnýmu.. =D
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    DRASTICS: tady u nás sou teď nějak hyperaktivní a skáčou nám tu pod kola i s místním zvířecím gangem psů a koček, kteřý v noci krade slepice a obsrávaj sousedům chodníky.

    4 roky tu nebyla pořádná zima, a najednou co trochu zasněží a trochu mrzne (-21°C) tak mají najednou chuť na maso :D
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PEETIK: ja jsem tedka svym autem 4x4 sestrelil srnku, zatim co jsem telefonoval s Bukvou z Jihu, esli si prijede zahrat. Ta svine mi znicila naraznik a ted nemuzu jezdit. Ale tak jsem ji nalozil a do pulnoci jsem ji krasne vypitval. Teda vyvrhnul, uz je v mrazaku a ten zablesenej kozich v mrazu a jednou ho pouziju na bubinek :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    co asi dela mc spina
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Spinu tu máme u nás z Rožnova do Bystřic... ted po sněhu sem měl s 4x4 problém to vyjet :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: psychologie davu:( aspon ses neco priucil!:))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AMANT: dobrá rada, tam jsem se už bohužel ptal na vymazlený veganský recepty a od tý doby mě tam nechtěj z nějakýho záhadnýho důvodu pustit.
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: bohuzel nevim, ale zkus treba naky kluby o programovani nebo biologii morskych hadu, to jsou hodne pribuzny temata a navic to urcite neadminuje zadna nevdecna spina..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Prosímvás nevíte, kde koupit nějaký líbivý barefoot botky?
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Tak ja posilam pisnicku, snad to zachrani alespon kousek slunce v dusi...

    https://m.youtube.com/watch?v=6x-SABWvpCc
    AMANT
    AMANT --- ---
    RAMO: tak to mas fakt dlouhy vedeni:P
    RAMO
    RAMO --- ---
    Moc diky za pochopeni co jste za spinu
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    RAMO: mejdlo? na nohy v uzavřené botě? již brzy...
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAMO: jdi uz do prdele.
    RAMO
    RAMO --- ---
    R0C3S3K: nejspíš s tím nemáš zkušenost, jsem si pořídil zateplený a chodí se mi v nich lednovým parkem jak v létě po mechu. ale na celonoční pošlapávání v rybníku z chcanek a piva to není, uznávám.

    a vůbec, kdy bude mejdlo? :)
    VELADA
    VELADA --- ---
    A bude teda mejdánek nebo ne?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    RAMO: preeesneee, a to v béfůtkach nikdy mit nebudes
    RAMO
    RAMO --- ---
    PSYCOL: one love more, to chce klid a nohy v teple
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    A ja myslela, ze hipik je v tyhle komunite nadavka, zajimavy.

    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    RAMO: mír s tebou ...a s díky čau
    RAMO
    RAMO --- ---
    Kazdopadne diky za poucnou zkušenost o psychologii davu
    RAMO
    RAMO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam