• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu



    Do klubu patří fotky, na kterých je aspoň jeden sportující uživatel, či uživatelka Nyxu. Dále sem patří komentáře fotek, které s fotkami těsněji souvisí.

    (Pro případ, že by se někdo zajímal o vzhled záhlaví - byl použit font "London Olympics 2012" a barva pozadí byla barvou tohoto sportovního podniku.)
    rozbalit záhlaví
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    GR221
    Mallorca

    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    THAIGRR: Grosser Priel, ze? Pro Totes Gebirge mam slabost.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    loni bylo sněhu dost

    _TOM
    _TOM --- ---
    Začal jsem pracovat na odstranění abstinenčních příznaků - aneb letos poprvé v Sasku...

    FINSON
    FINSON --- ---
    Výklus s vysoce nevyzpytatelnou a obtížně ovladatelnou dopomocí.

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    FRDK
    FRDK --- ---
    UGLUGF: No já jsem vlastně jel tu poutní cestu do Santiaga, takže jsem ji tak jako kopíroval přes Moravu, Rakousko, Lichtenštejnsko, Švýcarsko, Francii, to jsem docela proletěl, že jsem se nikde ani moc nezdržoval, ale když jsem se v Saint-Jean-Pied-de-Port napojil na tu hlavní část, kde už to tou Poutí fakt žilo, jsem zpomalil a začal si to víc užívat. Do Santiaga jsem dorazil po pěti týdnech, co jsem vyrazil.
    Pak jsem jel do Finisterre a Muxíe, což samozřejmě k pouti patří, a zpět do Santiaga. Tam jsem si uschoval kolo, koupil batoh a boty a nasedl na autobus do Ovieda, odkud jsem týden šel pěšky po Caminu Primitivu ňákých 300 kilometrů opět do Santiaga. Vyzvedl jsem bicykl a jel do Viga, kde jsem navštívil dva nádherné ostrovy Ons a Cíes parku Islas Atlánticas de Galicia, paráda, doporučuju.
    Pak jsem pokračoval na jih do Portugalska, asi deset dní jsem strávil v horách Penneda-Geres, další highlight, hrozně se mi tam líbilo. Kopce relativně lidupusté vzhledem k období a každou chvilku ňáký krásný vodopád a libé údolní přehrady. Odtud přes Bragu do Porta, tam jsem se asi týden válel po plážích a po Caminu Portugues pobřežím opět do Santiaga. Tam jsem si vyzvedl svou třetí compostelu a vypravil se na sever po Caminu del Norte zpět k domovu. Bohužel mě chytl zánět zubu a přestože jsem to chtěl ve Francii řešit, nakonec jsem z Bayonne sedmi vlakama a autobusem ze Štrasburku potupně dojel ne po svých. Ale ve finále asi dobře, že tak, protože paní doktorka mi zub davala dohromady tři měsíce, takže bych si s ním cestou ještě užil.
    Uf, to je román :)
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    FRDK: Zní pohádkově. Kudy kam?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ATOMIKS:

    já furt, co mi to připomíná ;-)

    FRDK
    FRDK --- ---
    Minulý rok jsem jel čtvrt roku na tomhle arabu. Nejvic jsem jezdil zhruba 170 denně. Někdy zas nejezdil a pouze plaval v oceánu a lebedil si v písku. Nebo zlézal kopce a chladil tělo pod vodopády.
    Celkove hrubým odhadem přes šest tisíc kilometrů.

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Tréning penetrace

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    _TOM: to je Ortler, kousek od Bivacco Lombardi, kudy jsme sestupovali směrem na Payerhütte
    _TOM
    _TOM --- ---
    THAIGRR: To je pohled na Gouteru na směrem k Mt. Blancu?
    _TOM
    _TOM --- ---
    Bohužel jen na rybu, chyběl morál

    BATY
    BATY --- ---
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    když je teď venku zima, tak vzpomínám na léto

    BAJKER
    BAJKER --- ---
    MAR_TINA: Já jel směrem od Harrasova ke Kokohradu, takže jsem schody neabsolvoval, daj se objet.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAJKER: taháš to po těch rozpadlých schodech ve skále nebo je tam jiná cesta dolů?
    BAJKER
    BAJKER --- ---
    Krásný to dneska bylo, ostatně jako každá novoroční...:)

    JOPS
    JOPS --- ---
    technika nula, vybavení nula, odhodlani celkem jo :D jo, je to detska trasa, ale kua, super to bylo :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam