• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu



    Do klubu patří fotky, na kterých je aspoň jeden sportující uživatel, či uživatelka Nyxu. Dále sem patří komentáře fotek, které s fotkami těsněji souvisí.

    (Pro případ, že by se někdo zajímal o vzhled záhlaví - byl použit font "London Olympics 2012" a barva pozadí byla barvou tohoto sportovního podniku.)
    rozbalit záhlaví
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUMBA: Bez jisteni?
    BUMBA
    BUMBA --- ---
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    SISOID: ta spodni ? Omg a mamca bude nadavat mne ze jezdim rychle mezi stromy :))
    TERVITCH
    TERVITCH --- ---
    SISOID: V Dolomitech jsem nejake Rakusaky zahledl:) Zatimco jsme si tam v klidu poletovali, najednou vidim, ze tam nekdo bezi s kapesnikem nad hlavou, aby se asi po 100m zvednul a dabelsky zmizel v rokli. A to jeste ztratil botu pod kotniky bez vzorku na podrazce (o ktere mi pozdeji vysvetlil, ze ji ma na jen na slidy). Ale tak nejak to v koutku duse laka, moc pekne kazdopadne;)
    TERVITCH
    TERVITCH --- ---
    Recko, dle pocasi chvilemi dovolena, chvilemi sport:)

    SISOID
    SISOID --- ---
    Lugauer 5.10.2013
    SISOID
    SISOID --- ---
    SKAUTIK: Já jsem předtím lítal jenom s ultralightem....pak mě začal fascinovat base, ale věděl jsem že na to budu potřebovat hodně peněz abych mohl začít se skákáním z letadla a speedriding se mi taky hrozně líbil....v tý době jsem ještě studoval, takže jsem peníze moc neměl. A pak jsem úplně náhodou narazil na inzerát na speedglidera, skoro novýho, jenom pár letů a za poloviční cenu....tak jsem za to utratil všechny prachy co jsem zrovna měl a udělal jsem dobře. Začal jsem lítat sám, pár letů a pak jsem měl další štěstí, že jsem potkal partu rakušáků, kteří lítají na speedgliderech už nějakou dobu a začal jsem lítat hodně s nima
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    SISOID: No ty jo ja mel kita 12,5m2 to uz neni takovej rozdil :)) no ale neco jinyho to je na louce a neco jinyho z kopce mezi skalama :D
    Kolik si toho nalital nez si do toho sel ? Hadam ze asi zacinal s paraglidem ne ?
    SISOID
    SISOID --- ---
    SKAUTIK: Jo, je to speedglider, ten můj má 13m2....dělají se menší i větší...cca od 6 (to musí být fakt brutál) do 17....S těma hodně malýma už ale jenom na lyžích
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    SISOID: Dobreee, Speed glide ? Ikdyz na speed jsou asi mensi co ? Either way - solid! A ten base taky husty!
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    SISOID: Respekt!
    SISOID
    SISOID --- ---
    SISOID
    SISOID --- ---
    KULICH
    KULICH --- ---
    KULICH: kamsik to zmizelo, tak jeste jednou, kdyz uz je venku tak sychravo :)


    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Jinej trik, jiný místo, úplně jindy ... :)




    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    LIBUSHKA: jiný trik, stejné místo...:) o týden dříve...:D

    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    tak zas trosku ty nasi driny... :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    na lovu:]

    TERVITCH
    TERVITCH --- ---

    Vlastně před sportem. Slavný Jezevcův naviják u Panenského Týnce.
    MADZY
    MADZY --- ---
    JAKI
    JAKI --- ---
    jedna z neděle, decentní křeč v ksichtu po delšim stoupání :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam