• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SIEGR: sorry ale nedalo mi to

    My Girlfriend Is A Mountain Biker
    http://www.youtube.com/watch?v=3QUHLMNwcB4

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    před startem..
    JUGI
    JUGI --- ---
    Ať už je na horách sníh..

    MARNAL
    MARNAL --- ---
    Spanelsko organya - je to jen vystrihly z videa proto snizena kvalita

    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    do sedáku padám, kotník je nepadací, to by se vylupovaly klouby a kosti by se lámaly, heh. )
    4PTO
    4PTO --- ---
    MRKEVREDKEV: Spadnes nekdy? :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    vzal sem kotník na procházku do Alp
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    HAJOUNEK: to je snad pred ne....po bych cekal jinou :))
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    může být i PO? běžmo..
    SISOID
    SISOID --- ---
    BETTER: Koukáš a vidíš :-D Zatím jsem skákal jen slider-down jumpy. Při těchto skocích musíš hodit výtažný padáček do 3 sekund, jinak by otevření bylo moc natvrdo :-D Já jsem zatím dal maximálně tak 1,5 s. Vždy jsem věděl že je to dostatečně vysoký na to abych skočil, s malým zpožděním hodil padáček a měl ještě velkou rezervu
    SISOID
    SISOID --- ---
    JAKKILLER: Z letadla je to taky super, ale base je zase trochu o něčem jiném. Pocitově je v tom velký rozdíl. Při base skáčeš s nulovou počáteční rychlostí, takže po odskoku jseš vlastně ve stavu beztíže, což je fakt pěkný a zajímavý pocit....A taky to jak vidíš tu ubíhající skálu je úplně jiný pocit než když skočíš z letadla a máš kolem sebe jen volný vzduch a země, která je hluboko pod tebou, ti pocitově přijde jako že se jen pomalu přibližuje. A další dobrá věc na base je spojení s horama a výstupem...musíš někam vylézt, nestačí jen sednout do letadla a dobrý taky je že to děláš na vlastní nebezpečí...nemusí se pod tebe někdo podepisovat jako když skáčeš z letadla....Z letadla máš zase dlouhý volný pád, skupiny atd...oboje je dobrý, každé něčím jiným
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    KULICH: Tak tohle je velka zavist :))
    MIA_RSC
    MIA_RSC --- ---
    KULICH: to je sen :-D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    JAKKILLER: Jsou to neporovnatelný disciplíny, base je daleko větší ultimát :) z letadla je to krásný, ze skály je to drsný :))
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    SISOID: pardon za dotaz, ale neni to lepsi z letadla? Delsi volnej pad, vic srandy za mensi cas?
    SISOID
    SISOID --- ---
      



     



     
    KULICH
    KULICH --- ---
    boardtrip - jeden tyden, ctyry desky...

    T_MAX
    T_MAX --- ---
    SHQ: Nene, to je normální integrálka Cookie G3 :) bez kyslíku ;)
    SHQ
    SHQ --- ---
    T_MAX: aha, ja myslel, ze je to tak aspon 8km jak mas tu masku..ale super foto
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    BADHORSE: příští rok bych nějakej BASE rád, letos to už asi nestihnu, každopádně pro mě furt bude priorita Atmo, to je pro mě teďka největší motor :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam