• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    _TOM
    _TOM --- ---
    MRKEVREDKEV: freesolo nemůže být zdravej sport :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    SKAUTIK: ono je víc možností ne/jištění, sedák je z nich samozřejmě nejbezpečnější, pád do něj nebolí a vylezeš po laně. pak se taky chodí swami belt, což je nejčastějš plochá smyčka několikrát obtočená kolem pasu, hodně utažená, za to si pak vážeš leash, do toho už se radí nepadat, ale vim, že pár známejch do toho spadlo a trochu ti to může pohmoždit žebra. kotník je už vyloženě "nepadací", člověk by z toho nevyklouznul, ale pravděpodobně by ti to dost pocuchalo nohu - vazy šlachy, svaly, nevim a nerad bych věděl. z toho důvodu se swami a kotníky choděj na lajnách, kde víš, že se nepoděláš, nebudeš padat a v pohodě to přejdeš.

    jo a pak je freesolo, hehe. (teď padnul rekord: https://www.youtube.com/watch?v=EzrI8BeOw_0)
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRKEVREDKEV: Jak se z toho dostava teda jako ? Vzdycky jsem videl jenom harness, takze i kdyz to da praci muzes se hodit zpatky. Nebo se pritahnes i pres to ?
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRKEVREDKEV: Jak se z toho dostava teda jako ? Vzdycky jsem videl jenom harness, takze i kdyz to da praci muzes se hodit zpatky. Nebo se pritahnes i pres to ?
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    SKAUTIK: Husty*
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    no to ses posral v kine, ne? :)
    CAVALIER
    CAVALIER --- ---
    MRKEVREDKEV: tpč. řacha.
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRKEVREDKEV: ankle leas ?!! nooo neni uz lepsi spadnout az dolu nez to dat na prekveni mozku ? :D
    husy
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    MRKEVREDKEV: mrda !!!!! :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    HL Sfinx, severní stěna Triglavu, poctivý proporce 30/300, ankle leash, radost!
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    Dnes jsem na tom stal poprve v zivote a doporucuju, je to fakt pecka!

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Dneska vyjimecne bezecka priprava... Takovej mensi vyklus. Studena studanka s hrneckem v puli kopce u dvacatyho kilometru byla prijemne svezujici :)

    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    kolo s id Hajnrych na Ripperově kámenu a boulder na Žulovém vrchu přímo v bývalém lomu



    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    zas nějaký kola, aby bylo jasné, kdo tu vládne :D

    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    SYPH1: v pozadí Amerika jsem to spletl
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    v sobotu Manželská na Mnicha VII, v pozadí Drážďany, Prachovké skály

    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    Včerejší Teplice-Aladin- Džin Xb.... Přenádherná 40 metrova hrana s 10 kruhy a slušným vylezem na věž;)

    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    tak ty slupky zase trochu vyvazime :)

    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam