• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    [ BUCCI @ Fitness & vše kolem něj ] tady je to i s nohama...
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    COWBOY: made my day
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: hele naprosto co pohodě, následující den po tom jsem jel mrtvolky hezkymfo mrtva, pak TRX na protažení a včera v normálních botech zase axel
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    S_O_U_L_MAN: Jako jestli jsem si to natočil na mobil? Nenatocil. V té době ještě mobily neexistovaly. :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    S_O_U_L_MAN: fakt? mne to prijde, ze by mel jet rovnou na chiro :)) tak ok ;)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: To je nejlepší, když na tebe nekdo kouká a hned tě opravuje. Zrcadlo je taky fajn.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: dneska jsem čuměl hodinu a půl na weigtlifting basics od Klokova a jsem lama a dělám snad všechny chyby, který jmenoval, odpoledne jsem zkoušel nácvik techniky a jsem dřevo největší, hold si musím zaplatit někoho, kdo mě ohlídá.... důležitý je se nevzdat
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    MAGUMI: V 17 jsem byl pyšný na benč 160 kilo a mrtvý tah 275kilo.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    MAGUMI: Já dělal vzpírání, box a kulturistiku najednou. V 15 mě začala bolet noha a v 18 mi řekli, že mám artrozu kyčle a se cvičením je konec. A že jestli neshodim aspoň 20 kilo, tak do 20 let půjdu na totální endoprotezu. Za chvíli to bude 40 let, vážím +- stejně a klouby mám pořad svoje.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    COWBOY: To už moc pěkný výkon. Proč jsi toho nechal?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    MAGUMI: Tenkrát jsem měl asi 115-120 kilo.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    COWBOY: Stosedmdesát na nadhoz? V jaké váhovce?
    _TOM
    _TOM --- ---
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: do 90 dávám čistý tlaky, to video je fakt poslední série po celým dnů práce na zahradě
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: Jestli s technikou začínáš, tak samozřejmě s menší vahou a klidně si činku trochu podlož, než to dostaneš do rukou a začneš přidávat nohy. Já začínal čistě se štanglí.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: myslím, že Jirku mám nakoukanýho až až, ale jen z videí se technika naučit nedá
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: Najdi si Jirku Orsága na youtube. A pusť si to 100x :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: chápu, technika nula, nejsem a ani jsem nikdy nebyl vzpěrač, i když by bylo fajn od někoho pochytit nějaký poznatky
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: Všiml jsem si, že se s tím strašně dřeš. takovéhle váhy jsem zvedal někdy kolem 16 let, ale takhle rukama bych to nedal, přitom jsem končil někde na 160-170 kilech. Ale bez techniky se to nedá, to tě zabije.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: je to tak, na tom podskočení chci zapracovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam