• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    IF_
    IF_ --- ---
    Snad mohu v teto nelehke dobe postnout nase video, kterym se snazime pomoci studiu Firefly. Uzivatelka nyxu samozrejme uvnitr.

    podpoř Firefly
    https://youtube.com/...youtu.be&fbclid=IwAR27sGfFnyQ0Hy92KSOqekFrm2BJo28Av5aHyFbs3G364ZsnpyDk_LO21TE
    DRAGOUN
    DRAGOUN --- ---
    Kdyz uz paddleboard, tak na rece....

    1KA
    1KA --- ---
    Dneska by to šlo ;))

    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: hold potápění max v televizi
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COSMY: vyrovnání tlaku právě nedávám, naopak pak nefunguje rovnováha a dělá se mi blbě
    DEB
    DEB --- ---
    COSMY
    COSMY --- ---
    BURAN: ja to hodne slysel od apneamanu a bodejt ne kdyz maj shop kde ti spichnou gumu na miru :D nicmene dost lidi to prevzalo asi hehe
    BURAN
    BURAN --- ---
    COSMY: koukam, ze hlavni pravidlo freedivingu "Dobre u toho vypadat" se bud rozsirilo, anebo mame stejnyho gurua :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    NAGASAWA:
    COSMY: 27m FIM, Blue Hole, Dahab
    COSMY
    COSMY --- ---
    BUCCI: musis vyrovnavat tlak v dutinach a bejt relaxovanej pak je to pohoda :D
    NAGASAWA: no nas ucili na kurzu ze hlavni je u toho vypadat dobre holky to maj lehci :D
    BURAN: kde a kolik? :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUCCI: Vid. My muzeme koukat akorat tak na Magickou hlubinu :) Mam to stejne a vzdycky kdyz jsem chodil pred covicem plavat, vybiral jsem si schvalne casy v hlubokym bazenu, kdy meli treninky freediveri a ja tak mohl pri kraulu koukat pet metru pod sebe, kde se na dne ladne pohybovaly holky s monoploutvi a tocily na nadech jednu padesatku za druhou. Freediveri maji muj maximalni obdiv.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BURAN: bomba, tohle jsem vždycky obdivoval, ale nikdy neuměl... vše od 3 metrů víc je pro mě strašný...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BURAN: kolik metru?
    BURAN
    BURAN --- ---
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SNOWWHITE: děkuji.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Mne taky

    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SNOWWHITE: máš to někde celý?
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Zima mi dělá dobře :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam