• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    AMANT
    AMANT --- ---
    BUCCI: no me slo o to titAnus nad prdeli, ale tak mozna to nevidis, ale ja jo, cili, jak se nekdy rika, to o me dost vypovida!:))
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: tady si někdo říká o přitáhnutí hřbetu nějakým kusem železa... a ano, dáme společném trénink ;-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: Tatarák je dobrý námět. Přecházím na Raw stravu. 😂😂
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: Nestačí si vždy vzít ten nejdelší?🤪🤪🤪
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: vždycky kdy se mluví o veganech, dostanu strašnou chuť na kilčo tatárku :-P
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AMANT: nene, je to značka od Aleše Lamky, já to koupil z důvodu, že to nikdo nemá a když se sejdeme tak svůj pásek na hromadě poznám hned... tenkrát všichni měli power systém a teď SBD... z kvality Titanu jsem byl milé překvapení, i když je to old school přezka bez rychloupínáku
    AMANT
    AMANT --- ---
    Titanus:D pun intended?:))
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: jj žerte vegany, nic jinýho bych na sebe nevzal ;-)
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    COWBOY: může to být oboje... já jsem viděla nápis "eat vegan, they taste better" :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MAESTRO_007: tyhle trička mám 3 a dostal jsem je jako dárek od jednoho výrobce, na druhou stranu už jsou dost opotřebený :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    MAESTRO_007: Bucci vegan - šílená myšlenka. Neznamená to sežrat vegany?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Já zas když vidím Bucciho fotky tak se hned dívám co má za tričko. A když nemá na sobě to "Eat vegans" tak dávám plus a když jo, tak si povzdechnu a jdu dál :D ...(vegan nejsem :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KOOTCHA: :-D to zní jako nabídka přivýdělku
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Výdycky když vidim Bucciho fotky, tak mi přijde úplně škoda, že s tim chodí tak zbůhdarma. Měl bys tu sílu nějak zpeněžit. Třeba vyhazovat zedníkům tvárnice do třetího patra, vyndavat auta z příkopů, nebo tak něco.
    BEZVLIV
    BEZVLIV --- ---
    _TOM: To je aby padal jako do peřinky :D
    _TOM
    _TOM --- ---
    BEZVLIV: Tomu říkám morálový průvěs :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BATY: si pozves Bucciho on ti to odnese :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BATY: Dneska těžší (270 kg) - kola z ještěrky á 95 kg, a protože mám 2, tak doplněno klasickými

    BATY
    BATY --- ---
    BUCCI: To se hodí, když si člověk přezouvá auto sám, abych nemusel kutálet z garáže ty kola po jednom... Ale na druhou stranu, mám trochu obavu, jestli bych to unesl ¯\_(ツ)_/¯
    ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Nová hračka na hezké počasí (samo domo výroba)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam