• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEVERINEvýchova kluků a ostatních šelem
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Takže minidárečky, jo? Kolem nás si děti dávají právě docela hodnotné dárky, říkala jsem si, jestli je to nutné, dávat každému kamarádovi dárek za několik set korun. S našimi kamarády jsme domluveni, že takhle ne, že bez dárků, stejně všichni nějakou drobnou pozornost přinesou, ale obávám se právě oslav s cizími dětmi ze školky/školy, jak to tam bude...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ANNAWA: Na vánoční besídku dobrej dárek, tam si s tím nakonec pohrajou všichni :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BALAENA: jenže drátěný hlavolam už není sázka na jistotu u dítěte, které moc neznáš.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    YMLADRIS: tak za 58 centu

    Wholesale 1PC LED Lazer 3 in 1 Mini Red Laser Pointer 2 LED Flashlight UV Torch With Keychain on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...-in-1-Mini-Red-Laser-Pointer-2-LED-Flashlight-UV-Torch/32674138876.html

    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    kupuju do zasoby laserova ukazovatka za dolar na aliexpresu (postovne je zdarma)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Co dát tyhle tipy na nástěnku? Já bych to ocenila ;-)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    nebo takový ty drátěný hlavolamy. mimochodem dají se koupit ve větších sadách za slušný peníz a pak ty sady případně rozdělit na víc menších dárků
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    LORAIN: Super, díky za další tipy!

    Já jsem v tom klučičím světě zatím fakt ztracená :-)
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    RYBKA: Kluci neustále dostávají Hot Wheels auta, i když je příliš neberou. Sami dáváme buď něco "tvořivého" nebo třeba padák s parašutistou nebo na gumičku vystřelovací rogalo apod. Prostě něco, s čím se děti zabaví. Kluci milujou i hopíky, křídy nebo bublifuky.
    Celkem dobrý je na tyhle blbiny TIGER. Od té doby, co je na hlaváku, mám doma pořád něco takového do foroty.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ANNAWA: Případně časem ve školním věku bločky a sešitky s kočičkami, koníky a štěňátky/Disney princeznami a k tomu gumovací barevná pera - to teď hrozně jede u K1 ve třídě. Holky si to mezi sebou půjčujou a maj pestrobarevný písanky :-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MADIETTA: ANNAWA: Díky! :-)
    ANNAWA: Cokoli do vlasů nebo růžového, případně něco s koněm ;-) Mini zrcátka, barevné balzámy na rty, náramky, náhrdelníčky, růžové šamponky nebo sprcháče, kouzelné hůlky s barevnými peříčky a třpytkami...
    TRISSIE: Tohle jsem nesnášela a ty to máš ještě ve dvojím vydání! Ale K1 z toho vyrostla a teď už si sponky i gumičky nechá na hlavě celý den, nevzdávej to ;-) Vtipný je, když se holky doma čančaj a sponku chce i kluk, na ty jeho 2centimetrový vlásky se to hodně blbě chytá :-D
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: aha :-D Tak ono to s jejími vlasy ještě drahně měsíců až let stejně nepůjde. Zatím si ujíždím na šatečkách a botičkách, achich.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: ale tak třeba jo...
    v provedení našich holčiček ovšem "mamííí, nandej mi sponečku!" - matka nandá, dítě si ji okamžitě vytáhne, vteřinu prohlíží, "júúú, sponečka! mamííí, nandej sponečku!" - rinse and repeat tak dlouho, až matka zvažuje použití holicího strojku...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: ty jo, sponečky, princezničkové sady ... na to se u Josefíny sama těším :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: určitě; nebo takové ty princeznovské minisady - na Vánoce jsem kupovala v hračkářství pro holčičky ze školky, stálo to kolem 60 korun, "korunka", kabelka a korálky, a holčičky to tahaly ještě asi měsíc den co den :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RYBKA: potvrzuju to lego, opakovaně se to coby minidárek osvědčilo. A B je pro změnu pozvaný na oslavu dvou sester ze školky, takže nálepky a sponečky budou ok?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RYBKA: Lego Minifigures třeba, takový malinký pytlíčky.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    RYBKA: Zapomněla jsem - jsou to prvňáci, tipuju 7. narozeniny.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Sos! Co se kupuje za takovýty minidárečky na klučičí oslavy? K1 je pozvaná na spolužákovu oslavu, kam teda bohužel nemůže, ale chtěla by mu dát aspoň dárek. Spolužačky vždycky dostaly takový ty blbůstky typu sponky, gumičky, úchylný nálepky apod., ale co se dává klukům?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Řešíte nějak se svými syny agresi? Starší syn má chvíle, kdy je v něm zřejmě nahromaděná agrese. Buď si ji bezdůvodně vybíjí na mladších bratrech nebo je schopen i si hrát s plyšáky na to, že jeden s vervou boxuje druhého apod. Bohužel se v takových chvílích nedá moc usměrnit. Je mi jasné, že kdyby takovému okamžiku předcházela dostatečná fyzická aktivita, asi by to tak nebylo, ale ne vždy je to možné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam