• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TANAELVolby v ČR a poté
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    LALINA: hele nejsi nějaká náročná... co pak je nějaká strana co měla šanci a nestojí za hov...? Je na čase rozložit stát a poslat politiky do důchodu.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Piráti mě fakt serou. Volili je i jenom hloupí, co o nich prd vědí..... To asi jako mela být pro ne protestní strana???? Nebo se k multikulti smažkam přidali zelený mozky který nesnášej teplouše... Zkrátka je to špatný, strany, který nad chtějí zavést přímo do epicentra islamskyho průseru mají většinu.

    A dementi s krátkou pamětí volili modrou mafii?? Co naděláme jakej lid, taková vláda, asi si taky o lidech dělám iluze,..... ačkoli zase tolik ne.... Někdy vůbec :))))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    NECROMAN: nevim, proč je to tak zajímavé, stejně by spolu nešli...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANO + SPD + KSČM nemá ústavní většinu, ANO + SPD ani většinu, to je dobrá zpráva!
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    The darkest place is under the candlestick 2017 Prague | Vladimír Turner
    http://sgnlr.com/works/outside/the-darkest-place-is-under-the-candlestick2017prague/

    biking : mladak
    http://mladak.cz/



    Pod svícnem je největší tma
    “Největší gangsteři nesedí ve stínu vězení, ale ve světlech reflektorů.”

    Vladimír Turner, Ondřej Mladý
    thanks_ Martina Růžová, Punx23
    Prague_ 2017

    Political boards assembled in a cone shape under a lamp. Made during first day of parliament election in Czech Republic.







    LALINA
    LALINA --- ---
    HOUH: tak si užívej, dokud můžeš, až k nám Bartoš a spol navezou muslimské inženýry, až Evropa rychle zhnědne a imamove zaveli k přebírání moci, tak ti narvou tu tvou trávu do krku, než ti ho podříznou a už nikdy nebudeš mít problém, koho volit :))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    PAULMUADDIB: přesně jak říkáš... je to hloupá ...naivita, no... silných uživatelů...
    Může se ještě napsat "naivita", žejo?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Andrejko jim v koalici povolí hulení, ale jen pod podmínkou, že výlučným pěstitelem trávy bude ANOfert...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    HOUH: Ale je.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HOUH: ač nekuřák souhlasím. Stíhat lidi za to, že si na dvorku vypěstovali pár rostlin pro svojí potřebu, je šílený. Nastavit pravidla jako v Amsterdamu by bylo dle mého ideální řešení.
    HOUH
    HOUH --- ---
    LALINA: já jako silný uživatel volím piráty vlastně pro dekriminalizaci konopí. To procento lidí kteří u nás běžne hulí, pěstují, mastičkují a žijí tím "mimo zákony" je už tak velké, že chtějí a zaslouží si svůj vlastní hlas v PS. Já vím, je to naivní představa, že by něco prosadili... ale i tak je to lákavé. A hlavně to není hlas pro Agrofert.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    BOUCHI: LOL
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Něco k tomu vítačství a Antifě.
    TOP 9 mýtů šířených o Pirátech - Pirátské listy
    http://www.piratskelisty.cz/clanek-1750-top-9-mytu-sirenych-o-piratech
    LALINA
    LALINA --- ---
    NECROMAN: koluje vtip : po stropnickeho comingoutu míří strana zelených nekam ke čtyřem procentům :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Z jiného soudku:
    Jsem gay, přiznal Stropnický. Načasování je podezřelé, voliče to ale neovlivní, říká politolog
    https://zpravy.aktualne.cz/.../r~eb902b6eb4ba11e780320025900fea04/?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C7159303850
    LALINA
    LALINA --- ---
    ted mi psala taková duchovně založená známá a tady je její úžasné vysvětlení, proč chce volit Piráty:

    tak asi budu volit Piráty - v ČB (české budejovice) oni též podporovali kandidaturu T. Fischerové, jsou mladí a doufám, že ještě nezkažení....

    to jsem se nasmála... někdy ta naivita zralých lidí je do nebe volající....copak mladí, ti mají na iluze nárok, ale ona?
    O blízkosti s Antifou známá asi neví a tánička fišerová je přesně ten důvod, proč NE.
    LALINA
    LALINA --- ---
    BOUCHI: hádat se nebudu, možná si to blbě pamatuju, kdyýž jsem s nima kamarádila a volila je, dávali mi taky nějaký letáky a tam někde stálo, že spolupracují s německou organizací a že tam byla nějaká inspirace... možná to bylo obráceně, že se němci inspirovali u nás? Inu, nebudu se hádat, nakonec na tom zase tak nesejde, já hlavně poslouchám to, co říkají teď a jakmile někdo řekne, že chce bejt v hjádru EU, tak vím, že to se mnou nemyslí dobře. tečka.
    A při demonstracích jsem kolikrát viděla antifu v akci a stačilo mi to. To fakt NE.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    LALINA: Není to "odnož" mezinárodní organizace. Ta organizace (která mimochodem existuje víceméně jen papírově, nebo snad víš o nějakých jejích aktivitách) vznikla až rok po českých Pirátech a několik let po švédských.
    LALINA
    LALINA --- ---
    BOUCHI: je to odnož mezinárodní organizace

    já ji nikde neberu, já ji sleduju u skupin lidí, ke kterým se Piráti a Ivan Bartoš hlásí - k anarchistům, Antifě, k vítačům obecně... oni jsou prostě světoví, hranice pro ně nic neznamenají, jsou kosmopolitní, světoví, univerzální, necítí nebo nechtějí cítit svoje kořeny, myslí si, že jejich domov je všude, na česko se dívají jako na malinkou zaprděnou zemičku s oslími občany a na lidi, kteří to tak nevidí, pohlížejí jako na maloměšťáky a podřadnou zaostalou havěť ... a hlavně jsou v rámci dosavadního vadného systému zakotveni, jsou jím přijímani, nikdo ze starých struktur proti nim neštve, nehanobí je, nenálepkuje, protože jsou tzv. "jejich" strana pro zlobivé chlapce a holky. Jsou jejich nástrojem pro časy budoucí, tipla bych si
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Tu oikofobii a opovrhování vlastním národem bereš kde?
    A české Piráty rozhodně Němci nevyrobili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam