• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOVybal to! aneb obsahy vasich kabelek
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Jedu do Londýna takže nazvěme to cestovní kabelkou:)
    spousta lehce idetifikovatelných krámů, taška (jahoda), půlka lékárničky, přítelovo tričko, abych podle něj mohla koupit něco hezkýho, šminky, doklady a tak.
    Photobucket
    No a deštník, ke kterýmu se váže dnešní směšná historka. hledám deštník, píšu kamarádce, jestli sem ho nezapomněla v tašce, co sem jí pučovala. ne. hledám dál, ptám se radši znovu. ne. zapojim do hledání celou rodinu, po půl hodině to vzdávám s tim, že sem ho ztratila. po desátý se jdu podívat do inkriminované kabelky. už tak rezignovaně jí prohrabám a na dně najdu cosi tvrdého s látkový obalem...jistěže deštník. byla bych schopná přísahat, že se tam ten deštník nemůže schovat takovým způsobem aby nebylo poznat že tam je....(a to sem to asi 2x všechno z tý kabelky vyndala).... což potvrzuje teorii, že kabelky maj na dně černou, někdy i červí díru....
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak pro milovnice crumpleru .. nove nedelni, promitaci odlehcena verze "kabelky"

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MEANDER: COQUINE: GIO:
    GENTIANA: děkuji, to byly mé původní zdroje, ale poslední dobou fakt ne a ne na nic ucházejícího natrefit
    BLONDYNKA: MADIETTA: děkuji... ten orient by mohl zafungovat... a ještě se mi připomněl obchod na Vaňkovce, jak jsem tam kupovala peněženku, tam by mohli mít něco použitelného a přitom hezkého :)

    díky!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ILLUZE: mám krásnou, koženou a nezničitelnou z klasického obchodu s kabelkama.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ILLUZE: V Tesku mají igelitové sáčky na zip, tuším okolo 80 kč za 10 kusů....
    GIO
    GIO --- ---
    ILLUZE: vetsinou mam enjakou od kosmetiky(clarins, biotherm, clinique maji hezke)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ILLUZE: delmas, v kabelce mam kozenou..
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ILLUZE: DM
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když už jsme u toho obsahu kabelek, kde kupujete taštičky na šminky?
    Dříve měli velký výběr v různých drogeriích... teď houby - slehla se po nich zem, max nějaké průhledné plastové hnusy.
    SARRI
    SARRI --- ---
    GEISHA: me crumpler prijde dost dustojnej ..
    SARRI
    SARRI --- ---
    GEISHA: kdyz ja je beru spis jako ucelove zavazadlo nez jako kabelku a prijde mi, ze nejsou tak spatny na to jakej luxus poskytujou ulozenejm pristrojum ..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MUI: hmm looks good, mentolky mnam...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MUI: co to je za cigara??
    SARRI
    SARRI --- ---
    MUI: ani nic od crumpleru?
    GIO
    GIO --- ---
    hmm ale je to slusny
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MUI: bych se bal tahnout fotak takhle v baglu. ja mam ten samej, d50.
    SARRI
    SARRI --- ---
    AETHER: beru HA a stejne u sebe nosim kondomy ..
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARRI: no anebo na snasenlivosti/ochote brat HA
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ACIDQA: V tom modrém s kočkama. :-) Je to nouzovka než se dokupu k nákupu peněženky po rozpadu té minulé. Stejně asi budu preferovat zase takovou kapsičku. A jako nouzovku to mám asi už tři měsíce. Klasika, ach jo..

    Nicméně myslím, že práve tahle "peněženka" mi ušetřila dost problémů - přesně před týdnem jsem jí někde vytrousila, když jsem lítala kvůli dokladům po policajtech, bankách apod., akorát mi zavolal týpek, že jí našel. Musela na tom Arbesáku ležet pěkně dlouho, kdyby to byla kalsická peněženka, byla by hned pryč. Takhle si většina řekla, že to nějakýmu dítěti asi upadlo. :-))))
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam