• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOVybal to! aneb obsahy vasich kabelek


    Klub o autentickych fotografiich nasich zavazadel a jejich aktualnich obsahu.
    rozbalit záhlaví
    KORA
    KORA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: odkud kulich, pls? resp. kdybyste nekdo vedel kde - shanim delsiho cerneho/bezoveho kulicha s takovouto "srstnatou" bambuli..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: copak si ocuchavala? :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---

    Chybí telefon, kterým jsem fotila
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    IM_MORTAL: !!!
    GIO
    GIO --- ---
    protoze tu nemame velbloudy.)
    TIMA
    TIMA --- ---
    ILLUZE: A nejlíp když jde dát přes rameno křížem, protože dvě volné ruce se vždycky hodí a z jednoho ramene taška prudičsky sjíždí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BLONDYNKA: závidím, kdo tady ustojí kabelku přes ruku...
    pořád si slibuji, že si také takovou koupím a pak stejně jdu do takové, která jde přes rameno - jakože třeba původně ani ne, ale já ji na to rameno narvu
    jak pořád vláčím tolik věcí a přebíhám z centra za Prahu a pak zase pro dítě do školky, prostě nejsem sto být za dámu :)
    JESTERKAMISA
    JESTERKAMISA --- ---
    MUI: a co ten kipling s tou bloggerkou?nevim ted presne nazev, koupila si ho i pavlina jagrova a nika chic:)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    taska, mobil, penezenka, klice (prace, domu, auto, flashka), kapesniky, tiktaky, propiska a vizitky.

    Obcas mam v kabelce jeste nejake papiry, slozenky, doklady a obcas take bryle. Nic vic nepotrebuji.

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BLONDYNKA: počkej, to jako nosíš s sebou šest až osm tužek atd.?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Jedu do Londýna takže nazvěme to cestovní kabelkou:)
    spousta lehce idetifikovatelných krámů, taška (jahoda), půlka lékárničky, přítelovo tričko, abych podle něj mohla koupit něco hezkýho, šminky, doklady a tak.
    Photobucket
    No a deštník, ke kterýmu se váže dnešní směšná historka. hledám deštník, píšu kamarádce, jestli sem ho nezapomněla v tašce, co sem jí pučovala. ne. hledám dál, ptám se radši znovu. ne. zapojim do hledání celou rodinu, po půl hodině to vzdávám s tim, že sem ho ztratila. po desátý se jdu podívat do inkriminované kabelky. už tak rezignovaně jí prohrabám a na dně najdu cosi tvrdého s látkový obalem...jistěže deštník. byla bych schopná přísahat, že se tam ten deštník nemůže schovat takovým způsobem aby nebylo poznat že tam je....(a to sem to asi 2x všechno z tý kabelky vyndala).... což potvrzuje teorii, že kabelky maj na dně černou, někdy i červí díru....
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak pro milovnice crumpleru .. nove nedelni, promitaci odlehcena verze "kabelky"

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MEANDER: COQUINE: GIO:
    GENTIANA: děkuji, to byly mé původní zdroje, ale poslední dobou fakt ne a ne na nic ucházejícího natrefit
    BLONDYNKA: MADIETTA: děkuji... ten orient by mohl zafungovat... a ještě se mi připomněl obchod na Vaňkovce, jak jsem tam kupovala peněženku, tam by mohli mít něco použitelného a přitom hezkého :)

    díky!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ILLUZE: mám krásnou, koženou a nezničitelnou z klasického obchodu s kabelkama.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ILLUZE: V Tesku mají igelitové sáčky na zip, tuším okolo 80 kč za 10 kusů....
    GIO
    GIO --- ---
    ILLUZE: vetsinou mam enjakou od kosmetiky(clarins, biotherm, clinique maji hezke)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ILLUZE: delmas, v kabelce mam kozenou..
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ILLUZE: DM
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když už jsme u toho obsahu kabelek, kde kupujete taštičky na šminky?
    Dříve měli velký výběr v různých drogeriích... teď houby - slehla se po nich zem, max nějaké průhledné plastové hnusy.
    SARRI
    SARRI --- ---
    GEISHA: me crumpler prijde dost dustojnej ..
    SARRI
    SARRI --- ---
    GEISHA: kdyz ja je beru spis jako ucelove zavazadlo nez jako kabelku a prijde mi, ze nejsou tak spatny na to jakej luxus poskytujou ulozenejm pristrojum ..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MUI: hmm looks good, mentolky mnam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam