• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANDOSZákulisí filmu - Vše co není vidět na plátně, filmové zajímavosti.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    PREDSEDA: to jo, no. to video má tu přeměnu děsně zpomalenou, tak kontrast moc nevynikne. a navíc se u toho "herci" šíleně přetvařujou, až je to směšný.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Dost dobrý. Bohužel to vysvětlující video je fakt nepovedený, výsledek je tak tmavej, že tam nevidím lautr nic. Ale princip jsem pochopil.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    1937, film Sh! The Octopus, použití červeného makeupu a červeného filtru/světla, které se následně doplní za stejné expozice o nějaké další kontrastní světlo. Vysvětlení s ukázkou tady.

    CUJO
    CUJO --- ---
    LOJZEE: se tváří jako by se mu nechtělo makat
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Das Boot (1981)


    Asi slušně veselá partička, tihle herci:)

    "At this time actor Martin Semmelrogge (1.WO) walked into a French discotheque still dressed with his 3. Reich uniform being high on LSD. He had to be saved from the angry mob by his fellow co-actors."
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    pacino, de palma, scarface, 1983

    ARAON
    ARAON --- ---
    Tematicky se sem taky hodi: https://vimeo.com/264282403
    ARAON
    ARAON --- ---
    FRK_R23: No já mám na BluRay s Vetřelcema nějaké video, kde je to vidět. V podstatě ten horní "oblak" stoupal nahoru a žárovka pod ním přidávala postupně na jasu. Nic extra složitého.
    MILIS
    MILIS --- ---
    FRK_R23: mozna s ni lehce hybnul na kostre, ale pochybuji, ze delal celou explozi.. ve filmu je prave jen zablesk a pak zaber na hrib, takze loutkovou animaci bych to asi nenazyval
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MILIS: No v tom postu ARAON se pise, ze to byla v podstate rigla loutka, takze jsem cekal nejakej pohyb. Ve filmu mi prijde, ze stoupa nahoru, ale treba je to camera trick.
    MILIS
    MILIS --- ---
    FRK_R23: neovladalo, exploze byla staticka

    Terminator 2 - How the Nuclear holocaust scene was made - Miniature Props
    https://www.youtube.com/watch?v=fzRdpYBrOJM
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ARAON: Jak se to ovladalo?:) Nemas z toho nejaky video?:)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ARAON: Mimochodem stejně (z vaty) byl udělaný atomový výbuch ve Vetřelcích. Asi to tak má Cameron rád. :-)
    ARAON
    ARAON --- ---
    "This atomic mushroom cloud element shot for T2 was actually a puppeteered model, I worked on this model (or should I say puppet) as well as the rigging for it. I really had my doubts about this when I was working on it, it just seemed too damned simple an idea.......... I was sooo young, sooo much to learn!"

    Photo from Dennis Skotak collection

    MASOO
    MASOO --- ---
    Fargo (seriál)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam