• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANDOSZákulisí filmu - Vše co není vidět na plátně, filmové zajímavosti.
    ARAON
    ARAON --- ---
    Alien (1979)

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JANDOS: Spousty tehle chyb opravili v HD remastru digitalnimi efekty, treba navrat vypadleho okna tahace, oblicej arnieho a dalsi sposta vecich i mensich drobnosti :)
    Video kde srovnavali opravene rozdili jsem nenasel, watchmojo myslim ze to delali.
    Arnold Schwarzenegger - Terminator 2 vs. WWE 2K16 (comparison)
    https://www.youtube.com/watch?v=0f-VwJD7zSc
    FURAN
    FURAN --- ---
    ARAON: Toho jsem si ani nevšim. Já vždycky koukal na podvozek, jak může přední náprava přežít takový pád a taky že nepřežila :D
    KEB
    KEB --- ---
    PREDSEDA: napravo je vidět, že ty palmy a plot jsou placatý, ale jen když víš na, co přesně se dívat.
    SITH
    SITH --- ---
    on tuhle scénu točil Arnold v surfařských trenkách.)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jo, vypada spis jako Michael Madsen :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No tak on řidič toho kamionu pochopitelně taky moc nevypadá jako Robert Patrick...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JANDOS: tohle byl presne ten zaber, kdy sem si vsiml, ze to neni Arnie a od ty chvile sem tu scenu zacal poradne analyzovat :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    HOVADAK: No hned jak kamion “seskočí” z mostu, vypadnou mu obě okna, která se pak zázračně vrátí na svá místa. :-P
    SITH
    SITH --- ---
    je pravda, že toho fake kaskadéra jsem si všiml už jako malý kluk
    ARAON
    ARAON --- ---
    JANDOS: No jasně že ano. Ale tohle je záběr, na kterém by to bylo vidět.
    HOVADAK
    HOVADAK --- ---
    PREDSEDA: Teď jsem si všiml, jak se mění i poškození toho auta. Chladič, světlo... To musela bejt docela divočina tohle stříhat... Vlastně v té poslední 3D verzi se tam snad i něco retušovalo.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ARAON: Kaskadery pouzivali. Ve scene kdy s motorkou skace dolu nebo si prendavaj Johna z motorky na motorku je uplne jasne videt ze to fakt neni Arnold.

    ARAON
    ARAON --- ---
    PREDSEDA: Tak hlavně to hezky zamaskovali použitou hloubkou ostrosti. Každopádně to bylo z bezpečnostních důvodů rozhodně nejlepší řešení. Jinak by museli natáčet s motorkou přimontovanou na nějaké plošině, protože kdyby byla jen na korbě, bude moc vysoko a resetovat po každém nepodařeném záběru scénu je na dlouho. Navíc by museli použít kaskadéry.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PREDSEDA: nemáš? kdo tohle nepostřehnul, ten není pravověrnej Skynetista :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    To nemáš čas postřehnout, ta scéna trvá 2 sekundy:

    Terminator 2: Bike Chase l Best Quality 4K
    http://www.youtube.com/watch?v=l2D3P5PWyWA&t=114


    Čas 1:55-1:57
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ARAON: V tom filmu to není vůbec poznat, že je to natáčený touhle technikou!
    ARAON
    ARAON --- ---
    Utilising rear projection for John Connor's rescue in the truck chase sequence behind the scenes on Terminator 2: Judgment Day (1991).

    ARAON
    ARAON --- ---
    Casablanca (1942)

    ARAON
    ARAON --- ---
    The Irishman (2019)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam