• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANDOSZákulisí filmu - Vše co není vidět na plátně, filmové zajímavosti.


    Vše co souvisí s filmem.. Fotografie, videa a jiné zajímavosti z natáčení a zákulisí. Filmové technologie
    rozbalit záhlaví
    ARAON
    ARAON --- ---
    TANTRAMAN: Jojo.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    N_I: To je MI 1?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mystique Unmasked: The Astonishing Transformation of Rebecca Romijn #short #shorts #Mystique
    https://youtube.com/shorts/7szHNORdgtc
    N_I
    N_I --- ---
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PREDSEDA: Tenet spociva v tom, ze cast hercu jede dopredu v case a cast zpatky v case. Takze ti, co jedou zpatky v case, musi mluvit pozpatku.
    ASYD
    ASYD --- ---
    PREDSEDA: Tenet
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    ALARIK: já vůbec nevím, co je to za film
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    NAPOSPAS: Údajně z Wericha ve filmu zbyly nějaké střípky, záběry na Blofeldovy ruce by snad měly být Werichovy.
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    BROUKOID: jo, někde právě psali, že on většinou ty herce nechal mluvit normálně a pak je při editaci pustil pozpátku. Ale Kenneth to odmítl a chtěl opravdu svoje linie říkat rovnou reverzně ;-)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Natáčení bondovky You Only Live Twice (červenec 1966 - březen 1967): Vpravo Jan Werich (původně obsazený jako hlavní padouch Blofeld, kterého nakonec hrál Donald Pleasence), nalevo od Wericha Karin Dor (Helga Brandt), Sean Connery, Lois Maxwell (Moneypenny), Teru Shimada (Osato).

    Credit: https://twitter.com/MichaelFiala/status/1691149665389907968

    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    ..ja sem chvilku myslel ze to je neco jako nejaka soutez cesko hleda superstar a ze to je text nejaky pisne (viz "anicka dajdou"), nez mi doslo ze to je Nolanuv Tenet :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ALARIK: Chce to celekm představivost, ale celkem to sedí řekl bych. Je to foneticky, věty nad jsou asi ty, na které odpovídal, věty vedle jsou jeho. Tečky budou kde přitlačit...

    "Shoot her again!" - "Nayguruh Tush": "Tush => Shoot", "ruh" => "her", "Naygu" => "Again"
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    LUCIEN: také jsem to zaznamenal po internetech - nicméně se stále snažím najít ten klíč jak to na té tabuli četl, protože ty jeho texty pozpátku vůbec neodpovídají těm scénáristickým lajnám... nebo vidíte tam nějaký klíč k pochopení?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ARAON
    ARAON --- ---
    Peek Behind the Scenes of Fantasy Classic Conan the Barbarian
    https://gizmodo.com/conan-barbarian-arnold-schwarzenegger-making-of-book-1850700024
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    Harrison Ford chillaxin' while filming Return of the Jedi

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Set builders and decorators for Fritz Lang’s “Metropolis”, 1927.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    L4MA: Jj, ty monstra jsou CGčkový no. Proto mě to zarazilo a googlil jsem to. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SPIKE411: ten "plakat" neni z 80. ani nahodou. :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KEB: No hlavně teda mi z toho vychází, že ten plakát níže je fake a točit se to ani nezačalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam