• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: gracias. asi teda do polahy taky neco nacpu. mam jen prkna, terpapir kvuli vlhkosti, dalsi prkna (a nich jsem strhal lino), na nich miralon a plovoucka. momentalne me nejvic sere, ze to neni zrovna dvakrat rovny a jak chodis, lehce se to prohejba (nejvic zrovna prede dverma).
    "Problem" moji mariny je v tom, ze mam 2 mistnosti a pricky se soupacima dverma ji tak nejak drzi po kupe, takze plosne po cely podlahu neudelam, minimalne bych musel uriznout dvere. obyvatelnou mam zatim jen jednu mistnost + predsin s kamnama. druha je kuchyn a je tam momentalne sklad vseho, rozumej bordel.

    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: ve stenach mam 5cm polystyren, za kamnama rockwool stejne silny a na podlaze mam myslim 3cm polystyren, na to jsem pokladala osb desky ty silnejsi, pak miralon a nakonec je tam plovoucka. Tahnout od podlahy netahne, ale hrat taky nikdy nebude... V zime proste teple papuce a na valeni mam na zemi ovci kuzi...
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    jak mate izolovanou/zateplenou podlahu? polozil jsem plovouckou, ale porad mam pocit, ze jde od zeme desna zima. ve stenach (a snad i stropu) mam 3 cm polystyren
    MASOO
    MASOO --- ---
    TSOH: ptala jsem se na kondenzaci, kdyz pise, ze to je u nej OK
    TSOH
    TSOH --- ---
    na tu střechu by mohlo být fajn toto: http://www.hasoft.cz/specialni-maltoviny/hydroizolace-a-doplnky/strechusprav.php
    KATCHABABA: vypadá spokojeně... černá kočka (uplně se mi vybavila návaznos > bílej kocour ... http://cdn.cztorrent.net/image/original/rczeFxPFBb_tsFYv )
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FEEX: ipou.. ta montazka pujde do prdele, to byl zoufalej pokus.
    FEEX
    FEEX --- ---
    TLOUDEV: montážní pena zrovna na těsnění fakt není, naopak vodu nasava, a čím ze ste potáhli střechu?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TSOH: na mysi mam kocku :)
    Kondenzace, hm... trapi me akorat pod posteli, mam tam stale jen izolaci a parovzdornou folii... chce to jeste vrstvu polystyrenu a desky, pak snad uz to bude lepsi. Jo a na vrutech v palubkach obcas taky kapka, ale tou saunou co se tady posledni dobou rozjede, to hned seschne :) Nastesti strechou nezateka, na jare akorat zas bude chtit pretrit... jako lod...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MASOO: moc nemam prave :-( ted pred zimou jsme natahli novou lepenkyu na strechu a 'spary' podel zvysene strechy zatesnili montazni penou, ale furt tam nekudy chcije ;-(
    TSOH
    TSOH --- ---
    spíš než voda mě minulou sobotu potrápila myš... asi po hodině se mi ji podarilo vyhnat... je to fajn zvířátko, ale to by nesměla srát a chcát všude... doufám, že se nevrátí... otvor kudy vlezla je zadelanej... tak jsem zvědav.. :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MASOO: stačí dobrá střecha ne ?
    MASOO
    MASOO --- ---
    TLOUDEV: a jak to mas poreseny?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MASOO: kondenzace je OK, horsi je zatejkani zvenci :-(
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MASOO: ja uz se do mariny nejakej patek nedostal, takze nevim. vlhkost je svine, papirove dvere zkrouti jak nic behem noci. doufam, ze mi nevisi od stropu rampouchy
    MASOO
    MASOO --- ---
    a ne"oblibene" tema, co vy a kondenzace?
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    TWORBO: osobni zkusenost s tim nemam, ale kamarad ano, a velkou. doba uz na to ale neni idealni... dela se to tak, ze se od kohokoliv koupej restitucni naroky na minimalne snad 80% plochy pozemku, kterej chcete a je ve sprave UZSVM (oni tim pak ten RN vykratej). problem je cena za ty restitucni naroky, ktera v poslednich letech dost vystoupala (na dvojnasobek?).
    ale i tak se da poridit zajimavej pozemek :)
    INDEX
    INDEX --- ---
    RAINBOF: aspon budou mit kde bydlet treba tvoje deti
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no ale to prece muze znamenat ze se nedozijes ne ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    VODOMERKA: ...taky to slysim prvne..
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    VODOMERKA:koupe rest. naroku? to me zajima...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    INDEX: koupit restitucni naroky a sledovat www.uzsvm.cz ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam