• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    GREGI: to neni vono parkovat na zahrade, to si muzes do mariny natahnout elektinu a klidne i vodu, kdybys vzal do ruky na par hodin krumpac :)
    z ceho mas strach? ze ti to bude zamrzat? proste voda z barelu a odpad (voda) na zahradu. kdyz uz se jednou priblizis prirode, muzes se taky omezit v pouzivani chemickejch sajrajtu a mas po starostech. a zima? kamna a vyreseno.

    spis moudre vybirej pri nakupu..
    GREGI
    GREGI --- ---
    KRALIK: zezacatku chci u rodicu na zahrade mame velikou a postupem casi si nasetrit na pozemek:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    GREGI: kde ji budes parkovat?
    GREGI
    GREGI --- ---
    supr diskuze:) taky na jare planuju koupit maringotku... tak doufam ze to klapne:)) nejvetsi starosti mi dela voda odpad a s tim spojene starosti v zime... nekdo nejaka sikovna technicka reseni?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TWORBO: presne tak a jeste k tomu za ty leta zaparena pod linem
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    KATCHABABA: prochcana drevotriska proplesnivela, ne?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: no tvarilo se to tak:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: to je kompost? :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: no plosne, ja totiz mela udelany driv nabytek nez plovoucku, takze ji mam taky delanou od nabytku k nabytku, na te jedne strane... a drzi dobre, no vyhoda taky v tom ze mi to lezi na tech osb, tak je to rovne. A co neni v celku spravi listy, ne? myslim treba u tech tvojich soupacek. Jo a lino je previt, to je dobre ze ses ho zbavil, ja nasla pod linem v moji maringotce tohle...
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: gracias. asi teda do polahy taky neco nacpu. mam jen prkna, terpapir kvuli vlhkosti, dalsi prkna (a nich jsem strhal lino), na nich miralon a plovoucka. momentalne me nejvic sere, ze to neni zrovna dvakrat rovny a jak chodis, lehce se to prohejba (nejvic zrovna prede dverma).
    "Problem" moji mariny je v tom, ze mam 2 mistnosti a pricky se soupacima dverma ji tak nejak drzi po kupe, takze plosne po cely podlahu neudelam, minimalne bych musel uriznout dvere. obyvatelnou mam zatim jen jednu mistnost + predsin s kamnama. druha je kuchyn a je tam momentalne sklad vseho, rozumej bordel.

    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: ve stenach mam 5cm polystyren, za kamnama rockwool stejne silny a na podlaze mam myslim 3cm polystyren, na to jsem pokladala osb desky ty silnejsi, pak miralon a nakonec je tam plovoucka. Tahnout od podlahy netahne, ale hrat taky nikdy nebude... V zime proste teple papuce a na valeni mam na zemi ovci kuzi...
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    jak mate izolovanou/zateplenou podlahu? polozil jsem plovouckou, ale porad mam pocit, ze jde od zeme desna zima. ve stenach (a snad i stropu) mam 3 cm polystyren
    MASOO
    MASOO --- ---
    TSOH: ptala jsem se na kondenzaci, kdyz pise, ze to je u nej OK
    TSOH
    TSOH --- ---
    na tu střechu by mohlo být fajn toto: http://www.hasoft.cz/specialni-maltoviny/hydroizolace-a-doplnky/strechusprav.php
    KATCHABABA: vypadá spokojeně... černá kočka (uplně se mi vybavila návaznos > bílej kocour ... http://cdn.cztorrent.net/image/original/rczeFxPFBb_tsFYv )
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FEEX: ipou.. ta montazka pujde do prdele, to byl zoufalej pokus.
    FEEX
    FEEX --- ---
    TLOUDEV: montážní pena zrovna na těsnění fakt není, naopak vodu nasava, a čím ze ste potáhli střechu?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TSOH: na mysi mam kocku :)
    Kondenzace, hm... trapi me akorat pod posteli, mam tam stale jen izolaci a parovzdornou folii... chce to jeste vrstvu polystyrenu a desky, pak snad uz to bude lepsi. Jo a na vrutech v palubkach obcas taky kapka, ale tou saunou co se tady posledni dobou rozjede, to hned seschne :) Nastesti strechou nezateka, na jare akorat zas bude chtit pretrit... jako lod...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MASOO: moc nemam prave :-( ted pred zimou jsme natahli novou lepenkyu na strechu a 'spary' podel zvysene strechy zatesnili montazni penou, ale furt tam nekudy chcije ;-(
    TSOH
    TSOH --- ---
    spíš než voda mě minulou sobotu potrápila myš... asi po hodině se mi ji podarilo vyhnat... je to fajn zvířátko, ale to by nesměla srát a chcát všude... doufám, že se nevrátí... otvor kudy vlezla je zadelanej... tak jsem zvědav.. :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MASOO: stačí dobrá střecha ne ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam