• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    MAHUTA: dik
    BEDLA: a kdo delal vcera vecer ten oblozeny talir? Rano na lince 6 mravencu a meli snidanove orgie:)))
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    KATCHABABA: ti rikam furt uklizej posobe ty drobky z kuchyne
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    KATCHABABA: Co se osvědčilo je všemožně rozmistěný hřebíček. Mravenec se řídí dobře čichem a to ho odrazuje. Pokud maš doma drobky,cukr,med,mouku apd.volně či v papírových pytlikách tak se jich jen tak nezbaviš. Bydlej rádi v květináčích,pod podlahou,dokud majj co konzumovat....
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    mate nekdo problem s mravencema? S prichodem jara se ke me nastehovaly tady ty male stvury a nevim jak se jich zbavit, rika se sypat sul nebo mouku do cesticek, jenze mam takovy pocit ze ty svine chodi pod plovouckou a schovavaji se nekde za lednickou...
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    a nejaka ta vykradacka, jako to okno!! JO!
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    den práce oslaven prací, nebudu se chlubit cizím peřím, ale prásknu že to prostě dělal můj muž:) Rozuměj změnu barvy. Já byla zaměstnána počáteční přestavbou kuchyňského koutu a zašívaním kámoščiné blůzy...
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    ALF: na zabydleni ceho? co myslis konkretne? Mista jsou, ale bud to chce,snahu nebo penize...
    ALF
    ALF --- ---
    a jak sehnat misto na zabydleni ? prosim a zdravim ve spolek
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KATCHABABA: mam ji na jedne strane na spalkach, protoze nebyla uplne do roviny, pomalu se ty spalky naklani a cekam kdy rachnem:) houpani neresim:) Tak pak posli dokumentaci:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: mate marinu na spalkach? matu ji podeprenou tycema, aby se nehoupala?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: ja uz mam vymalovano, polozenou podlahu, zalistovano, stul, skrin... zacinam zabydlovat :) netopim uz dlouho, ale jak bylo nekdy o vikendu asi 5 °C, moc dobre se mi na compu nemakalo a zvazoval jsem, ze zazehnu :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    Tak co vy backory, jak si uzivate jaro? Prestali jsme topit, nemusime se schovavat, je cas se vystehovat ven:)
    LUKK
    LUKK --- ---
    CLOWN: kde to je? prosim te
    GHANTA
    GHANTA --- ---
    někomu to možná přijde podezřelé, že určitá skupina i v jiných diskuzích propaguje na dřevo jedině http://www.osmo.cz/ , ale kvalita je holt kvalita....
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: * palubky
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    tipy na venkovni nater?
    pred nejakou dobou jsem narazil v uz nevim jaky diskuzi na uz nevim jakou barvu. a ted to nemuzu najit a uz je hezky, takze se marina bude natirat.
    ALF
    ALF --- ---
    CLOWN: tady jde o lidi, zadna romantika v tom neni
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Jedna čerstvá, sic né mringotky ale caravan je taky dobrej.... jinak centrum londýna

    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    21st century Gypsies: New Age Travellers adopt horse drawn-caravans and a love of Facebook (as long as it's solar powered) | Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2210747/21st-century-Gypsies-New-Age-Travellers-adopt-horse-drawn-caravans-love-Facebook-long-solar-powered.html
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam