• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    PHARAO
    PHARAO --- ---
    V2SV: to je dobra zprava s tim stitkem! :) Jinak jak to myslis s tim "nejsem si jistej"? Mas na mysli, ze vyrobit
    repliku Orlicana a nasledna jizda na silnici se zaplaceou pojistkou by byla zcela legalni, ale pokud bych to prestavel na domek se strechou, tak by to byl problem? Vlastne je fakt, ze by se vyska mariny zvedla...
    Vlastne bych to chtel i prodlouzit a to na 8 metru... :) Nojo trailer, to uz muzu jit rovnou do mobilheimu, ale
    na to nejsem moc nastavenej a je to dost drahy a co je levny je vetsinou takovy zavsiveny... Ale to s tema stitkama si me moc potesil. Myslim, ze na stitek, pojistku, svetla a dobry gumy bych pripadne benga ukecal... :)
    V2SV
    V2SV --- ---
    PHARAO:
    Dostal jsem informace že starší marína pro jízdu na pozemních komunikacích musí mít "pouze" světla a VÝROBNÍ ŠTÍTEK s číslem.
    Na to číslo pak uzavřenou pojistku (jako na valník za traktor apod.).
    Štítky se dají dokoupit například zde http://www.uszone.cz/bodyplates/eshop/34-1-Orlican a značky nepotřebuješ. Jen si nejsem jistej že ti projde oficiální zprovoznění takové přestavby. Max to můžeš hodit na trailer, ale tam jsi omezený celkovou výškou a ohláškou nadrozměrného nákladu příslušným orgánům. Toť k legálním cestám...
    Pak všichni jistě víme že odvážný traktorista na kratší vzdálenosti toto řeší jinak.
    SCREE
    SCREE --- ---
    PHARAO: maringotka s platnou STK je fakt rarita si myslim
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TLOUDEV: Máte ji někde na samotě? Já nad tím uvažuji, že až bude stát někde dýl a sama, dostane mříž na okna a okenici na okno co se otvírá ven. (Je to jeden z dalších mnoha projektů) :) Po čem šli?
    PHARAO
    PHARAO --- ---
    zdar! rad bych se prihlasi do klubu, jsem novacek, ale postupne zacinam objevovat a vyjasnovat veci. takze, rad bych koupil maringotku a totalne ji prestavel, vlastne mi jde o podvozek. mam prosim par otazek:

    1) podvozek si predstavuju jako masivni zeleznou konstrukci, ktera i kdyz bude orezla se snad nebude rozpadat? vlastne jsou tam naky osy a loziska, nejaky pruziny? jak poznam, ze podvozek je ok? vetsinou i brutalne orezly veci, jsou leckdy funkcne v poradku... (ted jsem si precetl nastenku, a radu at jsou vsechny
    casti podvozku kovove a neni tam nejaky dreveny kus:)

    2) co se tyce dlouhych maringotek zhruba 7m, jsem objevil typ "Orličan" a "Slušovice". ktery
    z nich je na prestavbu vhodnejsi?

    3) je nejaka sance vrak maringotky prihlasit a ziskat znacky?

    4) pokud bych ji prestavel na neco se sedlovou strechou, myslite, ze by prosla stk? ono je to na silnici
    asi docela napadny tohleto:
    Sruby-dřevostavby s.r.o - Sruby, srubové domy, chaty, dřevostavby
    http://www.sruby-drevostavby.cz/news/6/15/Maringotka
    podle obrazků je tam evidentne spaci patro :))) to je nadhera :)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak uz nam ji vybrali. okno dokoran - uloupnuty kus prkna a nasledne se pulka otevrela.. rozbity okno ve dverich, jak se asi chteli pokusit stisknout kliku. jediny co me tesi, ze se pod nima zjevne propadli schudky tak si snad dali radne na drzku.
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TSOH: pěkná, minimálně dobrý základ na došperkování! A jako ta terasa!!!
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    ZONKER: neni zac
    me uz vozi cokoliv dva roky a vzdy se snim da domluvit naposled u nas narazil do roxoru a utrh naraznik i se svetlem,ale vzal to sportovne
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    BEDLA: Děkuji za tip,Chlápek je největší pohodář. Učtoval si 20kč za km.A dovezl marinu až na místo.. kam se jiný neodvážili.S autákem je fakt profík, vozí prý maríny skoro 2x týdne.DÍK
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    KDYBY NEKDO CHTEL BUDKU ZA BURA.
    MARINGOTKA JEDNOOSÁ (3380481997) - Aukro - největší obchodní portál
    MARINGOTKA JEDNOOSÁ (3380481997) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/maringotka-jednoosa-i3380481997.html
    TSOH
    TSOH --- ---
    Obytná maringotka (3368080317) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/obytna-maringotka-i3368080317.html
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KRALIK: ta je krásná!
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    ahoj, nemáte někdo nějaký osvědčený typ na to jak zatočit s plísní v dřevěné maringotce? Nějak se mi snaží čím dál tím víc nastěhovat do šuplíků, skříní a okenních rámů a nevím jestli je zrovna ok pokropit dřevo savem...:/? Díky
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    Miroslav Rucker 602338806
    odtahovka ma dobrou cenu domluv se snim
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    Zdravím,chtěl bych se zeptat zda někdo nemáte nakladák,nebo nevíte o někom z okolí Kladna (Lány) do České lípy-Horní Libchava (92km),potřeboval bych odvést marínu. Maringotka je dřevěná 8m dlouhá a 3m široká,váží okolo 3,5t.Je dvojosá bez TP a světel.
    Spěchám na to.Děkuji a omlouvám se za spam
    S pozdravem Ladislav Mencl 720331313
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    Tohle mi kdosi poslal proti komárum. Nezkoušel jsem tak kdyby někdo ano,dej vědet jak to opravdu funguje

    Ako bojovať proti komárom aby tebe a tvojej rodine to neublížilo? Môžeš tento jednoduchí spôsob použiť kdekoľvek, ale ak bývaš v rodinnom dome so záhradou, blízko jazera, na chate a všade tam kde teraz je mnoho komárov toto môže byť veľmi užitočné!
    Zničenie komárov !

    Budeš potrebovať:
    · 1 šálku asi tak 3dl vody
    · 1/4 šálky hnedého cukru
    · 1 gram droždia
    · 2 litrovú PET fľaše

    Tu je ako to pripraviť!
    1- Prerež PET fľašu na polovicu.
    2 - Hnedý cukor daj do horúcej vode a rozmiešaj kým sa to neroztopí. Potom túto sladkú vodu nechaj vychladnúť. Po vychladnutí nalej do spodnej polovice fľaše.
    3 - Pridaj droždie. (Netreba rozmiešať. Produkuje oxid uhličitý, ktorý priťahuje komáre.)
    4 - Vlož hornú polovičku opačne do dolnej a zlep ich lepiacou alebo izolačnou páskou ak treba.
    5 - Obmotaj spodnú časť s nejakým čiernym materiálom, kým hornú časť nechaj priehľadným a umiestni to na miesto, kde sa zdržiavate! Komáre tvrdia, že milujú odpočinok na tmavom mieste a aj ty budeš rád kaď sa dostanú do tejto pasce (Y) samozrejme môžeš takých pascí rozmiestniť viac okolo miesta kde chceš mať od nich pokoj.

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    vsude komari. nekonecnej bzukot me moc nerajcuje. co s nima?
    feny hypnotizijou mesic a lovit je se zda se nechystaj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam