• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    Tohle mi kdosi poslal proti komárum. Nezkoušel jsem tak kdyby někdo ano,dej vědet jak to opravdu funguje

    Ako bojovať proti komárom aby tebe a tvojej rodine to neublížilo? Môžeš tento jednoduchí spôsob použiť kdekoľvek, ale ak bývaš v rodinnom dome so záhradou, blízko jazera, na chate a všade tam kde teraz je mnoho komárov toto môže byť veľmi užitočné!
    Zničenie komárov !

    Budeš potrebovať:
    · 1 šálku asi tak 3dl vody
    · 1/4 šálky hnedého cukru
    · 1 gram droždia
    · 2 litrovú PET fľaše

    Tu je ako to pripraviť!
    1- Prerež PET fľašu na polovicu.
    2 - Hnedý cukor daj do horúcej vode a rozmiešaj kým sa to neroztopí. Potom túto sladkú vodu nechaj vychladnúť. Po vychladnutí nalej do spodnej polovice fľaše.
    3 - Pridaj droždie. (Netreba rozmiešať. Produkuje oxid uhličitý, ktorý priťahuje komáre.)
    4 - Vlož hornú polovičku opačne do dolnej a zlep ich lepiacou alebo izolačnou páskou ak treba.
    5 - Obmotaj spodnú časť s nejakým čiernym materiálom, kým hornú časť nechaj priehľadným a umiestni to na miesto, kde sa zdržiavate! Komáre tvrdia, že milujú odpočinok na tmavom mieste a aj ty budeš rád kaď sa dostanú do tejto pasce (Y) samozrejme môžeš takých pascí rozmiestniť viac okolo miesta kde chceš mať od nich pokoj.

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    vsude komari. nekonecnej bzukot me moc nerajcuje. co s nima?
    feny hypnotizijou mesic a lovit je se zda se nechystaj
    PETPET
    PETPET --- ---
    nemate nahodou nekdo typ na nejake stranky, kde by byly fotky interieru? pro inspiraci... idealne levne a jednoduse :-)
    NYA
    NYA --- ---
    TLOUDEV: jo, tak to je správně. mám metr v palcích totiž :)
    25 inch = 63 cm

    taky mám lino, imo pohoda
    TSOH
    TSOH --- ---
    PETPET: v maringotce lino mám (bylo tam kdyz jsem ji kupoval). je fakt ze je vcelku prakticke , ale casem chci udelat podlahu z prken a nalakovat je...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NYA: ze stavařského hlediska je ideální schodiště 2xV[cm]+Š[cm]=63

    Apropos, nevíte o někom šikovnym na opravu střechy? do maríny nám chčije :-( Dík
    PETPET
    PETPET --- ---
    NYA: Ja se v ni postavim, ale ja merim 158 cm :-) ale myslim ze ma urcite dva metry. a diky za vychytavky - to se ted bude hodit. Pomalu nevim s cim zacit driv... ale bude to parada - uz se tam tesim!
    PETPET
    PETPET --- ---
    no plovoucka je sice fajn, ale mam zkusenost z bytu - kdyz ti neco tvrdsiho spadne na plovoucku, mas tam hned dirku.. nebo musis koupit nejakou hodne drahou a do toho se mi uplne investovat nechce.. Ted se delaji i krasny linolea. No a zaclonky....ufff! Ty pujdou jako prvni :-) Budeme tam s pritelem bydlet - jeste k tomu chceme obytnak a tohle mit jako pracovnu / trucovnu :-))
    NYA
    NYA --- ---
    PETPET: ta je hezká
    jak je vysoká? v mojí se vysokej člověk rovně nepostaví. mi přitom nenapadlo, že by mohla být nějak malá :))

    jo, jak o nové marině občas s lidma mluvím, tak mi stihli poradit už nějaké vychytávky-
    že schody mají být v poměru 7 (výška) ku 11 (šířka), nebo lehce variovat podle potřeby a materiálu. a že vrchní schod si mám udělat širší, že na něm budu stát při odemykání

    a taky že si mám zdi kolem kamen obložit šamotkama, že budou teplo akumulovat
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    PETPET: me osobne prijde prijemnejsi plovouci podlaha nez lino. A ty zaclonky me dostavaj :)) Jinak jestli je to ta co tam stala pred barakem na podzim tak docela dobra zmena! Budes tam bydlet nebo jen na vikendy? Co zima?
    PETPET
    PETPET --- ---
    uvidime.. neni tam ani elektrika a tak.. ale snad to nejak zvladneme :-) ma novej nater a jeste jde citit lakem. koberec jsme mu rekli at si rovnou sunda a zateplíme a dame asi lino. No, uz se fakt moc tesim!!
    PETPET
    PETPET --- ---
    slibene fotky :-)







    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    PETPET: vim o nem, ptala jsem se ho jednou na drevenou hodne ojetou co mu stala pred barakem a nechtel ji prodat, pry az ji zrekonstruje... zdalo se mi ze ty svetske mely pekne osetreny podvozek.. jo a teda uka uka fotky te tvoji :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PETPET: uka fotky
    PETPET
    PETPET --- ---
    Tak dnes jsme byli mrknout na maringotky k tem svetskejm a teda nic moc... typek sice docela ochotnej, ale maringotky uvnitr fakt hnusny a dost opotrebovany... A za 30 000,- coz mi prijde vzhledem ke stavu fakt dost.. Pak jsme nahodou narazili na chlapika v Uvalech, ktery maringotky renovuje a jednu jsme od nej koupili - je nove natrena, vnitrek nove oblozenej a natrenej, koberec a za 35000 i s odvozem! V sobotu ji mame na zahrade :-) Az si vzpomenu na jmeno, tak napisu, ma jich vic..
    NYA
    NYA --- ---
    pozitivní reference:

    koupila jsem maringotku od jakéhosi Tondy.
    je to mladej kluk, kterej bydlí se ženou a dětma v marině, celoročně. teď plánuje pořídit větší, aby měli i sprchový kout. je to jednoduchej správnej člověk, otázku na ponorku přes zimu vůbec nepochopil :)

    opravuje mariny a pak je prodává, nebo je pro lidi předělává, když mu přivezou svoji.
    rád je prodává lidem, kteří jsou sympatičtí.
    zajišťuje i jejich odvoz, účtuje si 30 Kč/km, je ochotnej marinu umístit až kam je potřeba, pokud je tam možné vyjet.

    teď má na prodej ještě jednu, se sanitárním zařízením teda, to může být trochu navíc http://auto.bazos.cz/inzerat/25310547/Prodam-maringotku.php
    ale za 2-3 týdny bude mít hotovou další, taky dřevěnou a pak tam má jednu menší vojenskou. na dvorku mu jich stálo asi pět. velká marina u něj vyjde na cca 40k

    esteticky je to na mě vyladěné trochu moc, ale určitě se s ním dá domluvit, pokud ji bude teprve upravovat

    tak tohoto mladíka mohu doporučit.
    na bazoši ho poznáte podle telefonního čísla a psč. (736430153, 277 11)
    je to obec Libiš, vedle Neratovic
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HANSDUTOSWARC: zajed tam osobne a udelej si obrázek sám...to bude asi nejlepší
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: přesně tak jsem to psala o par řádků níž, že prý kvůli této k nim jezdí i televize :)))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: no v tyhle ale zije hlidac. takze ta na prodej neni. nebo teda nebyla, kdyz jsme byli na navsteve
    FEEX
    FEEX --- ---
    HANSDUTOSWARC: kdybztak sem pak dej info, ta stara by me taky zajimala... Mimochodem nevite jak se jmenujou? Ty s tema svetlikama nahore a balkonkem? Onehda jsem to slysel nekde v nakym dokumentu asi a nemuzu to dohledat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam