• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    BEDLA: Děkuji za tip,Chlápek je největší pohodář. Učtoval si 20kč za km.A dovezl marinu až na místo.. kam se jiný neodvážili.S autákem je fakt profík, vozí prý maríny skoro 2x týdne.DÍK
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    KDYBY NEKDO CHTEL BUDKU ZA BURA.
    MARINGOTKA JEDNOOSÁ (3380481997) - Aukro - největší obchodní portál
    MARINGOTKA JEDNOOSÁ (3380481997) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/maringotka-jednoosa-i3380481997.html
    TSOH
    TSOH --- ---
    Obytná maringotka (3368080317) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/obytna-maringotka-i3368080317.html
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KRALIK: ta je krásná!
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    ahoj, nemáte někdo nějaký osvědčený typ na to jak zatočit s plísní v dřevěné maringotce? Nějak se mi snaží čím dál tím víc nastěhovat do šuplíků, skříní a okenních rámů a nevím jestli je zrovna ok pokropit dřevo savem...:/? Díky
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    Miroslav Rucker 602338806
    odtahovka ma dobrou cenu domluv se snim
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    Zdravím,chtěl bych se zeptat zda někdo nemáte nakladák,nebo nevíte o někom z okolí Kladna (Lány) do České lípy-Horní Libchava (92km),potřeboval bych odvést marínu. Maringotka je dřevěná 8m dlouhá a 3m široká,váží okolo 3,5t.Je dvojosá bez TP a světel.
    Spěchám na to.Děkuji a omlouvám se za spam
    S pozdravem Ladislav Mencl 720331313
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    Tohle mi kdosi poslal proti komárum. Nezkoušel jsem tak kdyby někdo ano,dej vědet jak to opravdu funguje

    Ako bojovať proti komárom aby tebe a tvojej rodine to neublížilo? Môžeš tento jednoduchí spôsob použiť kdekoľvek, ale ak bývaš v rodinnom dome so záhradou, blízko jazera, na chate a všade tam kde teraz je mnoho komárov toto môže byť veľmi užitočné!
    Zničenie komárov !

    Budeš potrebovať:
    · 1 šálku asi tak 3dl vody
    · 1/4 šálky hnedého cukru
    · 1 gram droždia
    · 2 litrovú PET fľaše

    Tu je ako to pripraviť!
    1- Prerež PET fľašu na polovicu.
    2 - Hnedý cukor daj do horúcej vode a rozmiešaj kým sa to neroztopí. Potom túto sladkú vodu nechaj vychladnúť. Po vychladnutí nalej do spodnej polovice fľaše.
    3 - Pridaj droždie. (Netreba rozmiešať. Produkuje oxid uhličitý, ktorý priťahuje komáre.)
    4 - Vlož hornú polovičku opačne do dolnej a zlep ich lepiacou alebo izolačnou páskou ak treba.
    5 - Obmotaj spodnú časť s nejakým čiernym materiálom, kým hornú časť nechaj priehľadným a umiestni to na miesto, kde sa zdržiavate! Komáre tvrdia, že milujú odpočinok na tmavom mieste a aj ty budeš rád kaď sa dostanú do tejto pasce (Y) samozrejme môžeš takých pascí rozmiestniť viac okolo miesta kde chceš mať od nich pokoj.

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    vsude komari. nekonecnej bzukot me moc nerajcuje. co s nima?
    feny hypnotizijou mesic a lovit je se zda se nechystaj
    PETPET
    PETPET --- ---
    nemate nahodou nekdo typ na nejake stranky, kde by byly fotky interieru? pro inspiraci... idealne levne a jednoduse :-)
    NYA
    NYA --- ---
    TLOUDEV: jo, tak to je správně. mám metr v palcích totiž :)
    25 inch = 63 cm

    taky mám lino, imo pohoda
    TSOH
    TSOH --- ---
    PETPET: v maringotce lino mám (bylo tam kdyz jsem ji kupoval). je fakt ze je vcelku prakticke , ale casem chci udelat podlahu z prken a nalakovat je...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NYA: ze stavařského hlediska je ideální schodiště 2xV[cm]+Š[cm]=63

    Apropos, nevíte o někom šikovnym na opravu střechy? do maríny nám chčije :-( Dík
    PETPET
    PETPET --- ---
    NYA: Ja se v ni postavim, ale ja merim 158 cm :-) ale myslim ze ma urcite dva metry. a diky za vychytavky - to se ted bude hodit. Pomalu nevim s cim zacit driv... ale bude to parada - uz se tam tesim!
    PETPET
    PETPET --- ---
    no plovoucka je sice fajn, ale mam zkusenost z bytu - kdyz ti neco tvrdsiho spadne na plovoucku, mas tam hned dirku.. nebo musis koupit nejakou hodne drahou a do toho se mi uplne investovat nechce.. Ted se delaji i krasny linolea. No a zaclonky....ufff! Ty pujdou jako prvni :-) Budeme tam s pritelem bydlet - jeste k tomu chceme obytnak a tohle mit jako pracovnu / trucovnu :-))
    NYA
    NYA --- ---
    PETPET: ta je hezká
    jak je vysoká? v mojí se vysokej člověk rovně nepostaví. mi přitom nenapadlo, že by mohla být nějak malá :))

    jo, jak o nové marině občas s lidma mluvím, tak mi stihli poradit už nějaké vychytávky-
    že schody mají být v poměru 7 (výška) ku 11 (šířka), nebo lehce variovat podle potřeby a materiálu. a že vrchní schod si mám udělat širší, že na něm budu stát při odemykání

    a taky že si mám zdi kolem kamen obložit šamotkama, že budou teplo akumulovat
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    PETPET: me osobne prijde prijemnejsi plovouci podlaha nez lino. A ty zaclonky me dostavaj :)) Jinak jestli je to ta co tam stala pred barakem na podzim tak docela dobra zmena! Budes tam bydlet nebo jen na vikendy? Co zima?
    PETPET
    PETPET --- ---
    uvidime.. neni tam ani elektrika a tak.. ale snad to nejak zvladneme :-) ma novej nater a jeste jde citit lakem. koberec jsme mu rekli at si rovnou sunda a zateplíme a dame asi lino. No, uz se fakt moc tesim!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam