• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    FASTCORE
    FASTCORE --- ---
    MASOO: A kurva :) Ještě rozdíl mezi přívěsem a obytňákem ? Tak to už je na mě moooc :) Můj problém je právě ten, že mám na tenhle druh práce obě ruce levý a přirozený antitalent, takže radši vydělám prachy a cálnu si někoho kdo mi s tím pomůže nebo spíš celý zaizoluje. Jako z Basse si to nepředstavuju :), jsem docela odolnej, zima mi nějak extra nevadí, ale zase to nechci mít úplně na "zevláka" :)
    Hýbat s tím právě nechci, chci to napevno postavit na pozemek, já jsem nemotorizovanej pěší tvor.
    MASOO
    MASOO --- ---
    ale jako nejsem z tech nejpovolanejsich, kdo by mel radit
    v obytnaku jsem zila 3/4 roku a nebyl muj
    v marine ziju par mesicu a neni moje:D
    karavan je muj, ale v tom sem zila jen v lete
    MASOO
    MASOO --- ---
    FASTCORE: predevsim prives a obytnak neni to samy;)
    izolaci a zatepleni maj reseny jak kdo... sama za sebe bych rekla, ze nejlepsi je, co si udelas sam
    marina je oldschool, ale jako jestli si to predstavujes jak z basse, tak tak to uplne neni;))))
    a zatepleni v marine muze byt taky pekny orisek, par mistnich id muze vypravet:D

    hlavne zalezi, zda se chces hybat i s domovem a nebo zit na jednom miste
    FASTCORE
    FASTCORE --- ---
    MASOO: Já už asi půl roku váhám mezi obytňákem a maringotkou...a pořád nevím... Ty přívěsy mi přijdou malý, což by mi ani teda nevadilo, ale vůbec jako autoanalfabet nevím jak maj řešenou izolaci a zateplení. A marina vypadá jako větší old school :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    ja pujdu asi do obytnacu, ten si teda taky prohlidnu
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    ohledne veci, na ktere si dat pozor uz to vsechno psal KCE, [ KCE @ lide z maringotek ] Myslim, ze neni takovy problem ten sololak sundat a kouknout se, co je pod nim. Osobně mi to přijde jednodušší, než někde nahánět světský, že chci vrátit peníze :) Jinak Wertheimovi jsou sympatická rodina a marínu nám prodali dobrou. (Přestože když jsme ji kupovali, ještě na ní ani nestačila zaschnout barva :D )
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    LALOBA: ...ovsem taky nebyla zateplena. (ani to o ni nepsali v inzeratu)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    PETPET: Wertheimovi jsou světský z Neratovic, starousedlici :) Mame od nich taky marinu.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    PETPET: to ani není třeba na místě, když se dobře udělá smlouva, díky které je to pak jednoznačně vymahatelné, ale je to trochu větší sraní než vzít vrtačku nebo šroubovák a trochu se v tý marině pošťourat... jinak mám dojem, že nejsi jediný/jediná, halt jak se říká věřit v Boha, ale dobře zamknout své auto :-)
    PETPET
    PETPET --- ---
    TLUSTEJ: Dost mi to pripomina inzerat toho darebaka, kterej nam prodal "zateplenou" maringotku. Bydlel v Uvalech, ale stehoval se nekam k Mělníku.. Mrknu se na smlouvu co od nej mam na jmeno a jestli je to ten stejny, tak rozhodne nebrat!! Pripadne si hodne dobre osefovat smlouvu jak rika Darjeel, nebo vzit vrtacku a to zatepleni si poradne zkontrolovat rovnou na miste :-)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    MASOO: tak když dobře vypracuješ smlouvu, kde Ti prodejce podepíše všechno co tvrdí že tam je a případně tam budeš mít že vrátí část peněz když to tak nebude, tak myslím v pohodě... a za 45 takový domeček i s odvozem... kdybych měl na to love, tak si to přistavím k úpatí svého panství :-)))
    MASOO
    MASOO --- ---
    TLUSTEJ: krasna, ale skoda, ze 150 uz nemam.)
    TLUSTEJ: a tady by me zajimalo, jak je SKUTECNE zateplena.....
    TLUSTEJ
    TLUSTEJ --- ---
    Prodám maringotku 8m. dlouhou 2.4m. širokou. Zateplenou - Sbazar.cz
    http://www.sbazar.cz/pwertheim/detail/3562960-prodam-maringotku-8m-dlouhou-24m-sirokou-zateplenou
    TLUSTEJ
    TLUSTEJ --- ---
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    MASOO: parkuju v nad morske vysce 930m s vyhledem na irsko a pouzivam medvedi hovno prilepit rovnou na strechu, ale asi nej je ukotveni ci prisroubovani.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    DARJEEL: jasně,na kamnech přimo na plotně mam šamotky a hřeje to dyl. Jednou sem mel obestavěný kamna v takové zahradní chatičce bez izolace obyč cihlema a hřalo to ještě poránu-venku mrzlo.A jak piše KCE da se to dat i pod nohy,nebo to zabalím do deky a spim s tim .
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    Miluju když nasněží, všechen bordel se krásně uklidí pod bílou deku :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    po dnesni vetrne noci me napada, jak mate uchyceny pripadny solarni panely?
    (jj, spadnul na zem ze strechy a nic se mu nestalo a to byl i jistenej..... o placajicich plachte nad kulnou uz ani nemluvim a to ze si prijdu jak na lodi, je asi normalni;))
    MASOO
    MASOO --- ---
    KATCHABABA: tak ja jsem v "podnajmu"... a prisla jsem na to diky sve prehnane uklizivosti:D
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    MASOO: mám taky, ale z vlastni blbosti a nepeclivosti... ale minimalne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam