• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    NYA
    NYA --- ---
    nebo nevím, ejstli se na to nevyprdnout a nepořídit toto http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/...nova-stolicka-varic-5_5-kw-104985/specifikace/#section
    vypadá, že bude mít výkon dobrej..

    (jee, no nevim:)
    NYA
    NYA --- ---
    poraďte prosím - chci si koupit plynový dvojvařič, ale tápu v tom, jaké jsou v modelech rozdíly a jestli stačí pořídit levnější model, nebo se mi vyplatí přihodit pár stovek na nějaký lepší.

    nemáte někdo něco podobného a uměli byste poradit?

    jestli třeba stačí toto http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/campingaz-base-camp/
    nebo toto http://varice.heureka.cz/meva-orlik-2317b/
    nebo se mi vyplatí toto? http://www.i-zahradninabytek.cz/plynove-varice-1/dvouplotynkovy-varic-camping-kitchen-1

    díky dík
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    NYA: Jj, taky sem se inspiroval a teda je to poznat! Po nalepeni na vsechny stresni i bocni okna do dodavky sem zapomnel chvili zapnuty topeni a pak malem padnul vedrem.
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    kdyby se nekomu hodilo
    DARUJI
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Sleva 30% na nabíječku, kabely v AUTO KELLY / Praha, Mělník a Liběchov ]
    pripadne Mestec Kralove a cestou mezi tim
    PEEP
    PEEP --- ---
    PEEP: PET nasla fotky, jak to vypadalo, kdyz jsme to koupili, tak pro srovnani :]
    MASOO
    MASOO --- ---
    ja uz to nekomentuju:)

    plisen pod posteli a to tam nemam nic u zdi, vetra to tam, ale teplo tam nedosahne:/
    okna resim dekou, dvere zatim neresim - nucene vetrani
    az bude mraz, tak tu snad uz nebudu (v CR)
    NYA
    NYA --- ---
    PEEP: hm, to mi spíš docházel dech ke konci, jak jsem měřila každej obdélník zvlášť a nedaly se vztít podle jednoho mustru

    NYA: to jsem napsla pěknou hovadinu :) "folie drží mezi sklem vzduchovou bublinu a není tam tímpádem taková tepelná výměna"

    PETPET: :)) to je slušný, že tam nebylo zateplení vůbecžádný. já tam měla aspoň 2 cm místo slíbených 5, ale ve stropě taky nic..
    PETPET
    PETPET --- ---
    SWINE: to se mi spis honilo hlavou - co tomu kretenovi provedeme? :-)
    PEEP
    PEEP --- ---
    NYA: No kdyz to vezmu zpetne, tak nejhorsi bylo vytrhat to co tam bylo puvodne, protoze pracujes a nic nepribyva. Jakmile se to vyprazdnilo viz. prvni fotka tak uz to slo raz na raz. Kdyz vydis ze ti to roste pod rukama, tak je to mnohem lepsi pocit a lip se ti dela
    NYA
    NYA --- ---
    NYA: jo, a kdysi slíbená reference na tyhle folie .. jsem je konečně nalepila, stály ve frontě rozpracovaných projektů :)

    neni to zázrak, ale funguje docela pěkně, okna, která mám docela velká, už tolik neprochládají - folie drží mezi sklem vzduchovou bublinu a není tam tímpádem taková vzduchová bublina.
    napnout šla i bez fénu :)
    NYA
    NYA --- ---
    PEEP: moc hezký! docela jste si mákli, co? taky jsem takhle zateplovala .. ale takhle hotový to teda ještě nemám :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    FASTCORE: treba ID KCE dela vestavby vc izolace, spis tedy do aut (a ted bude nejakej ten mesic na jihu), ale nefusuje to a dela to za rozumny prachy a je to jeden z nas
    SWINE
    SWINE --- ---
    PETPET: jak na ty prvni sedis uplne nestastna a v hlave se ti honi: Co sme to proboha koupili?
    PETPET
    PETPET --- ---
    BEDLA: To teprve ještě bude pěkné - pár detailů a dodělávek nás ještě čeká... ale každopádně je to paráda a splněný sen!
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    PEEP: vsecko jde,kdyz se chce,pekne to mate
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    PEEP: pěkná práce!!
    PEEP
    PEEP --- ---
    ...takhle to vypadalo, kdyz jsme odstranili nadherny papundkl nasakly nejakou srackoidni barvou ktera smrdela vevnitr, protoze originalne se nedalo otevrit ani jedno okno - ty uz jsou vymene plus dodelane jedno vzadu:


    tohle je uz zacatek zateplovani sten plus davani paropropustne zabrany, aby to neprofouklo. kdyz tam jsou takove diry mezi deskama..


    zatepleni sten uz je hotove, zacina se pokladat podlaha


    zatepleni stropu, plus jsou hotove obklady sten nabytkarskou preklizkou


    po pridelani palubek na strop, uz to vypadalo mnohem lepe a pracovni moralka se zlepsila


    kuchynska linka z dubovych parket, co jsem dostal ze stavby, plus spotrebice, ktere jsme dostali


    no a tady uz bydlime...


    PETPET
    PETPET --- ---
    FASTCORE: Taky doporucuju DIY - aspon pak vis co a jak funguje a pri poruse si poradis sam...
    PEEP
    PEEP --- ---
    FASTCORE: Z osobni zkusenosti ti muzu rict, ze prestavba maringotky na obytnou/pouzivatelnou trva asi dva tydny, kdyz mas nekoho k ruce a vsechno potrebne (obklady,okna,naradi,podlahu....), a to vcetne zatepleni. Nam s id PETPET to trvalo od cervence do listopadu, jen kvuli tomu ze jsme nemeli cas na tom makat nonstop. Plus polovina stravene doby prisla na likvidaci "utulneho" interieru s kterym nam to typek prodal.
    Takze pokud mas dve ruce, udrzis pilu a umis merit metrem, tak by to pro tebe nemel byt problem. Nahodim nejake motivacni fotky, abys mel predstavu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam