• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    HUGORASTIS: vysnenej naves, ale chce to kompletni a vyrazit do sveta ;)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HEINZZ: Mít na to, vzal bych ji z fleku.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    SHADDIE: fešná za ty prachy!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    lidičky, známá offnyx prodává maringotku a napdalo mě to dát sem, než to dám na tržiště, jestli je to offtop, tak mě smažte.

    Prodám zařízenou, celoročně obytnou maringotku 9,5 x 2,50 m. Pojízdná, ve výborném stavu. Ihned obyvatelná. Malý pokojíček se skříní, palandami a psacím stolem + obytná kuchyně se dvěma skříněmi, rozkládací postel, stůl, židle a kuchyňská linka, sporák na propan butan koupelna s vanou a bojlerem. Elektrika, rozvody vody, plynu. Kombinované topení na propan butan, nebo kuchňský sporák na tuhá paliva. Zařízená novým nábytkem na míru v červenci 2013. Bydleli jsme v ní během stavby rodinného domečku od července 2013 do března 2014, už máme postaveno a tak prodáváme dál. Maringotka stojí u České Lípy, obec Zákupy - Veselí.
    Cena za maringotku + všechno vybavení 110000,- Kč
    Alexandra Rosová
    Zákupy Veselí
    47123
    Tel: 724113254









    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TWORBO: náš předchůdce brutaru, byl pomalý a málo výkoný, tudíž děkujeme RFK za upgrade na turborychlý brutar:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    Vyborne se osvedcil tez tzv. brutar
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    DOKKTOR: lazenský valec je super,ale je třeba tlak v trubkach,takže mě stojí v dílně a čeká na zázrak :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    a co třeba?
    NYA
    NYA --- ---
    KATCHABABA: DARJEEL: no internet může běžet i ze soláru, ale ten bojler žere asi o dost víc, ne? a ten ohřev budeš mít/máš soustavnej, nebo ad hoc? že v druhým případě mi už přijde jedno, jestli to ohříváš ohněm nebo elektřinou..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NYA: na boudu mi chodí složenky na stopade za měsíc, to se imho za elektřinu, internety a spol. dá :-))) Jinak taky teda fandím ohníčku, SEM zasranej hipík a internet v lese mě baví!! :o)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    NYA: tak bojler můžeš mít i bez složenek žeáno...
    NYA
    NYA --- ---
    RFK: já teda taky nejsem žádnej zasranej hipík, ale radši si rozdělám ohníček, než bych čekala co mi přijde za složenky :)
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    RFK: Paráda,tak to ja su tedy zasranej hipík co se meje ve studance a vanu s ohněm má venku. A to už bydlim v domku. V podstate mne potkalo velké štěstí a spokojenost. :))
    HAKIM
    HAKIM --- ---
    RFK: Aha, bojler ... Dobrý nápad ;-) Tedy nemám připomínek :-)
    RFK
    RFK --- ---
    HAKIM: ta bude v podlaze.a voheň tam nebude.bude normálně boiler.nejsem žádnej zasranej hipík abych musel mermomocí bejt 200 let pozadu
    HAKIM
    HAKIM --- ---
    RFK: Vanu s ohněm jsem už viděl ( ne v maríně ) :-) Chce to dovnitř rohož ! A bacha, aby marína nechytla !!!
    RFK
    RFK --- ---
    GOMERA: odjedeš od grilu ohřát si vanu:)
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    RFK: V pripade zabudovani vany v maringotce spis ohen na koleckach...
    QYDO
    QYDO --- ---
    dostal jsem tip na BELETA stavebniny tady v horomericich, poslali me tam zamecnici, tak se tam v tejdnu stavim... uvidim co tam budou mit
    PEEP
    PEEP --- ---
    QYDO: pruchod pro komin jsem resil s klempirem, protoze zadne standardizovane pruchodky se nedelaji (nikde jsem nenasel), nechal jsem si udelat na prani - polomer kominu plus 5 cm (komin 120 +2x50 distanc=220) trubka a nanytovana na ctvercovy kus plechu, ve kterem je dira o prumeru kominu. (jestli to resis v aute, tak z venku plech s dirou nebudes potrebovat), pote jsem v kamnarstvi koupil nehorlavou vatu a tou jsem obalil komin v miste, kde to prostupuje - proto ten distanc, z obou stran. pote jsem prostrcil komin a dorazil plechy s dirou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam