• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    SUBHAM: nejvic..
    PETPET
    PETPET --- ---
    SUBHAM: Ta je fakt nadherna! Uz se tesim na tu tvoji :-)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    pekna "nemka"
    SUBHAM
    SUBHAM --- ---
    Navstivil jsem ted tatu na morave, a konecne omrknul jeho marinu. Pred par lety ji vyhodne koupil vyrazenou za 9ku od MND, v pomerne slusnem stavu, tak si tak pro sebe dela to svoje mistecko na upati bilych karpat. fajne.









    FATIMA
    FATIMA --- ---
    CAFFETITO: zkus id Hanzule. dodělává teď marinu pro svojí rodinu (dával sem i fotky)a rád by se tomu věnoval i dál. je to srdcař přírodňák a poctivec.)
    teď je kousek od Vlašimi..
    RFK
    RFK --- ---
    XLOBOX:dik za vybornou radu.ale stejne tam dam boiler na elektrinu :) je bezpecnej a levnej a narvu ho pod tu podlahu taky.
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    RFK: nechci se vam do toho motat, ale zrovna boiler mi prijde jako hodne spatnej starej vynalez pro lidi co nevi co s elektrinou/penezma, kdybys to chtel jako u "lidi" tak je milionkrat lepsi plynovej kotel..
    RFK
    RFK --- ---
    NYA: prostě bude boiler,čerpadlo a kohoutky,jako u lidí.už mě nebaví furt nekam tahat vodu.jestli jde o přežití v postapokalyptyckym světě,tak na to mi stačí nůž sekerka a kápézetka.ale jelikož se zatim žádná katastrofa nekoná,tak budu používat moderní vynálezy.
    ..kondenzace nehrozí.když máš normálně provedenou izolaci,tak to nemá kde moc kondenzovat.stěny budou teplý a zbytek se vodvětrá.víme jak je to s topenim v maringotce.když máš petry,tak je tam hic jako hovado i když je venku mínus patnáct.ta vana v podlaze neni ani tak frajeřina,jako uspora místa.
    NYA
    NYA --- ---
    RFK: haha, to neni špatnej nápad. tady v auditku by rovnou nějakej nebyl? ;P :)

    René, já se o tom s tebou nechci handrkovat, ale pokud stejnak topíš v kamnech (v domě, v marině, v jurtě nebo ve slaměnce), tak potřebuješ dřeva na topení hodně, brutar nebrutar. takový rozdíl to už neni.

    ta tvoje vana v marině vypadá jako frajeřina, ale řekni mi, jak vyřešíš kondenzaci v zimě?
    CAFFETITO
    CAFFETITO --- ---
    ahoj, sháním někoho šikovného (ideálně tesaře/trhuhláře), kdo by mi pomohl s rekonstrukcí menší maringotky (buď jednoosé, nebo vojenské V3Sky). Nejlépe kolem Prahy na trase na Beroun nebo Dobříš. Nevíte o někom, kdo necpe všude sololit a polystyren a udělá to pořádně? Budu ráda za každý tip.
    RFK
    RFK --- ---
    NYA: až budeš mít děti,tak je ale budeš muset mít s dřevorubcem:)
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    HUGORASTIS: vysnenej naves, ale chce to kompletni a vyrazit do sveta ;)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HEINZZ: Mít na to, vzal bych ji z fleku.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    SHADDIE: fešná za ty prachy!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    lidičky, známá offnyx prodává maringotku a napdalo mě to dát sem, než to dám na tržiště, jestli je to offtop, tak mě smažte.

    Prodám zařízenou, celoročně obytnou maringotku 9,5 x 2,50 m. Pojízdná, ve výborném stavu. Ihned obyvatelná. Malý pokojíček se skříní, palandami a psacím stolem + obytná kuchyně se dvěma skříněmi, rozkládací postel, stůl, židle a kuchyňská linka, sporák na propan butan koupelna s vanou a bojlerem. Elektrika, rozvody vody, plynu. Kombinované topení na propan butan, nebo kuchňský sporák na tuhá paliva. Zařízená novým nábytkem na míru v červenci 2013. Bydleli jsme v ní během stavby rodinného domečku od července 2013 do března 2014, už máme postaveno a tak prodáváme dál. Maringotka stojí u České Lípy, obec Zákupy - Veselí.
    Cena za maringotku + všechno vybavení 110000,- Kč
    Alexandra Rosová
    Zákupy Veselí
    47123
    Tel: 724113254









    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TWORBO: náš předchůdce brutaru, byl pomalý a málo výkoný, tudíž děkujeme RFK za upgrade na turborychlý brutar:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    Vyborne se osvedcil tez tzv. brutar
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    DOKKTOR: lazenský valec je super,ale je třeba tlak v trubkach,takže mě stojí v dílně a čeká na zázrak :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    a co třeba?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam