• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    BOREC
    BOREC --- ---
    ja tam asi dam wawky na plynovou bombu
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PEEP: jo, tohle je v idealnim pripade. jenze kdyz pak fici a ja nevim co, stejne mi to nejak stejkalo dovnitr. nebo to nejak podelali moji najemnici :)
    PEEP
    PEEP --- ---
    KRALIK: No tak v tom pripade, zalezi na pruchodu kominu stenou, mam tam kryci plech, 30x30 s dirou na komin, ktery mam prisroubovany na stenu a zvrchu pretahly PU tmelem (ne kolem kominove roury). Samotny komin ma venkovni koleno trochu ve spadu, aby voda nemela tendenci zatykat do kamnarske vaty, ktera komin izoluje ve zdi, ale tece ke kolenu a tam kape dolu
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    mozna to silikonovat tim zaruvzdornym silikonem, co se jim lepej motory.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PEEP: to mam ja a je to taky na pycu. po komine ti voda stejne tece a pak mi z toho hnije izolace v samotovy trubce, ktera je ve stene. kamos to nejak cely vypenil pozarni penou a rikal, ze to drzi dobre.
    PEEP
    PEEP --- ---
    PROFOR: Komin primo do strechy si rika o to aby jim prselo dovnitr, to mas lepsi si udelat bocni vyvod, kde jsi schopen toto riziko minimalizovat.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    PROFOR: imho klidne i sem... sam nad tim taky koumam a zatim to mam provizorne..
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    Mohl bych poprosit nekoho, kdo ma zkusenosti s instalaci kamen do maringotky s otvorem pro komin ve strese, zda by mne nekontaktoval privatne, at to tu neplevelim? Mel bych nejake dotazy ohledne nejasnosti kolem komina - tesneni a podobne. :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    SN0008102070570: dej si maringotku na břeh řeky a uvidíš... par lidi co znám s tim měli docela problém...
    jinak jsem měl asi 4 roky maringotku na orný půdě a bez problémů... pak jsem si to pro jistotu na katastru změnil na zahradu...
    TSOH
    TSOH --- ---
    SN0008102070570: kéž by to tak bylo... třeba v CHKO bude problém... na březích řek z důvodu povodní atd.. ale spíš je to o lidech - kde není nějakej idiot co si bude stěžovat tak tam to asi úřad řešit nebude...
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    máte někdo plechovou maringotku? po všem možném objíždění docházíme k závěru, že vzdáváme dřevo a půjdem do izolované plechárny. Zajímalo by mne jestli jak se rozpaluje oproti dřevu (bude opřená o stomy a moc na ní slunce nepůjde). Díky
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    Tak tady ta naše nádhera :-) včera začali vnitřní úpravy.

    CYBERBARA
    CYBERBARA --- ---
    Zahrada k rekreaci s maringotkou Píšťany, okr. Litoměřice - inzerát
    http://inzerati.cz/zahrada-k-rekreaci-s-maringotkou-pistany-okr-litomerice-97142/
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    PEEP: je to starší model po renovaci, žádné číslo jsem nikde nenašla. Díky za info ;o)
    PEEP
    PEEP --- ---
    JUZUELKA: tak jestli jen na odstaveni, tak ti staci kupni smlouva, maringotka nema zadne VIN (tedy ty starsi) se kterym by ses parovala v registru vozidel jako majitel. Majitel to zrejme dotahl na prevozkach, nebo ma papiry na nejakou legal marinu, ze ktere si to pujcil.

    Jestli dokazes sehnat technickou na marinu, ktera nema SPZ a neni registrovana v RV, tak mi pls napis do posty jak na to :)
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    PEEP: zatím je odstavení, ale na jak dlouho netuším. Každopádně člověk, od kterého jsem ji koupila ji převezl na jakousi spz, předpokládám, že ji měl asi uni na všechny co převáží. Nemám momentálně nic než kupní smlouvu, tak mě právě zajímalo jak to je, jak se prokážu jako majitel...

    DIXIE: taky díky za info ;o) stk si sehnat dokážu (snad) =)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    JUZUELKA: jak rika PEEP, jen doplnim, ze maringodka s SPZ spada pod silnicni zakon a tim se jaksi vymika zakonu stavebnimu (ktery ji jinak muze povazovat za objekt plnici ucel stavby)
    osobne ale neznam nikoho, kdo by mel maringodku ktera prosla technickou..
    PEEP
    PEEP --- ---
    JUZUELKA: Ahoj, dostala si k ni nejaky papir krom kupni smlouvy? pokud ne tak je to odhlasene, nebo nema TP vubec a v zadnem registru nefiguruje. Chces s tim jezdit, nebo to mas na odstaveni nekam na zahradu? ..pokud je b) spravne, tak nic resit nemusis, pokud a) tak muzes dostat vyjimku do 25km/h a musis ji mit pojistenou...
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    JUZUELKA: má to spz a platnou stk?
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    Ahoj Te, potřebuju poradit. Koupila jsem Marinu nevím jak je to ted s hlášením na magistrátu popřípadě TP, nebo čim se prokazuje, že je má. Smlouva je hodně ocesana na údaje o ni. Díky za info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam