• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    ROBINSON
    ROBINSON --- ---
    to nestačí..dvířka mám zavřené pořád(kromě roztápění). Asi přikoupím kouřovod s klapkou a bude to...díky
    TSOH
    TSOH --- ---
    ROBINSON: a nestačí jen přiškrtit přívod vzduchu ve dvířkách ?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    ROBINSON: nebo taky zkontrolovat těsnost dvířek, popř. vyměnit těsnění
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    ROBINSON: tah můžeš usměrnit záklopkou v kouřovodu, pokud ji nemáš na kamnech... http://www.krby-kamna-eshop.cz/klapka-150mm15mm
    ROBINSON
    ROBINSON --- ---
    Ahoj...topíte v marině v kamnech?Jaká máte kamna a jak vysoký máte komínek? My máme vysoký tak 3,5m (někde jsem četl, že by měl být komín vysoký min. 4m, ale nevím jestli to platí i pro případ, kdy je komín tvořen rovnou kouřovodem).Jde mi o to, že se mi zdá, že je tah moc velký...sice se krásně roztápí, kamna nekouří, ale poleno shoří hrozně rychle..Jaké máte zkušenosti.Díky
    LESH
    LESH --- ---
    žehlička na kouli
    oko do čuby
    QYDO
    QYDO --- ---
    tak ted uz tu logiku chapu, dekuji :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    QYDO: čuba
    nebo
    a to co vám trčí na maringotce je oj ne?
    FEEX
    FEEX --- ---
    ja myslim, ze cuba je to druhy :)ale talky se treba mejlim
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    QYDO: IMHO je cuba na strane tazeneho privesu a koule na strane auta :-)
    QYDO
    QYDO --- ---
    GOMERA: jen ciste zajimaci, neprudici otazka - nerika se nahodou čuba tomu druhýmu? měl jsem vždy za to, že tomuhle se řiká "koule" a tomu co je na náklaďákách, maringotkách, přívěsech - to oko, tak to se jmenuje čuba...
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    TUKI: Zajimavy, triosej s klasickou "osobackou" cubou. To jsem jeste nevidel. Peknej zaklad...
    TUKI
    TUKI --- ---
    docela velkej vlek....
    3-Achsanhänger Humbaur Kasten | Ausschreibung/Los 1446130.007 | VEBEG Ausschreibungen
    http://www.vebeg.de/...verkauf/suchen.htm?DO_SUCHE=1&SUCH_MATGRUPPE=1070&SHOW_AUS=1446130&SHOW_LOS=7
    MICHAL_DS
    MICHAL_DS --- ---
    BRUXMAN: Velký osek
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    BRUXMAN: Pěknej kozel!
    BRUXMAN
    BRUXMAN --- ---
    ZONKER: Děkuji moc, Libice jsou fakt kousek, pár lidí tam dokonce osobně znám. Plánuji převoz 1 osého návěsu typ chladírenský Orličan viz:



    ZONKER
    ZONKER --- ---
    BRUXMAN: Pan Rucker je z vesnice Libice nad Cidlinou, koukni na mapu je to jiho východne od Poděbrad. To máš kousek do MB.Je to mazák, to mužu potvrdit. už mám něco s ním najeto, a pokaždé skvělá spolupráce. není nic nemožné. ole Rucker:)
    BRUXMAN
    BRUXMAN --- ---
    MICHAL_DS: A prosím Tě, odkud ten pan Rucker najíždí, já bych potřeboval jeho služby v okolí Mladé Boleslavi tak 5 km, tak aby mi nepříjel někde od Karlových Varů, to bych se asi nedoplatil.
    MICHAL_DS
    MICHAL_DS --- ---
    Skrátka ví co dělá, vozí je říkal asi dvacet let. Jiná odtahovka bych řek že by to flákla na pozemek a starej se ...
    MICHAL_DS
    MICHAL_DS --- ---
    Jinak co se týče převozů tak, zde uváděný pan Rucker je opravdu mazák a umí maringotku nám naložil za chvilku (na rový půdě) , a složil na centimetr jak sme chteli v né zrovna prostoru kde se dá s odtahovkou manipulovat, trošku do měký země, uplně bez problomů jen jsem pak akorát doladil heverem zbytek že sem si ji přesunul a zarovnal s pozemkem a dal na špalky. Palec na horu. A cenově je v pohodě. Dobrý to chlapík :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam