• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    LAMIA:
    sam sem to ted hledal a nasel jsem toto:
    http://obchod.fimas.cz/fimas/eshop/1-1-CEPY-POUZDRA-KROUZKY (ale nemam s nima zatim zadnou zkusenost - uvazl jsem na tom puvodni zarezly cep vyndat)
    TSOH
    TSOH --- ---
    příjemné místo na pivko s možností přespání/ubytování v maringotce (u hradu Houska) http://www.nakoncisil.cz/na-konci-sil/ubytovani.html
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    LAMIA: změř si průměr děr, délku a kup si 2 pevnostní šrouby ;)
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    Prosím nemáte či nevíte někdo kde sehnat čepy do oje maringotky?
    Budem potřebovat jen na převoz, zas pak sundáme oj, takže může jít jen o půjčku.
    Popř. víte jestli je třeba nějaké info, že každá oj a čep je jina?
    TSOH
    TSOH --- ---
    PSANEC: v bezprostřední blízkosti řeky bývá problém i s povodím.. ale záleží kde to máš... tak aby Te pak neprudili... pred par lety jsem videl pri velke vode plavat i pár karavanů... tak poradne privázat pro jistotu..
    PSANEC
    PSANEC --- ---
    Díky za info,ta A3S je opravdu hodně malá...mám totiž malej pozemek u řeky,kde jsem si chtěl postavit srub,tak jsem se šel optat na stavební úřad,kde mi bylo zděleno,že je to mimo územní plán města. Na pozemku jsou krásný hodně vzrostlý jehličnatý stromy kvůli kterým jsem ten pozemek kupoval,takže je fakt nechci kácet,tudíž by byla ideální v horším stavu nějaká menší maringotka (2,2x5m)nebo(2,2x6m).Tak nevímvšude narážím jen na A3S nebo na ORLIČANY a SLUŠOVICE což už je zase moc velký nebo cenově nedostupný...
    Zatím se jen rozkoukávám stějně ještě nemám našetřeno...
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    ... kostra A3S je posvařovaná z profilových jeklů a vnitřní obložení se dá odšroubovat a vyměnit původní izolaci (zn.Velit -udáváno jako zvukově-tepelná izolace - naimpregnovanej komůrkovej 4-5cm vrstvenej papír - nic ) za lepší ... vyráběli se i přímo ubytovací verze ... známý ho mají na pozemku pro děcka ... je malej,takže ho kamna rychle vytopí a jako přípojný vozidlo v terénu zvládne to co tažný , ale to asi nebude nikdo potřebovat:-)...brzdy vzduchový.... výroba poplatná době a ůčelu .....
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    asi jo, ale ono je to dost maly. izolace ti este sebere prostor, ale slo by...hlavne je to docela nizky, chodim shrbenej, tak na nejaky clerocni bydleni si ne, ale jako zakladna na presavani v lete u vody ideal.
    FEEX
    FEEX --- ---
    TWORBO: kdyz to zaizolujes tak v pohode, ne? Pak neni rozdil od nakladaku..
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    PSANEC: kamoska to ma jako male letni sidlo a pohoda. ale v zime /ma tam kaminka/ bych tam jezdit nechtel...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PSANEC: jsou na svete urcite lidi, kteri by A3S povazovali za slechticke sidlo a bydleli by tam tri generace. Coz ale nic nevypovida o tvych moznostech zit na 12m2 a prakticky bez izolace.
    PSANEC
    PSANEC --- ---
    Zdar,lidé z maringotek,máte prosím někdo zkušenosti s přívěsem a3s??? Dá se v tom přežívat??
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    třeba tím že je drží v BEZPEČNÝ VZDÁLENOSTI od tohohle naaaaaadhernyho světa něco sleduje.... tvl já bych neviděl skoro ani problém v tom, kdyby corovali v malým v supermarketech apod. ňáký švestky...
    TSOH
    TSOH --- ---
    JOHY: to je všechno ?
    to jsem dělal taky, že jsem si ve spanu natrhal pomeranče... u nás si natrhám švestky, hrušky atd ve satrých sadech... (výčitky z toho nemám..)
    JOHY
    JOHY --- ---
    TSOH: Samozrejme to nejsou jejich stromy,zejo...
    JOHY
    JOHY --- ---
    TSOH: Podivej se na film, uvidis vic. Ve spanu i tady jim rozdava ukoly: ty jdi na svestky,na pomerance atp.
    TSOH
    TSOH --- ---
    JOHY: nuti je krast ? o tom nic nevim . máš více info ?
    JOHY
    JOHY --- ---
    TSOH: Jenze to je jinej pribeh. Mlcoch ale zneuziva svejch deti, aby obelhaval urady, nuti je krast. Vse pod rouskou prekrucovani paragrafu k svy "pravde". To uz je za hranici toho, co jsem schopnej akceptovat jako alternativni zpusob zivota. Nerikam tim ale, ze jiny lidi tohle nedelaj taky jinak v bledemodrym...
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    TSOH: No nevim, na mě po shlédnutí obou dokumentů ten jejich otec působí jako despotickej psychopat kterej drží všechny členy rodiny tak daleko od reality, jak to jen de aby to nenarušilo jeho vidění světa a nechává se živit (dávky) prostřednictvím toho systému na kterej nadává a svejma dětma (kluci mu odevzdávaj všechny prachy co vydělaj buskováním ve špáňu). Ten jeden syn na měsíc zdrhnul, ale pak se vrátil, což se neni čemu divit když nebyl doposavad sám za sebe v reallifu. Nicméně souhlasím že v některejch případech radši v maringotce, než v obchoďáku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam