• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    EMK
    EMK --- ---
    PEEP: thx
    PEEP
    PEEP --- ---
    EMK: my topime v petrach, ktere jsem obskaladal samotovyma cihlama ze starych elektrickych akumulacek - pak ti staci rano zatopit, dat dve polena- kamna se naakumuluji a pak znovu zatopis na vecer. Nemusis furt resit prikladani a skrceni kamen a jeste usetris drevo.
    EMK
    EMK --- ---
    SMYSLOV: Já právě jedu jenom dřevo, ale na jaře a na podzim dost bojuju s přetopeností.
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    EMK: topíme v malejch kamnech drevem a na noc pustim takovy ty olejovy(elektricky) mali radiatory aby drzeli teplotu... a rano zase rozjedu ohen
    EMK
    EMK --- ---
    Lidí, jaké používáte kamínka?
    EMK
    EMK --- ---
    Jedna momentka. Snad neurazí. :)

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    novej prirustek do vozovyho parku :)


    MASOO
    MASOO --- ---
    not again;)
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    Z jediného kmene sekvoje vyrobil dům, který funguje jako karavan - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/dum-z-kmene-stromu-0nd-/stavba.aspx?c=A160115_235639_stavba_rez
    CUKI
    CUKI --- ---
    LAMIA: Základ je zjistit kolik váží a jak vysoká a přístupná je ta zeď, ale i obyč auto s rukou by tu marinu mělo přemístit.

    I bez techniky by se dalo improvizovat pomocí proti sobě stojících trojnožek ze dřeva. Dalo by to zvládnout i v jednom člověku, když na to přijde :-)
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    LAMIA: onehda jsem resil neco podobneho a je to o tom obeslat par lido co maji jerab s fotkou maringotky + jeji hmotnost (predpokladam ze ma ramovou konstrukci vespod) a at ti daj cenu... (taky jde o to jak daleko chces maringotku od plotu dat... pripde at se jedou podivat... nemel by to byt problem..
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    TSOH: jasný, hledáme varianty a zkušenosti s velikostma (i co se týče peněz). díky
    JOHY
    JOHY --- ---
    R6ANDREW: proč?
    TSOH
    TSOH --- ---
    LAMIA: prostě jeřáb ne ?

    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    JOHY: to by ale v tom dokumentu byt melo, ne?;-)
    JOHY
    JOHY --- ---
    LAMIA: jeřáb bohužel zachycenej nemám...
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    DOKKTOR: jde mi hlavně o to čím se zvedala abych řešila varianty. není to uplně přístupné místo.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    LAMIA: pokud ta marina zvládne stát a jezdit na kolech, tak pokud to zvedneš za nápravu, tak to musí vydržet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam